DM drogéria v Hainburgu. Aké sú cenové rozdiely?

veroduan
18. mar 2009

Ahojte, vie mi niekto poradiť, aké sú cenové rozdiely v tovare medzi DM drogériou v Bratislave a v Hainburgu? či sa vôbec oplatí tam cestovať.... mám na mysli instatné kaše, detskú kozmetiku, plienky atď...

1982zuzka
27. júl 2012

ahojte, bol v poslednej dobe niekto v DM v Rakusku? čo tam vychádza UM Babylove 1 a plienky Babylove? dakujem

tigri
30. júl 2012

@kaby Ahoj, v prvom rade musis mat Bipa kartu, to vybavis priamo v predajni, staci vyplnit dotaznik..kedysi boli Bipa Baby days delene po kategoriach, napr. jeden mesiac boli vyzivy, dalsi plienky a pod....teraz je to uz tak, ze kazdy mesiac pocas baby days mas zlavu 25% na vsetko detske s vynimkou BEST PREISE tovaru, tam sa uz dalsia zlava nevztahuje...datumovo to byva vzdy prvy pondelok, utorok a streda v mesiaci, takze teraz to bude 6-.8.8.

kaby
7. aug 2012

@tigri ahoj, prosim Ta, nemas skusenosti s plienkami BAbywell, ktore predavaju v Bipe? Nevieš či sú dobré? 🙂

tigri
18. aug 2012

@kaby ahoj, zial nepoznam ☹

woman04
18. aug 2012

@kaby my sme ich mali asi 2x,nemala som s nimi problém..

kaby
28. mar 2013

Milé mamičky, rada by som vás upozornila na pár vecí ohladom drogerii Bipa v heinburgu... Chodievame tam 2-3krát do mesiaca a zakazdym, fakt zakazdym nás pri vydávani pri pokladni oklamu o euro - dve... Preto si prepocitajte este pri pokladni výdavok. Ja neviem ci si vytipuju hlavne Slovakov, ale vzdy je to tak. Hlavne pri vacsom nakupe.
co sa tyka plienok babywell, museli sme ich prestat pouzivat, mala mala od nich infekcie..Neviem cim ich napustaju... Zial, som sklamaná, ale pampersky boli v pohode.

liz_lemon
28. mar 2013

@kaby vazne? su tam vacsinou Slovenky (osobne som Rakusanku ani nevidela v pokladni), a my mame dobru skusenost, raz davali taky kupon na 20% zlavu a po pouziti nam ho dala spat, ze aby sme ho este pouzili

kaby
28. mar 2013

@liz_lemon vazne... uz som to sem musela napisat, ja to nepovazujem za nahodu..... Chodime do drogerie priamo v meste, poblíz posty, nie tam dalej... Takze myslim tu v meste..

liz_lemon
29. mar 2013

@kaby aj my chodime do tej, ale fakt je, ze platime vzdy kartou

kajulka1
23. máj 2013

neviete niekto poradit ci Bipa kartu zasielaju aj na Slovensko? Lebo cez internet to nejde zadat. dik

liz_lemon
23. máj 2013

@kajulka1 zasielaju, ale vypis si prihlasku rovno v predajni

kajulka1
26. máj 2013

@liz_lemon tak uz je vypisana, snad to pride 🙂 dik

liz_lemon
26. máj 2013

@kajulka1 keby aj nahodou neprisla, tak mozes pouzivat aj tu papierovu

kajulka1
26. máj 2013

@liz_lemon a ta papierova nema nejaku "obmedzenu zivotnost" ? 🙂

liz_lemon
26. máj 2013

@kajulka1 nie, plati stale

kajulka1
27. máj 2013

@liz_lemon tak dik za rady 🙂 tu papierovu teda schovam,pre istotu..a nevies ci aj Hofer ma nejaku karticku? Pocula som este o Bille...v Penny market som nikdy nebola,ale chcem ist pozriet co tam maju za tovar..

liz_lemon
27. máj 2013

@kajulka1 Billa ma, tu si treba vybavit, ta sa oplati najviac, lebo maju dlhodobe akcie pre drzitelov ich karty
do Hofera a Penny nechodim

kajulka1
27. máj 2013

@liz_lemon super tak aj Billu skusim 🙂 a je este niejaky obchodik kde sa oplati?

liz_lemon
27. máj 2013

@kajulka1 este sa oplati DM, a dokonca v nej plati nasa DM karta (body, nie vyhody)

sarah00
11. jún 2013

@liz_lemon môžem teda pri pokladni dať kartu registrovanú na SR a keď tam budem mať dostatočný počet bodov, tak si môžem zľavové kupony vytlačiť aj u nich? a čo sa týka cien tovaru s porovnaním na SK majú lepšie ceny? ďakujem

sylvia36
11. jún 2013

My sme kupovali plienky v Hofferi, 80 ks vyšlo 11,99, čo je super cena, ale boli sme s nimi veľmi spokojní, žiadna alergia, lepšie ako pampersky sleep and play.

liz_lemon
11. jún 2013

@sarah00 nasa karta tam plati len na pripocitanie bodov, ich kupony nemozes vyuzit

katka116
7. okt 2013

@tigri ahoj nevies prosim ta kedy su novembrove baby days? Diky

tigri
7. okt 2013

@katka116 prave teraz su oktobrove 7.-9.10. a v novembri su 4.-6.11.

jeenifeer
23. okt 2013

kolko stoji vybavenie tej BIPA karty? asi na prvej strane som citala ze sa za zaslanie karty či čo plati vopred.....chceme ist buduci tyzden prvykrat, tak sa radsej informujem...vedia tam po slovensky?

lucatko87
23. okt 2013

ja som si bipa kartu vybavovala priamo v bipe v hainburgu neplatila som vobec nic a ani ked prisla karta prisla cca za mesiac a pol ale dovtedy som pouzivala tu papierovu.ja osobne tam chodim na baby days plne tasky nakupim podla mna sa to vyplati a aj prasky a avivaze uplne ina kvalita ako tu..na slovensku uz nekupujem vobec ziadnu drogeriu..

katka116
3. nov 2013

@tigri ahoj urcite su baby days zajtra az v stredu? velmi pekne dakujem za odpoved. Neviem to na internete najst

tigri
3. nov 2013

@katka116 urcite 😉

katka116
3. nov 2013

@tigri dakujem si zlata a kedze vsetky detske produkty patria tam aj plienky aj vlhke utierky?