DM drogéria v Hainburgu. Aké sú cenové rozdiely?

veroduan
18. mar 2009

Ahojte, vie mi niekto poradiť, aké sú cenové rozdiely v tovare medzi DM drogériou v Bratislave a v Hainburgu? či sa vôbec oplatí tam cestovať.... mám na mysli instatné kaše, detskú kozmetiku, plienky atď...

xxmargaretka
18. mar 2009

ahoj..
neviem ako DM drogeria,ale v Haingurgu je aj Bipa drogeria a tam sa opati=ked si vybavis bipa cartu..
kym Anka nosila plienky som kupovala tam..bal pampersiek ma vysiel na 380skk a su podstatne kvalitnejsie nez tie co sa robia v polsku a nosia na sk..
v podstate vsetko je tam o nieco lacnejsie..

besova
28. mar 2009

Ahojte pripájam sa k xxmargaretke.. Ja chodievam tiež do bipi a najviac si pochvalujem mesačné akcie ako 20% zlava na detsku stravu.. napr. čaj hipp400g tam stojí to čo u nás 200g, a ked si odrátaš este aj tu zlavu super... 😀

Ale musiš si vybaviť tu kartu.. Krásne nakupovanie ti prajem 😉

istvanovic
9. máj 2009

Včera sme boli v Bipe a balík pampersiek tam víde 450sk(80ks). A to je v akcii.

zuzana581
10. máj 2009

Ja som kupovala v Bipe plienky pred týždňom a vyšli ma 11,99 80 ks. Aj čajíky hipp stoja velké balenie to, čo tu malé. A vela iného tovaru sa tam fakt oplatí.

strociatka
10. máj 2009

ahojte, tiez sa chystam nakupovat, ale kde presne v Hainburgu je ta Bipa? My chodime hlavne do Hoffera a hned vedla je Billa

zabka1003
10. máj 2009

Baby a tá bipa karta sa vybavuje tak, že sa v predajni vypíše prihláška a oni pošlú kartu potom domov?

blau
10. máj 2009

Bipa karta sa vyplni formular a das mi ho na predajni. A v DM musis ukazat mutterkindpass, aby ti ho vydali. Instantne kase Nestle maju po 1,95euro.
Pampersky, ked bipe sibne maju aj za 8,99euro ale to len par hodin, Mam svokru sefovu bipi, tak ta mi kupuje, ale hovori, ze chodia aj zahranicny kupovat k nim ako blazni, lebo sa to oplati 😉

zrzulka
10. máj 2009

zabka oni ti tu kartu daju hned v papierovej podobe cize uz ju mozes pouzivat a plastovu ti poslu do 2 tyzdnov.

strociatka Bipa je medzi Billou a Kikom🙂 Tu ruzovu nemozes prehliadnut a este je jedna menisa Bipa aj v centre

veroduan
autor
11. máj 2009

blau, a čo je to ten mutterkindpass? niečo, ako potvrdenie alebo zapísanie dieťaťa v pase?

blau
11. máj 2009

mutterkindpass, je to pas teba a dietata vydane gynekologom v Rakusku. Lebo iba tak ziskas babybonus. Inak zalozit si kartu si mozes aj tak, ale konkretne na zlavy co sa tyka babyvyrobkov musis ukazat ten pas.

paola.o1
12. máj 2009

a blau babybonus je nieco ine ako karta DM? lebo som nakupovala detske veci predvcerom v dm, vo velkom a predavacka mi hned dala kartu a zapisala si udaje a tak, ale mutterkindpass odo mna ani nepytala. ten babybonus si mam pytat zvlast od dm karty a mam jej strcit mkp? 😀

veroduan
autor
12. máj 2009

nie je ten babybonus to isté ako na Slovensku babybonus, keď sa narodí bábo, tak mamina dostane takú malú knižku s vytrhávacími stranami na rôzne zľavy...v DM-ke...ale to je iba jednorázové, nie?

vandas
13. máj 2009

ja som bola minuly tyzden v DM na mlieko. kupila som 4 velke plechovky. cena u nas by bola 56 E, tam 35E🙂 a to porovnavam DM na SK a v Rakusku. neuveritelne...

blau
13. máj 2009

ako pisala veroduan, potom ti poslu malu knizku s vytrhavacimi stranami. Tak si mala stastie, ze ti to dala a vypytala si udaje. Ja som to robila pred dvoma rokmi a na tej karte bolo este napisane, plati len pre deti narodene v rakusku. Tak ja neviem, v kazdom pripade sa ti to super oplati tak ci tak.
Ja na Sk nekupujem nic, nosim si veci z AT.

zrzulka
14. máj 2009

vandas a ake mliecko kupujes? Moj muz bol v pondelok v Bipe na plienky mliecka, kase, pitie pre malu a vraj Bipa bola cela vybrakovana🙂)))A ceny? neporovnatelne. tam vyjde detske pitie na 99centov tu u nas okolo 2€, plienky 13€ kase 2.30€ Tieto veci nakupujeme uz len v AT pripadne v CR. Na Sr su neskutocne predrazene. nevedia co za to pytat.

vandas
18. máj 2009

kupujeme nestle bifidus

katrin79
21. jún 2009

neboli ste teraz niekedy v bipe v hainburgu? kolko tam asi stoja plienky newborn 2 pampers? bude to lacnejsie ako u nas? chcem tam poslat muza, lebo ja musim byt doma s malickou, este ma len dva tyzdne, tak aby som ho tam neprehnala, nemame tu bipa kartu, staci vypisat formular priamo tam a hned kartu dostaneme?

blau
22. jún 2009

teraz nieje akcia v bipe na plienky ale v dm, tam ich mozes kupit za 12.99 myslim(?) vypises formular a budes mat taku provizornu kartu a potom ti poslu original postou.

katy1979
22. jún 2009

katrin co stoja newborn ti netusim. ale treba vybehnut a kupit. drahsie ako u nas urcite nebudu. ano formular muz vypise priamo tam a rovno bude mat aj zlavu. postup je aj pri pokladniach v slovencine keby nahodou nerozumel.

katy1979
22. jún 2009

nestle bifidus kupujeme aj my. tu je raz tak drahé. ale uz sa nam stalo ze nemali tak sme museli ist do centra a nakoniec sme zohnali v dm. niektore maminy si z toho robia biznis a potom ho predavaju tu v bazari. a nam co to chceme pre vlastne dieta potom neostane.

katrin79
22. jún 2009

katy: no muz sa dnes prehnal uplne zbytocne, lebo velkost 2 vobec nemali, len vacsie a ze to tam bolo dost vybrakovane, takze ma sklamali ☹ ale kartu vybavil, tak mi kupil aspon avivaz a nejake sampony, nakoniec sme kupili ten velky pack 108 ks u nas v carrefoure za 16 eur

katy1979
22. jún 2009

katrin no je po vikende. ak nemali vonku treba sa vzdy spytat v sklade a ak ani tam nie tak treba skocit do centra tam je este jedna bipa ale v dm by mali urcite.

k.a.t.k.a.
22. jún 2009

ja len do centra chodim, tam sa mi ani raz nestalo, ze by bolo vybrakované 😉

katrin79
22. jún 2009

som nevedela, ze v meste su dve bipy...a kde je ta druha?

ivetka5
26. júl 2009

Ahojte maminy, prosím Vás, nebola ste teraz niektorá v Bipe v Hainburgu? Či sú zľavy na plienky pampers, príkrmy atď. Raz som čítala, jedna mamina písala, že každý prvý týždeň v mesiaci-pondelok, utorok, streda sú dosť zľavy na detské veci. jeden deň napr. na mlieko, druhý na plienky...? Neviete, či je to tak? Ďakujem za infošku, a karta je super vec, my sme ju vybavili ešte vo Viedni.

ena
26. júl 2009

ivetka5 pozri si na stranke, bipa.at, ale je to tak, ako si spominala, teraz naposledy bola zlava na detsku vyzivu.. ale je to aj o stasti, lebo v tie tri dni je to tam ako po rabovani 🙂 teda, pokial je zlava na aptamil, hippky ... A neplati, ze ked sa preda z regala, predavacky hned dolozia novy tovar.. stale si pozri par dni pred akciou, na co konkretne bude zlava, buduci mesiac urcite nebude na vyzivu ale mozno prave na plienky, lebo sa to obmiena.

titkovamiriam
26. júl 2009

Bipa je super na vsetko a plienky bohuzial neporadim uz nekupujem no ked mali v akcii sa veru oplatili

adas
26. júl 2009

ahojte, ja kupujem mliecko HAMI, neviete poradit, ci sa predava aj v AT a ako sa vola? Vopred dakujem.

katy1979
27. júl 2009

adas nie hami v at nekupis.

ivetka5
27. júl 2009

Ena, ďakujem, leták som pozerala už predtým, ale čo bývajú tie 3 dni, to sú asi náhodné akcie, že? To na letáku nebýva, hm? Aj tak sa to tam oveľa viac iste oplatí, ako tu 😅