Aký antiperspirant používať aby som sa nepotila?

anawinka
3. mar 2008

Aký používate antiperspirant?sprej alebo tuhý? aby neboli mapy na oblečení od potu ☹ ja som skúšala už všelijaké a stále som nenašla ten pravý.

kijonkova.k
21. sep 2009

Všechno možné,ale nejraději tuhý.Jen ne Garnier,ten je hnusný.A občas kradu manželovi Old spic(white water),krásně mi voní,nedělá fleky a fakt se nepotím
😀 😉

lea79
21. sep 2009
johnie
21. sep 2009

no teda... dakujem.. objednam a dam vediet ako funguje 😉

zanetak
21. sep 2009

tiež som si ho bola dnes kúpiť a stál nejakých 6,40Eur Mám rovnaký problém, pred pôrodom som sa nepotila, a teraz stále nosím so sebou náhradné tričká, aby som sa mohla hocikedy prezliecť, pretože tie škvrny idú na nervy.

domyyy
21. sep 2009

ahojte kocky bola som v lekarni a mali ten driclor 🙂 zevraj im teraz niekedy tovar prisiel 😵

sakura77
21. sep 2009

johnie,sila myslim tym preto,ze povacsine riadne stipe,takze hned po sprche alebo holeni nehroziiiii,odporucaju minimalne hodku po kupeli,ale mne aj to vadilo,tak som to robila tak ze v noci ked som isla na wecko,tak som si to dala az vtedy a bolo to ok,niekomu to nevadi vobec,a vela bab to zas neznieslo absolutne,treba skusit

ale je pravda ze fakticky zabera,az k neuverenie,teraz sice mam pauzu ked som tehotna,ale tak raz za mesiac "si nahodim" a staci mi to

ingola21
21. sep 2009

ja to striedam..moc sa teda nepotim tak mne stači uplne aj rexona,nivea alebo garnier ,ten novy..a som s nim celkom spokojna..

renda71
21. sep 2009

já používám taky garnier,vyhovuje mi,krásně a dlouho voní 🙂

ingola21
21. sep 2009

renda a použivaš tuhy alebo tekuty?

dada1212
21. sep 2009

Ja používam dove go fresh-guličkový alebo rexonu a som spokojná, ale je pravda, že nikdy som nemala problém s nadmerným potením.
A ak sa niekto veľmi potí, tak nie je naškodu vyskúšať aj deodoranty z lekárne, sú určite účinnejšie ako tie v drogérke, tak súhlasím s tým, čo je tu už napísané, dricolor by som volila ako poslednú možnosť, ked už nič nepomáha.

renda71
21. sep 2009

ingola používám Garnier mineral kuličku růžový,ten mi voní nejvíc 😉

tictac
21. sep 2009

nejlepsi antiperspirant, co jsem kdy vyzkousela, je Aromacreme od Lush, sice se s nim trosku hur pracuje, musi se kousicek odrypnout a vetrit do podpazdi, ale stoprocentne neni nic citit ani po 2hod aerobiku 😉 Navic neobsahuje nic, co bych na svem tele nechtela 😉

kacenka1135
21. sep 2009

Ahoj, já uz léta pouzivam znacku Rexona. Cena je OK, ucinek skvely 😉 Aktuálne miluje vše s Aloe vera, hádejte co mám tedy v koupelne :D

http://www.lekarna.cz/rexona-pro-zeny-aloe-vera...

Jasnááá volba holky

xeniaxenia
28. okt 2009

Vedel by mi niekto poradit, aky antiperspirant je najvhodnejsi pre muza?

klaudiak
28. okt 2009

Ja manzelovi kupujem vzdy dva druhy: bud axe alebo old spice gulickovy

pimpulka
28. okt 2009

tictac pridavam sa, nemala som nic lepsie ako aromacreme....a ta cena je tiez moc lakava

ld1985
28. okt 2009

Ten od Clinique-je sice drahsi, ale suprový, voní a po potu ani stopy....

joh
28. okt 2009

Xenia, podla mna old spice vedie...vsetci muzski clenovia nasej rodiny si ho chvalia...brat si őrave kupil ten novy..tusim fireman sa vola...tolko o nom basni

kisska
28. okt 2009

u nas maju chlapi v rodine vacsinou old spice, len kazdy nejaku inu radu, alebo niekto tuhy a niekto gel 😉

pallas
28. okt 2009

ja by som skor odporucila pansku rexonu...podla mna ma ovela prijemnejsiu vonu...moj priatel nepouziva nic ine

babula90
28. okt 2009

ja nedám dopustiť na šalviový z Justu DEO PLUS, nezabraňuje poteniu, ale pot sa nerozkladá a človek nesmrdí 😀 , je unisex, veľmi príjemne vonia a dlho vydrží. Antiperspiranty su skodlive, tak som zvolila tento.
www.just.sk

kisska
28. okt 2009

ja osobne mam pre seba najradsej telovy puder - hlavne v lete. Da sa pouzit na cele telo a tiez sice nezabranuje poteniu, ale puder pot absorbuje a tym mu tiez zabrani smrdiet. Akurat, ze u nas ich je malo dostat, nosi mi ich kamoska z grecka a vzdy trafi taku uzasnu vonu, ze az 😉

babula90
28. okt 2009

kisska, verím, že púdre sú úžasné. aj ja chcem kamošku v Grécku 😀 😎

kisska
28. okt 2009

ja chcem aby sa tieto telove pudre zacali predavat aj u nas 😉 Ked som sa vo Fann alebo v Marrionnaud pytala na take nieco, tak na mna pozerali jak na Majku z Gurunu...
ale teraz som vygooglila http://www.najkozmetika.sk/parfumovany-telovy-p..., len je to z marca 2009, tak neviem, ci take este nieco maju...

babula90
28. okt 2009

idem to kuknúť. Zober si, ved v Grécku je teplo ako sviňa, tak to tam majú 😉

grettka
28. okt 2009

kisska, oriflame ma, ale len par voni... divine, midsummer a giordani 🙂 , poradila mi to kolegyna.. ale co som zistila, ze telove pudre ma bezne avon ku kazdej voni, ale iba v amerike 😠 .. viem, ze kedysi, tak 10 rokov dozadu sem-tam sa v katalogu puder objavil, ale potom ich uplne stiahli..a ako som zistila, tak ine znacky to nemaju okrem oriflame... ale pritom svetove parfumerske znacky k niektorym vonam pudre maju, somzrejme na nasom trhu nie, ved my sme taki konzervativni.. do kelu, chcelo by to trochu spropagovat, ale u nas... nehrozi..skoda

angelik
28. okt 2009

tak deodorant puder mam znacky lush, da sa objednat z anglicka, predtym bolo dostat niekde v BA
ale aj takyto je: http://www.bioshop.sk/obchod/potenie/deo-puder-...
http://www.jvnatur.sk/dezodorantny-puder-s-pras...

nie su bezne, ale daju sa aj u nas zohnat 😉 tiez mam s nimi dobre skusenosti

helena56800
28. okt 2009

Gretka máš pravdu, ja som oriflamaka, a púdre Oriflame má v ponúke už niekolko rokov

babula90
28. okt 2009

angelik, mas vyskusany ten puder nobilis tilia? Neviem si predstavit nanasat taky puder, nie je z toho cele telo biele?a nezanechava skvrny na obleceni? 😒

angelik
28. okt 2009

ten akurat nie, ale ine produkty od nobilis su dobre, keby som nemala iny, tak ho vyskusam 🙂
pri nanasani to chce trochu prax, ale nie je to ziaden problem, nasypem trocha na ruku a rozotriem v podpazusi, ak sa nahodou dostane inde, staci jemne rukou zotriet

mam ten s praslickou a z lush https://www.lush.co.uk/index.php?page=shop.prod...
oba su dobre

z alverde som skusila salviovy deo sprej, kresne vonia, ale nie je az taky ucinny a nechtikovu gulocku, no, tak ta mi vobec nevyhovuje