• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo na veľmi suchú detskú pokožku?

Ahojte, moja malá mala extrémne suchú pokožku na rukách, hlavne na laktíkoch. Začala som na odporúčanie používať bepanthen sensiderm krém a zabral..je veľmi hydratačný. Odvtedy jej každý večer natieram pokožku krémikom. :slight_smile:
3. mar o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ja pouzivam bepanthen sensidrm, aplikujem na suche miesta, rychlo sa vstrebe, je velmi hydratacny. :slight_smile:
26. mar o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ja na svoju suchu pokozku pouzivam bepanthen sensiderm, je hydratacny a jemny. Rychlo sa mi vstrebe do pokozky, takze nie je mastna.
26. mar o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moja ma teraz take suche na oboch lytkach , az taku drsnu kozu. Davam jej nato Bepanthen , dobre jej to premastuje a celkom jej to mizne.
6. apr o 21:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne sa pri suchej koži veľmi osvedčilo Excipial u lipolotio. Výborne sa rozotiera (je to mlieko) a rýchlo zaberá. Lekárka nám ho predpísala keď mal malý ekzém na nohe, teraz ho používam vždy keď sa mu niekde objaví suchá koža. Výborne zabral aj na suchú kožu na pätách.
6. apr o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jednoznacne Skin food od Weledy...uz par krat malu vytiahla z najhorsieho pri atopickom ekzeme a navyse je 100% prirodna kozmetika a obsahuje vytazky liecivych bylin a vceli vosk.
29. júl o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lekárenská kozmetika A-Derma.
29. júl o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vyskúšajte Bepanthen Care masť. Používame ju u detí na predchádzanie zapareninám ale keď začal mať syn problémy s extrémne drsnou pokožkou na hánkach rúk tak som ju použila a výsledky boli vynikajúce už po cca 2-3 dňoch.
13. okt o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nám super pomáha aloe vera krém od LR. Obsahuje aloe vera, ktoré prirodzene hydratuje pokožku. Ak by niekto chcel tak mám jedno navyše, lebo objednávam vždycelú sériu tejto kozmetiky a tento krémik sa veľmi pomaly míňa. Takže aj výhodnejšia cena :slight_smile:
28. nov o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok