Aký olejček pre bábätko? Z každého má červené fliačky

cvika
17. sep 2008

baby poradte, ja uz som zufala, uzivala som olejcek od johnsons aj normalny aj s aloe vera, taktiez bambino-olivovy olejcek a z kazdeho ma mala cervene fliacky, co mam uzivat......

cvika
autor
17. sep 2008

miestami su to to take cervene ostrovceky, inde zasa cervene bodky ma to len na brusku a chrbatiku...

blau
17. sep 2008

Olivovy alebo mandlovy, alebo skus ten olejcek vynechat

kattum
17. sep 2008

skus priamo z lekarne cisty olivovy

miselin
17. sep 2008

Moja malá sa mi tiež poriadne vyhádzala a má strašne suchú pokožku. Ja už používam iba olivový olej z lekárne a na moc suché miesta modrú indulonu.Keď som s malou bola na kožnom tak mi vravela aby som používala čo najmenej kozmetiky a toho sa od vtedy aj držím a už ju ani nekúpem v kadejakých tých kúpeľoch, ale len v kamilkách a pokožku už má oveľa lepšiu

cvika
autor
17. sep 2008

olivovy som skusala, to iste po nom mala...ja by som ho aj vynechala ale mala ma suchu pokozku...

blau
17. sep 2008

Tak este ten mandlovy, to sme mali v porodnici a aj maly sa velmi supal, a dala mi olejcek od Weleda je velmi dobry nechtikovy..Ja pouzivam aj krem.

blau
17. sep 2008

AJ krem znacky WELEDA

babulik22
17. sep 2008

cvika: ja som pouzivala olivovy olej z lekarne a bol vynikajuci.postupne som presla na mliecko od seba medu a teraz na nivea mliecko.a cim ju kupes?

cvika
autor
17. sep 2008

kao myslis ze cim? 😅 do vody pridavam mydlo a sampon v jednom od johnsons

cvika
autor
17. sep 2008

sorry to malo byt ako

cvika
autor
17. sep 2008

blau mozem sa ta opytat kd emomentalne zijes?mas tam ze ine zahranicie....ja som v irsku tak musim pozriet ci je tu taka znacka...

babulik22
17. sep 2008

ci to nemoze sposobovat prave to co pridavas do vody.mne sa na malej johnsons kozmetika neosvedcila.mala som ju kupenu ked som dosla s porodnice,lebo tam johnsons pouzivaly a pekne vonal,ale velice rychlo som ho vymenila za seba med penu do kupela ktoru netreba oplachovat.mozno keby si kupkala niecim inym,tak jej ten olejcek vyhovoval.ale aj weleda je vynikajuca kozmetika ja som olejcek pouzivala ked som bola tehotna.

anavila
17. sep 2008

vies co? ja som tiez nemala s olejcekmi dobre skusenosti, a nakoniec som zvolila BUBCHEN ale mlieko nie olej... obsahuje harmancek a mojej malej uplne vyhovuje, olej len upchava pory

cvika
autor
17. sep 2008

babulik 22 neviem lebo v nemocnici ju kupkali cele tri dni tym co ja teraz doma, az ked som zacala pouzivat olejcek....inak je mozne lebo na posledy som pouzivala olivovy asi mesiac a pol a bol v pohode, to ma od vcera...tak neviem.mam ju skusit kupat v kamilkach ci moze byt aj repik?

silvia123
17. sep 2008

Použi mliečko, môjmu malému tiež olejček viac škodil než pomáhal a tiež dosť vysušoval. Ja používam od Hippu také ružové mliečko a som spokojná.

babulik22
17. sep 2008

ja som preto presla s olejceka na mliecko naco zbytocne premastnovat pokozku.aj ked jej nerobil problemy.jej nevadilo ani seba med mliecko ani nivea.ale ked menit kozmetiku,tak by bolo dobre skusit aj nieco ine do tej vodicky vsetko jednej znacky.

blau
17. sep 2008

ja som v rakusku

blau
17. sep 2008

mozes, kupat kamilky a repik vysusuju.TAk vyskusaj este ten mandlovy olejcek

avanka
17. sep 2008

Cvika, mne kozna zakazala pouzivat oleje, jedine na hlavicku, aby zliezli dolu tie novorodenecke supinky....
Povedala, ze staci mlieko a Johnsons ze nemam pouzivat vobec, to je najhorsia kozmetika, co sa tyka alergii u deti ☹ zaujimave vsak, ze v porodniciach pouzivaju len tu

blau
17. sep 2008

avanka suhlasim, je vonava a tiez myslim, ze by cvika mala vysadit ten olejcek

amarelka
17. sep 2008

inak aj mandlový može sposobovať alergiu,

zuka
17. sep 2008

Nam sa osvedcilo mastne mlieko Excipail U Lipo Lotio

cvika
autor
17. sep 2008

zuka to mam, ale uzivam ho ja, mozem ho teda davat malej?

junovka
17. sep 2008

ja malu Nely nenatieram z nicim od naodenia a kozicku ma kraaaaaaaasnu 😵 😎 😉

zuka
17. sep 2008

Cvika, nam to predpisuje detska lekarka 😉

zana0077
17. sep 2008

...ano aj ja mam to lipolotio, zabralo celkom dobre, no moze byt pravda to s tym jonsonom, pretoze mne sa tiez mala vysypala z cohosi, ja som myslela, ze som nieco nevhodne zjedla (zvalila som to na sisky), ale kedze som presla hned na olivovy olej, tak som to uz pokladala za uzavrete...Lipolotio nam predpisala nasa doki, tak by to malo byt v pohode , co sa tyka toho, ci to mozu uzivat aj babetka...

heppu
17. sep 2008

nasa ma od malicka Bubchen a je to super

ingulka
18. sep 2008

my na odporucanie detskej lekarky pouzivame olivovy olejcek z lekarne... ale v zasobe mame tiez Bubchen...

fabienamata
18. sep 2008

Vsetky kozne lekarky sa zhodnu na jednom - co najmenej kozmetiky,ak je koza zdrava.!!!Neviem ci vase deticky maju nejake ekzemy a abnormalne suchu kozu,ale pokial nie ,nechapem naco ich natierate a olejujete.
Moju malu, ked sa narodila ,ani neokupali,len jej mokrou plienkou utreli z telicka krv.!
A maz co mala na sebe ,ked sa narodila,jej len jemnicko porozotierali, to si doniesla z bruska ako ochranu a vybavu, proti vonkajsim faktorom.
No ale reklama je reklama a urobi svoje.Bohuzial!
A hlavne Johnsons!

zuka
18. sep 2008

My sme mali kozne problemy, tak preto nam dr. predpisala Lipolotio a ten nam pomohol. A navyse, ja robim malemu po kupani masaze, ktore miluje a ktore su fantasticke aj pre uvolnenie a pohodu babatka...