Aký prací prostriedok používate pre deti?

vmvm
23. máj 2017

Maminky, prosim, aky praci prostriedok pouzivate pre vase deticky? Ja pouzivam odjakziva len Lovelu. Uplne jemne vonia, ziadne parfemy navyse. No ale uz som zufala z niektorych flakov. Nikdy som na detske veci nepouzivala vanish a podobne, nepouzivam ani avivaz. No ale niektore flaky vobec nezchadzaju a mam chut tie veci vyhodit do kosa! Poradte, prosim!

erika88l
23. máj 2017

Ahoj my tiez pouzivane Lovelu a veru ako vravis nie je to velm supee na spinu na vecickach..
Ale pouzivame aj ocot..Vlievam ho stale ked periem malemu veci do tej nadobky kde ma ist avivaz a nemame ziadne fliaciky vsetko pekne vyperie..a saty necitit za octom takze sa nemusis bat..😉 snad sme pomohli😉

lacibo
23. máj 2017

ahoj, skús použiť aj odfľakovač na detské prádlo z DM, je dobrý. ja fĺak vždy nastriekam, nechám pôsobiť a potom dobre v rukách zaperiem..až keď zíde dám prať normálne s prádlom do práčky..inak na detské veci používam Bupi..som s ním spokojná...a udávajú, že je bez všetkých prísad navyše..a aviváž mám takú tú Eco bielu tiež z DM a používam na všetko / aj detské / prádlo..

bpsiv
23. máj 2017

Ja som sa dostala ku ECO praciemu vajíčku z Anglickej firmy. Musím povedať že ma príjemne prekvapilo celkom dobre perie. Tvrdia, že mi má vydržať cca jeden rok. avšak ja periem viac než 210 krát ako to tu píšu. Máte s ním niekto skúsenosti ? ECOEGG len teraz som to kúpila v Banskej Bystrici na Harmónii.

pribinak
23. máj 2017

persil sensitive. lovela, bupi, vsetko fajn, ale to je fakt len pre babatka, lebo to perie slabo.

lorela
23. máj 2017

@vmvm Na fľaky je vynikajúce mydlo Lanza. Preperieš fľak medzi prstami 😉.

miriam108
23. máj 2017

Ja od nepamäti používam Bonux a aj malej vecičky od začiatku periem v Bonuxe a používam Silan sensitive. Fľaky mi pekne odperie a musím si poklopať, malá nikdy nemala žiadnu reakciu.

euka210
23. máj 2017

do roka Lovelu, potom bonux ci rex. Skvrny niektore proste nejdu, ani s vanishom, ani so zlcovym mydlom, odporucali mi nedavno v DM produkt na skvrny, tak uvidim.

lorela
24. máj 2017

@miriam108 Alergické reakcie novorodencov a detí do 1 roka na agresívne pracie prášky sú pomerne časté, takže buď rada, že vám sa to nestalo 😉 .

bpsiv
26. máj 2017

poviem Vám že ten Eco Egg je dobrá vec. Teraz som doprala a vypralo to tip-top. Na fľaky som dala ich odstraňovač škvŕn. Som sama zvedavá či to vydrží tých 210 praní ako píšu. Nemalo by to byť agresívne mne to tiež doporučila kamoška.

klara333
26. máj 2017

@vmvm ja pouzivam z dmky praci prasok pre deti, je bez parfumu a maju aj tekuty na farebne, lovela je parfumovana, jemne, ale je a ja z nej mam ekzemy. na skvrny nepouzivam nic specialne, ak je na obleceni nejaky flak, skusim ho pred pranim dat dole, pouzivala som vanish aj kadejake ine pripravky na flaky, ale nezdalo sa mi, ze by vyslovene pomahali.

lubka3232
3. júl 2017

ja používam lovelu alebo persil sensitive a aviváž žiadnu, prádlo vonia pekne aj samo o sebe

zeytin
3. júl 2017

Ked boli deti mensie, tak Lovelu, z persilu sensitiv sa mi vyhadzali.

lenka_samorin
3. júl 2017

Ja som používala asi do 1 roka Lovelu, aj som im prala samostatne. Na fľaky od ovocia, stolice, trávy som používala žlčové mydlo z DM. A teraz už periem v Persil Sensitive, aviváž nepoužívam.

mischell333
19. dec 2021

@vmvm Persil Sensitive avivaž cocolino

johana7777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz