Čo na veľmi suchú detskú pokožku?

leva
11. júl 2007

ahoj,chcela by som sa poradit o probleme ktory ma moja dcera. Ma na celom tele extremne suchu pokozku az draplavu ako malinke zimomriavky. cervene to nema, na pohlad nic, no na dotyk je drsna a hrozne sucha. Pouzivame do kupela oilatum aj krem excipicial, troska to pomoze, no moc nie. neviete mi poradit niaky dost mastny krem na poriadne premastnenie? dakujem.

maykaaa1122
3. mar 2016

Ahojte, moja malá mala extrémne suchú pokožku na rukách, hlavne na laktíkoch. Začala som na odporúčanie používať bepanthen sensiderm krém a zabral..je veľmi hydratačný. Odvtedy jej každý večer natieram pokožku krémikom. 🙂

maykaaa1122
26. mar 2016

Ahojte, ja pouzivam bepanthen sensidrm, aplikujem na suche miesta, rychlo sa vstrebe, je velmi hydratacny. 🙂

maykaaa1122
26. mar 2016

Ahojte, ja na svoju suchu pokozku pouzivam bepanthen sensiderm, je hydratacny a jemny. Rychlo sa mi vstrebe do pokozky, takze nie je mastna.

milota164
6. apr 2016

moja ma teraz take suche na oboch lytkach , az taku drsnu kozu. Davam jej nato Bepanthen , dobre jej to premastuje a celkom jej to mizne.

kinkas
6. apr 2016

Mne sa pri suchej koži veľmi osvedčilo Excipial u lipolotio. Výborne sa rozotiera (je to mlieko) a rýchlo zaberá. Lekárka nám ho predpísala keď mal malý ekzém na nohe, teraz ho používam vždy keď sa mu niekde objaví suchá koža. Výborne zabral aj na suchú kožu na pätách.

larochka
29. júl 2016

jednoznacne Skin food od Weledy...uz par krat malu vytiahla z najhorsieho pri atopickom ekzeme a navyse je 100% prirodna kozmetika a obsahuje vytazky liecivych bylin a vceli vosk.

lorela
29. júl 2016

Lekárenská kozmetika A-Derma.

lili007
13. okt 2016

Vyskúšajte Bepanthen Care masť. Používame ju u detí na predchádzanie zapareninám ale keď začal mať syn problémy s extrémne drsnou pokožkou na hánkach rúk tak som ju použila a výsledky boli vynikajúce už po cca 2-3 dňoch.

nuska
28. nov 2016

Nám super pomáha aloe vera krém od LR. Obsahuje aloe vera, ktoré prirodzene hydratuje pokožku. Ak by niekto chcel tak mám jedno navyše, lebo objednávam vždycelú sériu tejto kozmetiky a tento krémik sa veľmi pomaly míňa. Takže aj výhodnejšia cena 🙂

nikuska0110
23. mar 2017

ahooj my mame momentalne ten isty problem kozna nam dala mast s kys mliecnou a takisto ichtamolovu mast plus este jednu kortikoidnu mast tu velmi neaplikujeme zaroven oilatum do vody a fenistil kvapky je toho celkom dost v nasom pripade ale kys mliecna mu robi ozaj dobre:🙂

lilu7
26. mar 2017

Malý mal suché miesta na nožičkách a jednou cestou ako som mu po prebalovaní natierala zadoček bepanthenom som mu natrela aj nohy a časom to zmizlo. Lahko sa vstrebal a dostatočne mu pokožku hydratoval.

lilu74
31. okt 2017

na zadocek, lakte, uska, kolienka, pery - na kazdu cast, ktoru potrebujem hydratovat pouzivam bepanthen care.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tea78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katuska151183
18. jún 2020

Indulona