Aký antiperspirant používať aby som sa nepotila?

anawinka
3. mar 2008

Aký používate antiperspirant?sprej alebo tuhý? aby neboli mapy na oblečení od potu ☹ ja som skúšala už všelijaké a stále som nenašla ten pravý.

dadulam
3. mar 2008

Já občas používám Rexonu, ale moc bych antiperpiranty nepoužívala. Věřím tomu, že ucpávají potní žlázy a časem mohou způdobit i rakovinu. ☹

nitka
3. mar 2008

anawinka myslim ze ten pravy este ani nevyrobili 😀
Ja pouzivam iba tuhe kedze sprej sa mi zda o nicom iba vonia a nic ine... 😉

marcet
3. mar 2008

Rexona Aloe Vera..jsem s ni moc spokojená,navíc pěkně voní 🙂

tribitka
3. mar 2008

ja som vyskúšala asi všetky na trhu, ale výsledok žiadny..... odkedy sa narodila malá, potím sa nonstop ako prasiatko....... 😠 😠

zuzik03
3. mar 2008

souhlas s dadulam, radši moc nepoužívat, není-li to nutné, je to chemie a jsou rakovinotvorné.

macanet
3. mar 2008

Gelový je super nej je dámský Gilette 😉

slavik
3. mar 2008

možno sa budete smiať, ale ja používam pánsky Old spice. A od vtedy čo ho používam, nemám žiadne fľaky na oblečení a ešte mi aj voní 🙂 Používa ho aj moja svokra (je zdravotná sestrička) a ona je tiež spokojná. Vlastne vďaka nej ho aj ja používam. 😀

silwietta
3. mar 2008

slavik aj ja puzivam pankse, ale gilette 😉

anamor
3. mar 2008

dobry je aj tuhy dove, pripadne rexona.

macanet
3. mar 2008

slavik, když dojde dámský nepohrdnu manželovým geláčem 😉

vilkakatka
3. mar 2008

Tak ja som ich vyskusala asi stovky ... mne zabralo vybrat si antiperspirant bez alkoholu, momentalne pouzivam Bionsen no alcohol 😉

vilkakatka
3. mar 2008

A taktiez je na nom napisane aluminium free!!!

ikke
3. mar 2008

ja prepotim uplne hocico, najrychlejsie vsak prave tie aluminium free a gelove 😝 jedine aluminiove zaberaju aspon trochu. a kedze ich konieckoncov tiez prepotim, nemam pocit, ze by (mi) upchavali potne zlazy... 😅

pimpa
3. mar 2008

Ahojte,
ja som minule pozerala v telke Magazin pre spotrebitelov a tam vzdy testuju nejake vyrobky.
Najlepsie v teste antiperspirantov/deodorantov vysla Rexona tuhy antip.
Ja som s nim tiez spokojna, aj s Lady speed stickom tuhym. Na mna spreje nezaberaju, strasne sa potim aj pri nich a gelove mi zase zanechavaju skvrny na trickach, co ked sa zmiesa s potom, je to priam hnus.
Vraj ale je dolezite si davat tuhe deo na podpazusie odchlpkovane 🙂 potom maju ovela vacsiu ucinnost

ikke
3. mar 2008

no tuhe ked sa zmiesali s mojim potom, urobili mi na tricku v podpazusi kvalitny "beton", ktory nezisiel ani pri prani na 60 stupnov... 😕 😅

pimpa
3. mar 2008

hm...to poznam, mne to urobil tuhy Secret a potom vsetky gelace, uz par rokov tie tricka neviem nicim vyprat. Rexona mi to nerobi, skus a uvidis

ikke
3. mar 2008

he, akurat v sobotu som zakupila velke balenie klasickeho sprayu... tak vyskusam snad v dalsom kole 😉 ale myslim, ze som kedysi mala aj rexonu a nejaky velky rozdiel som nepozorovala...tak snad ju odvtedy vylepsili 😀

pimpa
3. mar 2008

hmm..inak ma napadlo, ze moj manzel je zas velmi spokojny s Nivea sprejom, ma taky aqua cool. Mozno aj ten by stal za vyskusanie. A on je cyklista a velmi sa vzdy zapoti, tento sprej ho vsak celkom udrziava v pohode 🙂 drzim palceky pri skusani

len.petra
3. mar 2008

baby ahojte..
so segrou mame tiez problem s potenim a konecne sme nasli riesenie,,, 🙂 🙂 🙂
vola sa DRICLOR.. je to taka emulzia z lekarne, date pod pazuchy a vobec sa nepotite aj tri dni.... super vec.

http://www.mojalekaren.sk/driclor-antiperspiran...

xmarg04
3. mar 2008

taky se hodně potím a 100% mi pomohl krémový deodorant od Vichy... je asi trochu dražší, ale funguje spolehlivě. navíc je bez parfemace, takže se netluče s parfémem... 😎

aponchie
3. mar 2008

nivea

mimusiacik
3. mar 2008

🙂 mne Smiledra z temy Aloe vera zabezpecila ich antiperspirant bez hlinikovych soli,tak snad krok k prevencii karcinomu prsnikov...jemna vona...som maxi spokojna...dvojnasobna napln ako bezne... 😉

malok
3. mar 2008

Já mám ráda deodoranty od Bourjois 😉

dadulka19
4. mar 2008

ja už dlho používam od Avonu neparfémovanú guličku,je super 😉 ,prípadne ak krémový.Fľaky na oblečení neostávajú vôbec 😉

markytkaaa
4. mar 2008

Já používám od Avonu 🙂 A spokojenost obrovská 🙂

karotky
4. mar 2008

Nivea

lucenek
4. mar 2008

no já na všechno co znám už nereaguju, ale z čeho jsem byla mile překvapena je kosmetika zn Bourjois....antiperspirant ve sreji...stojí jen 79 Kč....a nepotím se...takže doporučuju 🙂

alami
4. mar 2008

anawinka - ja som poskúšala kadečo, najviac sa mi videl krémový od avonu, ale či dačo mám, či nie, aj tak sa potím 😀 😀 Ale malo by pomáhať pitie šalviového čaju a skús sa nejaký čas (dlhší - aspon mesiac) umývať antibakteriálnym mydlom. Aby sa všetky baktérie, čo sa tam tvoria(a spôsobujú zápach) vyničili. Malo by to pomôcť 😉

tictac
4. mar 2008

ja pouzivam jedine klasicky dove kulicku 😉 uz kvuli tomu, ze dove vuni strasne miluju, pripadne mi takova cista a cesrtva 🙂 Taky mam radej kulicku nez spray...

renika
4. mar 2008

je pravda to, že antiperspiranty spôsobujú rakovinu prsníka? 😕