• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

DM drogéria v Hainburgu. Aké sú cenové rozdiely?

ahojte, bol v poslednej dobe niekto v DM v Rakusku? čo tam vychádza UM Babylove 1 a plienky Babylove? dakujem
27. júl 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaby Ahoj, v prvom rade musis mat Bipa kartu, to vybavis priamo v predajni, staci vyplnit dotaznik..kedysi boli Bipa Baby days delene po kategoriach, napr. jeden mesiac boli vyzivy, dalsi plienky a pod....teraz je to uz tak, ze kazdy mesiac pocas baby days mas zlavu 25% na vsetko detske s vynimkou BEST PREISE tovaru, tam sa uz dalsia zlava nevztahuje...datumovo to byva vzdy prvy pondelok, utorok a streda v mesiaci, takze teraz to bude 6-.8.8.
30. júl 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tigri ahoj, prosim Ta, nemas skusenosti s plienkami BAbywell, ktore predavaju v Bipe? Nevieš či sú dobré? :slight_smile:
7. aug 2012 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaby ahoj, zial nepoznam :frowning2:
19. aug 2012 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaby my sme ich mali asi 2x,nemala som s nimi problém..
19. aug 2012 o 01:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Milé mamičky, rada by som vás upozornila na pár vecí ohladom drogerii Bipa v heinburgu... Chodievame tam 2-3krát do mesiaca a zakazdym, fakt zakazdym nás pri vydávani pri pokladni oklamu o euro - dve... Preto si prepocitajte este pri pokladni výdavok. Ja neviem ci si vytipuju hlavne Slovakov, ale vzdy je to tak. Hlavne pri vacsom nakupe.
co sa tyka plienok babywell, museli sme ich prestat pouzivat, mala mala od nich infekcie..Neviem cim ich napustaju... Zial, som sklamaná, ale pampersky boli v pohode.
28. mar 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaby vazne? su tam vacsinou Slovenky (osobne som Rakusanku ani nevidela v pokladni), a my mame dobru skusenost, raz davali taky kupon na 20% zlavu a po pouziti nam ho dala spat, ze aby sme ho este pouzili
28. mar 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liz_lemon vazne... uz som to sem musela napisat, ja to nepovazujem za nahodu..... Chodime do drogerie priamo v meste, poblíz posty, nie tam dalej... Takze myslim tu v meste..
28. mar 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaby aj my chodime do tej, ale fakt je, ze platime vzdy kartou
29. mar 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete niekto poradit ci Bipa kartu zasielaju aj na Slovensko? Lebo cez internet to nejde zadat. dik
23. máj 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajulka1 zasielaju, ale vypis si prihlasku rovno v predajni
23. máj 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liz_lemon tak uz je vypisana, snad to pride :slight_smile: dik
26. máj 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajulka1 keby aj nahodou neprisla, tak mozes pouzivat aj tu papierovu
26. máj 2013 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liz_lemon a ta papierova nema nejaku "obmedzenu zivotnost" ? :slight_smile:
26. máj 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajulka1 nie, plati stale
26. máj 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liz_lemon tak dik za rady :slight_smile: tu papierovu teda schovam,pre istotu..a nevies ci aj Hofer ma nejaku karticku? Pocula som este o Bille...v Penny market som nikdy nebola,ale chcem ist pozriet co tam maju za tovar..
27. máj 2013 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajulka1 Billa ma, tu si treba vybavit, ta sa oplati najviac, lebo maju dlhodobe akcie pre drzitelov ich karty
do Hofera a Penny nechodim
27. máj 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liz_lemon super tak aj Billu skusim :slight_smile: a je este niejaky obchodik kde sa oplati?
27. máj 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajulka1 este sa oplati DM, a dokonca v nej plati nasa DM karta (body, nie vyhody)
27. máj 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liz_lemon môžem teda pri pokladni dať kartu registrovanú na SR a keď tam budem mať dostatočný počet bodov, tak si môžem zľavové kupony vytlačiť aj u nich? a čo sa týka cien tovaru s porovnaním na SK majú lepšie ceny? ďakujem
11. jún 2013 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme kupovali plienky v Hofferi, 80 ks vyšlo 11,99, čo je super cena, ale boli sme s nimi veľmi spokojní, žiadna alergia, lepšie ako pampersky sleep and play.
11. jún 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 nasa karta tam plati len na pripocitanie bodov, ich kupony nemozes vyuzit
11. jún 2013 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigri ahoj nevies prosim ta kedy su novembrove baby days? Diky
7. okt 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka116 prave teraz su oktobrove 7.-9.10. a v novembri su 4.-6.11.
7. okt 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko stoji vybavenie tej BIPA karty? asi na prvej strane som citala ze sa za zaslanie karty či čo plati vopred.....chceme ist buduci tyzden prvykrat, tak sa radsej informujem...vedia tam po slovensky?
23. okt 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si bipa kartu vybavovala priamo v bipe v hainburgu neplatila som vobec nic a ani ked prisla karta prisla cca za mesiac a pol ale dovtedy som pouzivala tu papierovu.ja osobne tam chodim na baby days plne tasky nakupim podla mna sa to vyplati a aj prasky a avivaze uplne ina kvalita ako tu..na slovensku uz nekupujem vobec ziadnu drogeriu..
23. okt 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tigri ahoj urcite su baby days zajtra az v stredu? velmi pekne dakujem za odpoved. Neviem to na internete najst
3. nov 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka116 urcite :wink:
3. nov 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigri dakujem si zlata a kedze vsetky detske produkty patria tam aj plienky aj vlhke utierky?
3. nov 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok