Aký antiperspirant používať aby som sa nepotila?

anawinka
3. mar 2008

Aký používate antiperspirant?sprej alebo tuhý? aby neboli mapy na oblečení od potu ☹ ja som skúšala už všelijaké a stále som nenašla ten pravý.

onlytiny
9. jún 2014

@veronicka1901 po holení asi treba nejaký čas počkať lebo je na ňom napísané,že môže podráždiť citlivú pokožku.Je to individuálne u každého takže to asi treba vyskúšať ale je vraj oveľa jemnejší než Driclor ale aj o niečo menej účinnejší.Toť skúsenosť kamarátky,nie moja😉.

cackaa
9. jún 2014

Kočky...nechcem tu prudiť, ale čítali ste niekedy zloženie toho Dricloru a ste si vedomé toho, čo na tú pokožku nanášate? Tiež som ho istý čas používala, ale už je tomu koniec. Som si uvedomila, že všetko sa mi cez pokožku vstrebáva do tela a vlastne zabraňujem prirodzenému fungovaniu a dýchaniu pokožky. Ale to potenie a fľaky sú fakt hrozné a zatiaľ som neprišla na to ako sa ich zbaviť 😢 .

onlytiny
12. jún 2014

@cackaa. Áno zloženie je podobé tomu Dove čo som spomínala.Na doma keď nemusím nikam ísť tak používam len deodorant ale so žiadnym som nebola tak spokojná ako s Old Spice BearGlove.Napriek tomu,že je pánsky má aspoň teda podľa mňa úplne ženskú a mne veľmi príjemnú vôňu.Neobsahuje to aluminium..... 😉

onlytiny
12. jún 2014
silvapokorna
23. aug 2014

Ja mám teraz antiperspirand Dove s príjemnou a ľahkou vôňou uhorky a zeleného čaju. Tento https://www.modrykonik.sk/forum/mame-doma-skolkara-3-5-rokov/ktora-statna-skolka-v-bratislave-nevyzaduje-trvaly-pobyt-v-jej-mestskej-casti-2/

Žiadne fľaky na oblečení som si nevšimla, takže v tomo ohľade super. A proti smradu z potu tiež funguje perfektne. Aj keď sa zabudnem nasprejovať a použijem ho už po spotení, tak perfektne eliminuje pach. 😀

silvapokorna
23. aug 2014

A hlavne, antiperspirant nie je proti poteniu. To ani nie je dobré zastavovať. Antiperspirant je proti zápachu zo spoteného. Takže potiť sa budeš ďalej, len ten pach treba eliminovať. A na to je dobré aj holiť si podpazušie, lebo na chĺpkoch sa sdržia soli z potu, tie tam kvasia a to je potom ten zápach. Takže oholiť, nebáť sa potenia a vybrať si vyhovujúci antiperspirant. Ako som už písala mne teraz vyhovuje Dove v spreji. Prajem pekný a voňavý zbytok leta. 😎

anatalia77
23. aug 2014

@silvapokorna no to je pekne ako ho opisujes,akurat ja osobne neviem o aky dove sa jedna. Ten odkaz je na nejaku skolku..

silvapokorna
23. aug 2014

@anatalia77 Jej, prepáč, som skopírovala vedľajšie okno. Hľadám info o škôlkach. 🙂
Tuto je správny odkaz. http://www.sk.dove.com/sk/Vyrobky/Antiperspiran...

Ale majú ho normálne v drogériách. Ja som ho kúpila Tescu. Tento mi padol do oka, resp. do nosa, lebo má ľahkú a sviežu vôňu.

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
edita84
23. aug 2014

ja už asi 4 mesiac používam ten nový od rexony pre "silné" ženy a je fakt super hlavne zelený

silvapokorna
23. aug 2014

@tanapeta To je myslím dosť silné a zastavuje to aj poteniu celkovo. Je to ono? Sestra to myslím používala. Ja by som sa toho bála. Si s tým spokojná? Ako dlho to prosím ťa používaš?

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silvapokorna
23. aug 2014

@tanapeta No keď je to takto a u chlapa, tak asi je to na zvážení. Hlavne, že to pomáha a nemá nepríjemné reakcie. Sestra to už prestala používať. Ale neviem, či sa to u nej časom upravilo, ale z iného dôvodu. Ale tiež bola vtedy spokojná. No ďakujem za tip. Ma nenapadlo, že aj pre chlapa by to bolo riešenie.

silvapokorna
31. máj 2015

Dove natural touch mi funguje neskutočně. Aj keď sa spotím a nedá sa mi opláchnuť, utriem a môžem prestriekať. Osvieží a zneutralizuje. http://dezodoranty-a-antiperspiranty.heureka.sk...

silvapokorna
29. nov 2015

Mne zaberá jedine Dove natural touch. Obsahuje výťažky z mŕtveho mora a ten mi teda naozaj niekoľko hodín vydrží vynikajúco. A keď sa aj zapotím, hlavne v strese a nedá sa osprchovať a prezliecť, tak aj tak zaberie okamžite.

angeldemon
12. mar 2016

aj ja použivam gelovy oldspice- whitewater , kráásne vonia....
ženske su mi slabe všetky...

marlen5
23. jún 2023

@lenka0005 nesuhlasim, forever je fajn na suche paty ale absolutne neucinny na podpazusie.

ankare
23. jún 2023

@anawinka driclor je najsilnejší