Detská kozmetika NIVEA Baby. Aké s ňou máte skúsenosti?

hanculka
4. okt 2007

Recenzie na produktový rad NIVEA Baby nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/forum/modry-konik-testuje/vase-skusenosti-s-produktami-nivea-baby/

-------

Prosím poradte mi ma niekto skusenosti s kozmetikou niveou pre deti. ďakujem za rady

maminka07
4. okt 2007

ahoj, ja niveu nepouzivam, ale kamoska ano, a jej mala ma od nivei strasne suchu pokozku... ja pozivam klasiku, detske mydielko batole... 🙂

leva
4. okt 2007

Hanculka,ja len niveu,co sa tyka krem na pokozku,krem na prdelku,samponik ci mydielko,donedavna aj vlhcene utierky nivea,som snou velmi spokojna. 🙂

ada78
4. okt 2007

my zatial pouzivame z nivei len neparfemovane vlhcene utierky. su najlepsie. 😉

biccy
4. okt 2007

My Niveu baby pouzivame od narodenia a to mlieko alebo olej (na striedacku),mydlo,sampon,krem na zadok (s tym som nadmieru spokojna),niekedy kremik na tvar,vlhke utierky.A som velmi spokojna. 🙂 🙂

dannynka
4. okt 2007

no aj my niveu poizavame a tiez sme s nou spokojny 🙂 🙂
od samponika az po telove mliecka ci mydielka 😉 😉

hanka274
4. okt 2007

hanculka, treba vyskusat. Kazde babo inu kozmetiku.
My tiez Niveu, alebo Sebamed.

stonozka
5. okt 2007

tak my používame tiež niveu, ale trošku to striedam, veľmi sa osvedčili vlhčené obrúsky Nivea soft, a aj krém na zapareninky... ale zaozaj treba len vyskúšať,každé bábetko má inú pokožku

valy
5. okt 2007

my pouzivame samponik, mydielko a vlhcene obrusky nivea a tiez si myslim, ze su vyborne.

andy.a
5. okt 2007

my používame penu do kúpeľa a šampón/pre syna/,aj mydlo...
Vlhké obrúsky až od vyššieho veku budeme,resp.sa k nim vrátime..malej nerobili dobre,musela som ich prestať používať a na ritku teraz len harmanček a rybaciu masť dávame.. 😉

dadka212
5. okt 2007

My tiež používame niveu a to šampónik, penu do kúpela, krém proti zapareninkám, krém proti vetru a chladu a krém na tvár a celé telo. Použila som raz aj olej, ale malému to vysušilo celú tvár a telíčko a mal aj vyrážky a fialovo-červené flaky pod očami.

kattom
5. okt 2007

pouzivam nivea krem na zadocek proti zapareninam a som velmi spokojna. vyskusali sme viacero a tento nam vyhovuje najviac

bibinka
6. okt 2007

nivea je dobrá značka len pre niektoré detičky.napr. starší syn ju "môže" od rána do večera a ten mladší, hoci má len 2 týždne ju nemusí. vyhádzal sa mi po mlieku nivea, takže teraz to liečim a používam naňho len olivový olej. 🙂

andy_ka
7. okt 2007

ja pouzivam krem na zadocek, olejcek, mydielko a som spokojna

susik77
7. okt 2007

ja som pouzivala obrusky na zadocek Nivea sensitive, ked mala mala tak mesiac a v pohode 😉

dahlia23
7. okt 2007

My používame Niveu už od narodenia - mala som ju aj v pôrodnici, lebo u ns majú Johnoson. A sme veľmi spokojné. Máme mydielko, šampónik, penu do kúpeľa, telové mliečko, krém na tváričku aj krém na zadoček a vlhčené utierky. Olej nepoužívame, lebo z oleja býva pokožka často presušená, nevie dýchať.

mimi109
7. okt 2007

ja tiez pouzivam niveu od narodenia malej a som spokojna, mame krem na zadocek, na tvaricku , aj proti chladu a vetru a utierky na zadok 🙂
strasne pekne to vonia 😀

cat
7. okt 2007

My pouzivame len Niveu, po pociatocnych zlych skusenostiach s Johnsonon a Kinder Bubchen (vyrazna alergicka reakcia 😠 )

leva
7. okt 2007

cat ani my sme nemali dobru skusenost s Johnsonom,tiez len nivea.

snilko7
7. okt 2007

My tiež používame len Niveu, aj pri Paťkovi a teraz aj pri malej...značky johnson a bubchen nám tiež nesadli

tomik5
8. okt 2007

Krém proti zapareninám malému zadoček ešte viacej podráždil 😒 , ale inak všetko je OK, niekedy striedam niveu s johnsonom, tiež mu sedí. Ale ako je už napísané vyššie, treba vyskúšať, nie každému pasuje nivea.

dahlia23
8. okt 2007

na zadočke sa nám najlešie osvedčil Sudocream. Mali sme aj tú detskú pastu - rybacia, bola fajn, ale už som ju nemohla ani cítiť. 😖

lyzenka
8. okt 2007

Mne dnes doktorka na prvej návšteve povedala, že žiadnymi Bubchenami a podobnými kozmetikami ho nemám umývať.....len obyčajným lanolínovým detským mydlom....a žiadne oleje.....lebo mal také tie pupáčiky novorodenecké....a že z tých bubchenov by sa vysypal....a aj sebamed? som sa pýtala,....a ona že z toho by sa znovu vysypal....

...a to mám doma drahú WELEDU a aj SEBAMED mydielko... 😉
podotýkam, že sebamed mydlo nám zas poradili v lekárni na tie pupáčiky......tak si vyberete.. 😕

tamarka
10. okt 2007

My používame už štyri roky len bubchen a nemáme žiadne problémy. Sem tam sme vyskúšali aj inú. Nivea je super až na tie vlhčené utierky. Išli sme na dovolenku, kúpila som ich do auta. Dcére aj sebe som utierala tvár a ruky. To ste mali vidieť tú reakciu. Obidve sme mali tmavočervené flaky presne na tých miestach, kde sme sa utreli, takže nivea u nás určite nie.

denik
10. okt 2007

na bubchen upozornila lekárka aj mna, dokonca aj na detský aviril.. ja osobne niveu používam komplet, ale malej vôbec nevyhovuje, tak sme skúsili sebamed (po odporúčaní kamarátky lekárničky) a sme s ním veľmi spokojní.. na dupku sudocrem a johnson používam jedine penu do kúpeľa.. súhlasím s názorom, že treba odskúšať a pozorovať reakciu bábätka 😉

nathalie111
10. okt 2007

my ju tiez pouzivame (penu do kupela,olej,krem na tvar,opalovaci a aj proti chladu a vetru)a som spokojna...ziadna alergicka reakcia..ked bola mala mala(po narodeni),mala trochu suchu pokozku,nivea olejcek jej pomohol... 😉

pookie
17. máj 2009

Mate niekto odskusane mliecko s pantenolom a olejcek zo psenicnych klickov a manlovym olejom? 🙂

roka96
18. máj 2009

nemáte skúsenost : Mojmu synovi od malička dávame na ritku nivea proti zapareninkám ale v poslednej dobe sa mu robia pupáčiky aj tak.. može to byt krémom?? Ked sa mu to urobí používam sudocream z toho mu to zmizne a potom ked zacnem zase to má.. už som kúpila aj ten rybí krém ten je dobrý.. ale nechce sa mi verit, že by to bolo z toho krému.. inak používame skoro všetko nivea alebo johnsons a s ničím není problém...

pietra
18. máj 2009

roka, ak ste nemenili znacku plienok alebo vlhcenych utierok, tak to vyzera, ze naozaj reaguje na ten krem

macca5
18. máj 2009

ahojte,pripojím sa k Vám s mojou skúsenosťou.Samko používa niveu penu a šampon 2v1, samostatnú penu do kúpela a krém.Táto kozmetika mu sadla a nemali sme žiadne kožné problémi.Nemal problém ani so zaparemým zadočkom,Ked sa občas stalo ,že mal riťulku trošku červenú použila som indulonu.Nikdy sme to s krémovaním neprehánali. 🙂
So st. synom sme však problémi mali,vyskúšali sme množstvo krémov ☹
Velmi záleží od citlivosti pokožky.

mgurnak
18. máj 2009

aj my pouzivame len niveu..z johnsonu sa nam tvorili vyrazky.....takze u nas vitazi niivea..vo vsetkom.. 😉