DM drogéria v Hainburgu. Aké sú cenové rozdiely?

veroduan
18. mar 2009

Ahojte, vie mi niekto poradiť, aké sú cenové rozdiely v tovare medzi DM drogériou v Bratislave a v Hainburgu? či sa vôbec oplatí tam cestovať.... mám na mysli instatné kaše, detskú kozmetiku, plienky atď...

dadis
27. okt 2010

@sylviah ano, ked mas kartu, automaticky vyuzivas tu zlavu pocas Babydays.. teraz budu 1.az 3.11....ae este nemaju na stranke, ze naco bude zlava.. 😒

sylviah
27. okt 2010

d

sylviah
27. okt 2010

@dadis dakujem pekne uz sa tesim, a ked je 1. novembra u nich sviatok, tak asi budu mat zavrete, ze?

euphoria
4. okt 2011

Nakupoval niekto z vas v BIPA online obchode??? Plati tam zlava baby days??

raa2
4. okt 2011

@dadis uz nemavaju zlavy na konkretny vyrobok, uz mavaju na vsetko zlavu, okrem vyrobkov na ktore mas zlavu na zaklade bipa karty.

euphoria
4. okt 2011

@raa2 byva tam stale taky naval ludi? je dostatok tovaru? ja som prestala chodit,lebo cez baby days nic nemali..

raa2
4. okt 2011

@euphoria ja vacsinou chodievam doobeda prvy den ked potrebujem nieco kupit a vzdy som nakupila. a ked raz nemali, tak mi pani povedala nech pridem v ten a ten den a potom ho mali. zistila som, ze ked som isla poobede hociktory den cez baby bonus, tak v tej zadnej bipe nic nemali, skor v tej bipe v centre mali. a este som zvykla ist do deuch altenburgu, ci ako sa to vola a tam som vzdy nakupila vsetko 😉

euphoria
4. okt 2011

@raa2 a nevies ako je to cez online obchod? pochopila som tak,ze cez net si objednam, zaplatim a na pobocke vyzdvihnem.Len by ma zaujimalo, ci je cez net zlava pocas baby days.nevies nahodou?

raa2
4. okt 2011

@euphoria to netusim, to som neskusala,,,

viva13
11. dec 2011

ahoj, viete mi niekto poslat link kde je registracia do bipy?dakujem

andrejkaaakl
15. dec 2011

dobry den ako ziskam bipa kartu? da sa to nejako aj online ? alebo len v rakusku ?

miracle
15. dec 2011

@euphoria
zlava je urcite aj cez online obchod

viva13
18. dec 2011

@liz_lemon no už som to skúsila ale ako slovenku mi to nebere len pre Rakušanov, nejde mi zmeniť štát, dakujem

aninka30
29. dec 2011

@viva13 tak si mi dala odpoved - mne bipa karta "vyprsala" chcela som si objednat novu ale tiez mi tam nejde zmenit stat :( este to skusim priamo na predajni ale nevidim to ruzovo, co je skoda, dnes tam mali super zlavy, som sa odrbkala, plny kosik a bipa karta bez platnosti cize som musela platit plnu sumu 😅 uuups hehe

vroni
30. dec 2011

@aninka30, opinkat ta mohla tak maximalne predavacka, bipacard nema obmedzenu platnost, cize nemoze "vyprsat" (ja mam moju uz vyse sest rokov). Ked nefunguje, moze ti dat hned novu (papierovu, ale "konto" sa ti nezmeni) Narozdiel od Billy, Bipa posle kartu aj na SK

liz_lemon
30. dec 2011

@vroni aj rakuska Billa posiela kartu na Slovensko

aninka30
30. dec 2011

@vroni no "super" - dobre vediet dik za radu, odpinkal ma taky bukvicak 😠 ...ani mi nenapadlo mu oponovat kedze som tu kartu nepouzivala asi dva roky ....ach jo no co uz

aninka30
30. dec 2011

@vroni a este ako sa to da vybavit aby ti to poslali na Sk ked sa v online registracii neda zmenit mesto?ci jedine priamo na predajni?

viva13
30. dec 2011

@aninka30 ahoj, ako to funguje na tom online obchode? to príde poštou na dobierku, alebo ako? dakujem

viva13
30. dec 2011

@vroni no neviem či pošlú aj na SVK kedže nemám len ja problém, zmeniť štát na Slovensko 🙂

aninka30
30. dec 2011

@viva13 ahoj netusim ako to funguje - neskusala som, a tu kartu si uz vybavujem cez znamu v rakusku...

miracle
31. dec 2011

karta pride postou aj na Slovensko, my sme odovzdali priamo v obchode
objednavka chodi len v ramci Rakuska, plati sa vopred (vyzdvihovat v obchode som neskusala)

dedian
6. feb 2012

dievčatá, prosím tie čo chodíte do Bipy alebo DM v Hainburgu, kupujete tam nejake eko prášky na pranie? aké a aké balenia a v akej cene prosím?

dedian
18. feb 2012

@jaz , ahoj, vdaka ale link ma nasmeroval len na stranku s pracimi prostriedkami, tak neviem ktorý EKO prášok si mala konkrétne na mysli... 🙂 prosím ak si ich vyskúšala viacero, budem rada ak dáš vedieť aké sú tvoje skúsenosti..

jaz
18. feb 2012

@dedian prepac, to "eko" som si nevsimla, v bipe by mali mat orechy na pranie http://www.bipa.at/BIOCLEAN-Waschnuss-Schalen/B... a este prasky znacky Frosch, tie by mali byt eko.

kaby
1. júl 2012

Vie mi niekto poradit ohladom Baby days v Bipe?? vsimla som si, ze byvaju pomerne casto, na stranke byva len info kedy, ale o com to je, ake su tam zlavy a na co, som sa nedozvedela.... Kde najdem nejake info? Alebo moze mi niekto napisat podrobne info o nich? vdaka... 😉

kaby
1. júl 2012

a este som sa zabudla spytat, staci mat Bipa kartu, alebo je potrebne mat bipa card baby club?

cine
4. júl 2012