Aký olejček pre bábätko? Z každého má červené fliačky

cvika
17. sep 2008

baby poradte, ja uz som zufala, uzivala som olejcek od johnsons aj normalny aj s aloe vera, taktiez bambino-olivovy olejcek a z kazdeho ma mala cervene fliacky, co mam uzivat......

fabienamata
18. sep 2008

Ano masaze su super, ja som tiez masirovala brusko a vyhanala prdiky....ale len brusko som naolejovala, a nie celu naolejovala od hlavy po paty. Nie je to nic moc na jemnu pokozku babenka ,ver mi.

zuka
18. sep 2008

A co sa mu stane s pokozkou? Nemastim ho od hlavy po paty a ani nie kazdy den, ale zaujimalo by ma, ako mu to moze uskodit.

fabienamata
18. sep 2008

Negativne vplyva na prirodzenu koznu mikrofloru zdravej pokozky. Ked nie je k tomu dovod ,netreba pouzivat oleje a minimum kozmetiky.

cvika
autor
18. sep 2008

fabienamata a ako ich mame masirovat,,,,,,,,,a tiez si myslim ze lipolotio je fajn

nadka01
18. sep 2008

Ahojcek.Ked sa mi mala narodit dcerka ,tiez som zvazovala aky olejcek kupit.Nakoniec som kupila Johnsons.Ten je vsak strasne tekuty a moc sa rychlo nevstrebava.Mam doma aj olejcek od firmy CIEN z Lidlu.Ten je dost mastny a aj sa lepsie vstrebava.Ale moja najlepsia skusenost je s kremom na suchu pokozku ...na predpis...EXcipial U Lipolotion.Aj kozny doktori ho odporucaju pre alergikov na eksemy.Dcerka vobec nie je alergik,ale odkedy ho pouzivam vobec nema suchu pokozku.Ak budem aj druhe babatko uz nebudem vahat,cim ho natierat a necham si ho hned predpisat od lekarky.Pouzivame ho po kazdom kupani a ma jemnu a vonavu pokozku.Za pokus to stoji.

kaskya
18. sep 2008

Nepoužívaj žiadny olejček. radšej detský krém od Nivey

anelis5
18. sep 2008

ahojte,moj maly mal tiez suchu pokozku par dni po narodeni,v nemocnici pouzivali znacku johnsons,o tejto znacke som pocula,ze nie je dobra.Moja lekarka mi odporucila kupat maleho kazdy druhy den bez mydla,len do vody pridat trosku olivoveho oleja.odvtedy nema so suchou pokozkou ziadne problemy.Po par tyzdnoch som ho zacala umyvat s mydlom a po kupani natierat olivovym olejcekom a uz nie su ziadne problemy,ma peknu pokozku

szivem
18. sep 2008

ked sa Mario narodil chcela som pouzivat aviril olej,ten modry,mne bajecne vonia,no primarka v KE nemocnici mi vravela ze deti netreba natierat ziadnym olejom lebo kazde novorodienatko ma na pokozke svoj film,olejovanim ten film zmizne a preto sa vysusuje pokozka,takze sme nic nepouzivali a bolo to v poriadku.Ked bol starsi zacala som pouzivat olej od nivei je vyborny.

caruzo19
19. sep 2008

cvika,my sme pouzivali obycajny olivovy olej s ktorym varime(virgen extra akykolvek),nemusi byt z lekarne a ak mala prilis presusenu pokozku-mavala na lickach,tak cistu bielu vazelinu.aj ritku som jej len vazelinou natierala
johnsons ma strasne vela chemie a parfemov v sebe,nasa doktorka ho vobec neodporuca.ja od nich pouzivam akurat samponik