Aký antiperspirant používať aby som sa nepotila?

anawinka
3. mar 2008

Aký používate antiperspirant?sprej alebo tuhý? aby neboli mapy na oblečení od potu ☹ ja som skúšala už všelijaké a stále som nenašla ten pravý.

kristi
10. nov 2008

ja mam Dove s okurkou nebo Adidas - oboje kulicky

titkovamiriam
10. nov 2008

lady speed stick-aspon u mna ten gelovy funguje ozaj na 100percent 😀

georgine
10. nov 2008

pro me vede jendoznačně Rexona, ve spreji i tuhý... nejvic voni, crystal,nebo taková fialovo-ružová

blau
10. nov 2008

zn. vichy jednoznacne mi najviac vyhovuje

iivusja
10. nov 2008

Já teda nejradši "kuličkovej" antiperspirant, a to Nivea 🙂

makak21
10. nov 2008

tuhej Lady speed stick...už léta a naprostá spokojenost 🙂

livi
10. nov 2008

nivea pure invisible sprejový - ten mi nenecháva fľaky ako iné deo.

womenne
10. nov 2008

Ja použivam od avonu Percive alebo pur Blanca som velmi spokojna nadherne vonaju,minule mi kamoška poslal meil kde bolo pisane že antiper.sposobuju rakovinu ubchavaju potne žlazy,a po holeni by sa nemal hned nanašat 😉

briluxina
10. nov 2008

antiperspirant spray nivea duble effect , tuha rexona alebo antip.rexona spray, adidas gulicka je tiez fajn. 🙂

katka76
10. nov 2008

tak ja len rexonu bez vone a alkoholu, mala som uz hadam vsetky znacky, no tato mi vyhovuje najlepsie. tie vonave mi akosi "kvasili"

spantex
10. nov 2008

Ja lady SS gelový, ale sa potím, teraz Rexonu stick biorythm. Je dobrý no prepotím ho. Dnes idem a kúpim si ten Driclor.

ankam
10. nov 2008

ja pouzivam Nivea tuhy 😉 super

lenka0005
10. nov 2008

Ahoj,ja som tiež už skúsila asi všetky,veľmi sa potím.Asi rok a pol dozadu som objavila jeden a ten používam stále.Nezanecháva stopy na oblečení,je jemne parfumovaní.Objednávam si ho pravidelne z FOREVER. 🙂 😉 🙂

e.vacka
10. nov 2008

ja odporúčam Exipicial DeoForte z lekárne, stojí okolo 180 Skk, vydrží aj 3 mesiace a je super...

ankam
10. nov 2008

no baby ale vam poviem ze asi sa kazdy poti inac-ja napr.skoro vobec-tak mne je dobry asi kazdy.........len pouzivam tu jednu znacku.
ale niekto si potrebuje aj viacejkrat dat.....Napr.moju znamu stale citit za potom a vraj si dava deodorant-len aky neviem 😀 rano pride do prace a uz ju citit 😒

evuse
12. nov 2008

Na mě tedy nejlíp funguje tuhý Dove. A k té rakovině prsu a deodorantům/antiperspirantům. Taky mi přišel do emailu varovný článek a kolegyně k tomu říkala, že její švagrová ( okolo 50 let) má rakovinu prsu a přitom nikdy nepoužívala ani deodoranty, ani antiperspiranty.

mirusik02
12. nov 2008

ja používam už dlhší čas len Rexonu v spreji... vyskúšala som už toho naozaj dosť.. ale vždy sa vraciam k Rexone.

staxa
13. nov 2008

no u mna ma uspech adidas tuhy. uz davno som ho v dm nevidela, mavaju ho iba obcas 🙂

mobina
13. nov 2008

Bezvadnej je Vichy kuličkový proti nadměrnýmu pocení. Používala jsem po porodu, kdy sem se potila fakt fest a bezvadně udržel jak pot tak pach. Jen stojí kolem 250 Kč. No a standartně používám kuličkovou Niveu s mořskými minerály a taky pohoda.

cikyta
13. nov 2008

Ja som skúšala už tiež kadečo.Najviac ma štvali tie biele flaky potom!
Až raz som skúsila guličkovú niveu a som úplne spokojná.Ziadne flaky,žiadne potenie a sviežo to vonia. 🙂

asitka
13. nov 2008

ja mám secret krémový a som spokojná 🙂 ...ja mám problém s potením dlaní....kto má s týmto problém...tak mu príde nejaké potenie v podpazuší ako banálnosť.... 😒

lubicanoemi
13. nov 2008

ahoj holky....
ono to bude vyzerať odo mňa asi ako svinstvo trochu, ale tento článok som tu kdesi včera našla v podobe linku na diskusii, tak ho sem musím dať. aby sme kozmetiku nebrali tak samozrejme...
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&f...

lasama
14. nov 2008

ahojte,
ja som mala dlhé roky problém s prepotenými tričkami. Bolo to obmedzujúce. Pred dvoma rokmi som vyskúšala DRICLOR a odvtedy nemám problém. Teraz ho už ani nepotrebujem, stačí mi rexona tuha. Myslím, že v mojom prípade veľkú rolu zohrala aj psychika. 🙂

adritimkova
21. sep 2009

ja vam poradim.nedavno som citala clanok, kde najvacsie ucinky z klasickych dostupnych vyrobkov v drogerii dosiahli Rexona 48 h. a Adidas action 3.Ostatne neboli take kvalitne co sa tyka zlozenia a ucinnosti.No a kto sa fakt velmi poti pod pazuchou treba zajst do lekarne.Ten Driclor je dost silny aj ucinny ale moze stipat.Ale mozte si vybrat aj nieco ine z lekarne,pretoze tam maju silnejsie vyrobky ako v drogerke.

robi
21. sep 2009

V lete jsem se potila jako p.... a jednoznacne vyhrava: Old spice deodorant whitewater. od te doby nic jinyho nepouzivam, dostala jsem tip na MK 🙂

sakura77
21. sep 2009

Driclor,je fakt ucinny,aj ked je to "sila" ale zas si ho davam ozaj raz za par tyzdnov...prve razy podla navodu cely tyzden,potom postupne menej a menej... a super,fakt zabera

johnie
21. sep 2009

tak asi skusim ten driclor - inak sakura, preco je to sila?
ja sa nadmerne potim len v jednom podpazusi, lebo z druheho mi pri operacii odstranili lymfatické uzliny.. no a lekarka povedala ze telo si to samo prisposobilo a vynahradza si to v druhom podpazusi.
teda vsetky biele tricka mam znicene ale len na jednej strane...

jeudi
21. sep 2009

old spice je sice pansky ale uplne nej nej nej 😵

domyyy
21. sep 2009

kocky prave som sa rozhodla, ze idem kupit driclor no citala som, ze je stiahnuty z predaja 😔 idem do lekarne a dam Vam vediet 😉

johnie
21. sep 2009

domyy ok no to som zvedava ci to este predavaju, byvame na dedine, nemame tu lekaren tak mi aspon usetris cestu 😉