Aký šampón na vlásky pre bábätko?

3558
9. jan 2009

ahojte chcela by som sa opytat aky sampon pouzivate na vlasky pre babetka. ja ziadny,len davam do vanicky johnson& johnson penu do kupela zo zelenej rady a olivovy olej. ale maly ma uz vyse tyzdna lupiny vo vlaskoch a skriabe sa po nej. dnes po kupani, som mu radsej este natrela na hlavicku olivovy olej,ale z toho ma mastne vlasky. myslite ze uz mozem pouzivat detsky sampon? a ak ano, tak ktory je dobry? vdaka za odpovede

sipcek
9. jan 2009

ahoj,najprv sa zbavte tych lupin,aj ja som pouzivala donedavna len tu penu.Teraz mame sampon johnson.Skus zmenit olivovy olej za nejaky z lekarne.Mozno sa lupiny stratia.Myslim sa vola salicilovy olej.

elise
9. jan 2009

ja používam sebamed penu do kúpeľa a od roka používame aj šamponik sebamed. malý zle reagoval na jonson 😒 . ale po sebamede sú vlásky krásne hebučké a vonavé a rýchlo sa vysušia čí m sa zabráni prechladnutiu. šupinky som vyčesávala kefočkou a po kúpkaní som vždy umyla vlásky čistou vodičkou a natrela sebamed mliečkom ako aj celé teličko 😉

3558
autor
9. jan 2009

ono to nie su ani tak lupiny ako koza na hlave vo vlaskoch je cela biela.a maleho to asi aj svrbi, lebo si to skrabka rucickami. alebo druha moznost ze zistil ze ma vlasky a hra sa s nimi.no neviem. ale doteraz bolo vsetko v pohode. ved to pouzivam 6mesiacov dennodenne a teraz toto. ☹

glorita
9. jan 2009

dobra kozmetika aj na take ucely je klorane..sampon je zaroven aj telovym samponom a co je hlavne nestipu ocka..da sa kupit len v lekarni . 😵

tana012
9. jan 2009

zuzana-zijes v uk?

tana012
9. jan 2009

ak zijes v uk tak si kup dentinox-cradle cap.cradle cap sa volaju tie lupiny u babatok.my sme to mali tiez.na 100% zabralo.vies to kupit hocikde.ja som to kupovala v asde ci tescu.stoji to 2-3 libry 😉

anica
10. jan 2009

U nas na Slovensku davame na take suche miestecka vo vlasoch- akoby supinky - salicylovy olej. Natrie sa postihnuta hlavicka asi 2 hodiny pred kupanim / ak to ma rozsiahle a nejde to dobre, tak aj viac hodin.../, necha sa posobit, oni zmaknu a potom sa supinky vycesu takym hrebencekom / nie kefou /. Potom hlavicku umyjes. Ak nezmizli vsetky, tak sa to na druhy den zopakuje. 😉
Olej sa kupuje v lekarni, davaju ho na predpis pediatra, ale podla mna sa da dohodnut....aj bez receptu.
Ja malemu vlasky umyvam raz za tyzden samponom- mam Niveu a so spokojna 🙂

3558
autor
10. jan 2009

tana ano zijem. dakujem, idem vyskusat. 🙂

fifinna
10. jan 2009

zuzi, skus vecer malemu natriet hlavicku jemnym mandlovym olejom a na druhy den umyt vlasky. Ja maleho od hlavy az po päty umyvam detskym mydlom znacky klorane.

sranda
10. jan 2009

vidím ze je v hre zahraničie, ale pre SK je výborné mydlo OILATUM ako šampón na vlasy. Stojí okolo 120,- Sk a majú ho v lekárni. Petre som ho dávala od narodenia na podnet dr. kožnej, aj teraz jej s tým prebehnem vlasy niekedy, ale viacmenej teraz používam bebeclorane.

tana012
10. jan 2009

zuzana,daj vediet ci pomohlo.uz po prvom pouziti by si mala vydiet zmenu

3558
autor
12. jan 2009

tani akurat na teba myslim, ze to idem vyhladat. tak az dnes som kupila ten dentinox cradle cap. lebo vcera som zase kupala a poriadne naolejovala a zdalo sa mi ze to je uz celkom fain, a maleho som zase nacapala ako sa skrabka po hlavicke, tak som kukla a ma to tam zase. umyjem mu s tym zajtra hlavicku a potom pozajtra dam vediet ked to ,,skontrolujem,, ahoj 😉

junovka
12. jan 2009

zuzi IP 😉

majal
13. jan 2009

my uz odmalinka pouzivame sampon od nivea baby a som s nim velmi spokojna 🙂 je to zaroven aj pena do kupela, ale ja jej s tym normalne umyvam vlasky ako so samponom. tiez mavala na hlavicke take ako lupinky, to som jej natierala uplne najobycajnejsim detskym olejcekom, potom som jej umyla vlasky a vycesala - postupne to vymizlo.

3558
autor
15. jan 2009

tak zase ma tie lupiny ☹
uz som nas objednala k doktorovi na utorok, tak hadam nam nieco da, a dufam ze to nebudu hormonalne maste, alebo kortikoidy 😝

bimbia
16. jan 2009

ahoj,
mi sme to mali tiez a pouzivali sme salicilovu masticku co nam doktorka napisala. davala som jej to po kupkani a pri kojeni som jej po 10 min zacala vycesavat hustym hrebenom. mali sme to aj na oboci a to sa stratilo do 3 dni a na hlavicke mama uz len malilinky flacik. tak som happy. skus. mala sa chvalabohu neskriabala, asi je este mala.

bimbia
16. jan 2009

a sampon sme mali johnson& johnson ale teraz pouzivam sebamed

ikke
15. sep 2009

veronka555 • 1d • Dnes o 19:51
Aký šampón používate na umytie vláskov ?? ja svojej 3 mesačnej Anabellke umývam vlásky detským šampónikom strašne voňavým vonia to ako čokoládka mali sme už aj pomarančovú a citrónovú 🙂 🙂 🙂 podporuje to rast vláskov a obsahuje v sebe vitamíny 😀 😀 😀 😀 A vy aký používate?? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rimmel
15. sep 2009

my nepouzivame ziadny sampon..resp kupeme len vo vode a raz za tyzden umyjeme burts bees samponom...a po kupani tiez nic..netreba. 😵