Dieťa s hustými vlasmi. Aký šampón používate?

ma76
17. jan 2009

Ahojte,od narodenia použivame hrebienok-kefka bola na nič.Mame skoro 8m a verte či nie mame fontanku nad čielkom.Naša dlžka je 12cm.na vrchu hlavky,potom je to nepravidelne,ale aj tak dlhe.Je tu ešte niekto taky vlasoš?Chrastičky sme mali minimalne.Aky šampon použivate?Ja Nivea,bielu.

luculka
17. jan 2009

ahoj aj my sme mali copíky a fontánky od cca pol roka,,,,použivame Jonson baby 😉

amarelka
17. jan 2009

ahoj, tiež smevlasáči, ale už aj ostrihaný, išlo nám už do očiek a copíky nie sú pre nás 🙂

ma76
autor
17. jan 2009

luculka-vydim foto 😀

luculka
17. jan 2009

amarelka 😀

luculka
17. jan 2009

inak je to sranda,,niektore mimca maju len ako taký prícesok,,a vsetko ostatne vypadane a zlezane,,,my sme nemali ani také lisinky z lezania 😉 🙂

erikasadek
17. jan 2009

ahoj aj moj syn sa narodil vlasacom a aj ostal, teraz ma krasne dlhe vlasky, i ked po tajme ho striham, ale rastu a hustnu rychlo....
kazdy ho ma za dievcatko...

luculka
17. jan 2009

erika vázne,,je krásny,,,na tej foto 9 mesiacov je úplne ako dievčatko,,,tie pekne pery,,,,no a na tej pred ani nehovorím 😀 😀

erikasadek
17. jan 2009

luculka dakujem , ty si sikulka, tak rychlo si si ho pozrela.. 😀 😀

siminks
17. jan 2009

ahoj my sme sa tiež narodili vlasaté vid foto tak mi ju načesali v púrodnici a teraz táto vianočná je njanovšia,My sme mali ale velmi vela chrastičiek do nemoty ☹ raz ju strihla kaderníčka 🙂 raz ja teraz jej už nechávam a tiež používame celú radu bielu niveu....

kasis
17. jan 2009

Ahojte, tiez vlasac od narodenia,strihame pravidelne od 3mesiacov,od roka strojcekom,uz sa tesi,ked ho vidi 😉 .Akurat mu vybledli,nic nevypadalo 😉 .Sampon sme mali dlho kamilkovy Niveu a teraz Baleu z DM 😉

maca793
17. jan 2009

ja som mala dvojčatá tak vlasaté, že už v 4 mesiaci som im robila fontánky a keď mali rok, tak mali vlasy pod lopatky. nemali ich vôbec brčkavé, čo bola škoda. umývala som im s kozmetikou bubchen.
najmladšia tá je teraz vlasatá tak, ako baby v 6 mesiaci, prvé vlasy nám vypadali úplne, takže teraz dorastajú pomaly ale iste a sú našťastie brčkavé.
a dodatok k dvojčatám, keď mali 6 mesiacov, ledva sedeli, už som ich musela strihať. zadné vlásky

danu
17. jan 2009

Ella sa narodila a uz bola pekny vlasac, cca od polroka robime copiky, dvakrat sme strihali a uz mame skoro po ramienka vlasky len sa jej zacali trochu vlnit. chrasticky sme nikdy nemali, sampon sme pouzivali Niveu a teraz johnson

maca793
17. jan 2009

ani u nás sa lupiny nevyskytli , malej umývam johnsonom. vlásky má krásne jemné a brčkaté

stvura
18. jan 2009

Mi sme mali tiez dlhe vlasky ktore sa zacinali kuceravit, no v piatom mesiaci nam zacali padat. Momenalne ma drobec vpredu dlhe vlasky {uz mu ide ofina do oci}, no vzadu ako sa toci ma uz lysinky a rastu mu blond, tak ma taky preliv. Umyvame len s babylove ultra sensitive.

mukky
18. jan 2009

stvura 😀 tu si.. 😀

mukky
18. jan 2009

no my mame 6 mesiacov a este sme nemali holu hlavku,mame normal vlasky...to este maju vypadat alebo nie...

paula80
18. jan 2009

Náš Teo je tiež vlasáč od narodenia, raz sme už strihali teraz má 9 mesiacov a vlasy nevypadali, stále rastú, iba mi nemozeme robiť fontánky, škoda ☹

ma76
autor
18. jan 2009

Ked ste mali,ak ste niekto mali chrastičky čo ste použivali?Našla som malej na vrchu hlavky trošku.Viem že sa ma olejovat ale tie dlhe vlasi no neviem si to predstavit...

danu
18. jan 2009

my sme nemali ale zevraj je dobry olivovy olej /kupis v lekarni/ votries do hlavicky a vyceses kefou

ma76
autor
18. jan 2009

danu,dik to viem olej...hm,niečo ine???

najjulinka
18. jan 2009

jéééj dobrá tema.. ako striháte deti??? Kikovi sa pekne točia vlasky a nepadajú do očí, ale Lucinka už pri ostatnom strihaní bol horor a bojim, že už ju teraz neudržím... Ako deti striháte??? Posledne som ju mala v aotosedačke priputanu a jednou nohou a rukou som jej spacifikovala nožičky, ručičky a znehybnela hlavu... Ale je stále šikovnejšia a neviem ako to spraviť... Ako striháte vy deculá??? Nemyslím, atka polročné malinké,a le také väčšie, čo ešte si nedajú povedať a zároveň sú moc šikovné...

ma76
autor
18. jan 2009

no ja zatial len ofinujem... 🙂

najjulinka
18. jan 2009

no ja som len raz vzadu strihala a aj to pri predposlednom strihaní... Posledn som zas obmedzila na minimum... Rada by som ostrihala normálne, ale neviem sa ani k tej ofine zas odhodlať... A už jej to leze do očí zas...

ma76
autor
18. jan 2009

skus orezavatko,je tam žiletka a je skovana za mini hrebienkom.Dosaneš v drogerii.Pichnutie nehrozi ako s nožničkami...a dalšia výhoda
je že nebude ostrihana ako Majka s Gurunu 😀 😀 😀

ma76
autor
18. jan 2009

amarelka---- mame rovnako stare detuše,kolkateho ste?

luculka
18. jan 2009

simisk aj nasu tak cesali v porodnici,,a ked nás prepustali a robili jej rengén mozgu,,,tak mali velku šou...lebo tam mala kilo toho gelu a stále jej ho nemohli pozret,,, 😀 ...domov prisla ako Elvis

elintina
18. jan 2009

Ahojte, mne kamarátka na chrastičky poradila obyčajné maslo, ktoré som trošku zohriala, večer po kúpaní natrela na hlavičku, ráno vyčesala a potom hlavičku umyla. Nám to pomohlo. 🙂 Tiež používame Niveu sensitive.

lulu77
19. jan 2009

jej pekna tema,
nasa prvorodena sa narodila ako riadny vlasac, v porodnici si ju chodili obzerat aj sestricky z inych oddeleni, casom sa jej to zacalo kuceravit a bola ako anjelik, len v tmavom vidani 🙂 od narodenia sme ju nestrihali, akurat teraz v sobotu po zapise do skoly, mi uribili s ttom prekvapko, vlasy dlhe pod zadok, dala ostrihat po ramena, je to teraz lepsie, lahsie sa to udrziava a ja mam menej prace, ale bolo mi to luto ☹ , ale na druhej strane, hlavne je ze jej sa to paci 😉

no a nasa druhordena je tiez vlasacik, nie taky ako Saska, ale tiez ceseme hrebenom a nie kefkou, uvidime ci jej vlasky ostanu 😉

zuzka1.
19. jan 2009

ahojte, my sme tiez boli vlasaci, ted aaj sme , nevipadalo nic, ale uz 2x sme sa stihali, prvykrat, ked mal maly 3 mesiace a druhykrat ked mal 6. Islo mu to ociek!!!!
Vlasaci su super!!!!
ze erika! 😀