Čím oprať detské zažlknuté prádlo?

janulik6
10. máj 2017

Ahojte baby poraďte mi niekto prosím.Chystam si výbavičku pre bábätko a vybrala som zabalené vecicky po mojom prvom dieťati a všetky biele vecicky sa zafarbili,resp.v zahyboch kde boli poskladané tak zožlkli.Cim by som prádlo pomohla aby bolo znova biele?

myskahryzka
10. máj 2017

Co to znamena, ze zozlkli?

autumn11
10. máj 2017

v DM predávajú také balenie obrúskov na biele prádlo, ktoré sa hodia do práčky a mali by prádlo vybieliť. Ale nieviem, či to je vhodné na detské prádlo.

janulik6
autor
10. máj 2017

To znamená že miestami minostali žlté flaky

lorela
10. máj 2017

@janulik6 Kúpiť tie spomínané obrúsky alebo iný prípravok na zažltnutú bielu, ale potom ešte raz vyprať v detskom prášku a dobre vypláchať kvôli tej agresívnej chémii.

katulienkax
10. máj 2017

Čisto biele prádlo krásne vybieli savo na bielenie ale potom to treba niekoľko krat dobre preplakat a aj zo dvakrat preprat

denisa098
10. máj 2017

Ak to zazltlo iba tym ze to stalo a nepouzivalo sa, vyperies to arielom krasne do cista,ja by som v ziadnom pripade nepouzivala bielidla a podobnu chemiu.

petra92
11. máj 2017

Aj žlčové mydlo je fajn,nechať namočené a potom normálne oprat s práškom alebo gelom detským,poprípade predtým preprať v rukách trošku s tým mydlom ak toho nieje nejaká obrovská kopa 🙂

vrana80
11. máj 2017

Ja som tiez pouzivala zlcove mydlo a ako pisala petra92 tak skus nechat namocene a potom este oprat.