Aký šampón používate na jemné vlasy detí?

kosicanka1
28. sep 2008

aky sampon pouzivate na jemne vlasky? nasa simonka ma vlasky ako paperie, veeelmi jemne, take ako nasuchorena slama, radili ich ostrihat, ale uz je velka slecna, tak predsa nemoze byt vystrihana 😅
sa mi zda, ze po johnsone ich ma este jemnejsie

susik77
28. sep 2008

kosi: my pouzivame weledu sampon, je super ale nie je napisane na aky tip vlasov 😎
mala ma zase huste a kucerave 😎 a ja zase mam problem, ze sa jej vzadu cuchaju a neviem, aky kondicioner pouzit a ci vobec nejaky mozem...

susik77
28. sep 2008

inak myslim si ze to je genetika, samponom to neovplyvnis, aspon nie u takych malych deti...Ale vlasy sa jej este mozu zmenit-svagrina aj sestra maju dcery a obidve v 2 a v 1.5 roku maju menej vlaskov ako Veronika v roku 😉
A moja sestra mala az do puberty riedke rovne vlasy. A v 14 rokoch jej strasne zhustli a mala vlnite 😉

lutecia
28. sep 2008

moj simonko mal tiez vlasky ako paperie a stale nasuchorene a mu lietali - pouzivame harmancekovy johnson. no a pred 2 mesiacmi som sa nastvala a ked sa kupal vo vani - inak by som ho neprinutila sediet, chytila som manzelov strojcek na vlasy a som ho ostrihala na 6mm. najprv mal nechapacky, potom uz bol aj rev a slzy, ale statocne vydrzal. odvtedy mu vlasky paradane zhustli a zhrubli. tak ja si myslim, ze by pomohol nejaky kratky strih - ved tie vlasky dorastu

susik77
28. sep 2008

lutecia: ono to asi neboolo tym, ze si ho ostrihala. Vacsinou vsade citam, ze to je proste genetika. Aj moja mala mala napr. do 6.mes. uplne rovne vlasy a potom sa jej zacali kuceravit-ja mam tiez kucerave...

kosicanka1
autor
28. sep 2008

lutecia, tiez si myslim, ze ostrihanie by pomohlo, ale ma ich straaasne kratke par centimetrov, niet tam co strihat a so strojcekom je to brutal pre dievcatko, nie?

lutecia
28. sep 2008

kosicanka: no na strojcekoch sa teraz daju nastavit dlzky aj 14mm aj 22mm - tazsie sa to potom striha, ale 2cm nie je zase az tak malo, nie? aj sestra ma 2 dievky a ked boli male tak ich svagor vystrihal strojcekom, vypadali sice ako keby mali vsi 🙂 🙂 🙂 ale vlasky im pekne zhustli a bolo po probleme. no ale je to mozno fakt len genetika...

shela
29. sep 2008

Nasa malinka mala tiez take vlasocky...od narodenia pouzivame sampon Johnsons...bola uz 2 krat strihana a nenormalne sa to zlepsilo.. teraz ma omnoho pevnejsie vlasky(samozrejme ze sme ju neostrihali uplne ale len podstrihli)...ja ako mala som mala tiez takyto problem tak ma nasi strihali az do 5 rokov a teraz mam zasa problem s tym ze mam nenormalne huste a pevne vlasy

jaduska
29. sep 2008

kosicanka, ide zima - vonku bude mať aj tak stále čiapku a doma to hádam vadiť nebude, keď bude vystrihaná. Ja tiež uvažujem, že dám malú "skosiť". Ona aj tak vyzerá ako holohlavá, lebo je blondínka, tak si to možno ani nikto nevšimne.... 😵

xxmargaretka
29. sep 2008

ahojte..no ja mam take vlasy ako pisete dodnes a to ma strihali a aj teraz nosim kratky uces a nic..anku od jedneho roka striham pretoze si myslim,ze s takymi vlaskami by to nebola ziadna vyhra mat ich dlhe..spevnet jej nespevnelui,ale zhustnut zhustli,ale nemem povedat,ze by to bolo vzdy po strihani bo az teraz na jesen ich ma zrazu ovela viac nez doteraz..

marorlinko
2. okt 2008

prve vlasky b sa mali ostrihat aby spevneli a boli hustejsie, moj maly mal tiez dost jemne vlasky vzdy smepouzivali aj pouzivame sampon od baby jonsson harmancekovy. teraz ma pevnejsie vlasky a rychlo mu rastu, takze ked ju ostrihas tak vlasky nebudu take jemnucke potom, rychlo narastu.

barunka
2. okt 2008

kosicanka, ja som Simi nechávala vystrihať na krátko asi trikrát. teraz už len podstrihávame, lebo si na vlásky potrpí. Zbytočne sme ju strihali na krátko, vlásky má stále také jemnulinké, žiadne sponky nič jej tam nedrží, všetko sa jej vyšmykne. A stačí, keď sa pozrie na vlnu, balon alebo niečo podobné a už ich má desať centi nad hlavou.
Ale zasa je pravda, že ja mám rovnaké vlasy, tak sa nie je čomu čudovať.

katusha
2. okt 2008

moja emka ma tiez velmi jemne vlasy, a to uz ma 15 mesiacov 😒 v lete som uvazovala nad tym, ci ju ostrihat, ale bolo mi luto 😅 a teraz ked je chladno, tak ju strihat nechcem 😒
ináč pevne verim, ze vekom jej vlasky zhustnu, lebo ja mam teda riadnu hrivu, tak snad bude po mne 😀