DM drogéria v Hainburgu. Aké sú cenové rozdiely?

veroduan
18. mar 2009

Ahojte, vie mi niekto poradiť, aké sú cenové rozdiely v tovare medzi DM drogériou v Bratislave a v Hainburgu? či sa vôbec oplatí tam cestovať.... mám na mysli instatné kaše, detskú kozmetiku, plienky atď...

katy1979
28. júl 2009

ivetka my tam chodievame hocikedy nakupovat, zatial sme tam pocas akciových dni ani neboli. vyzivy sa oplatia aj bez akcie a vzdy maju nejake v akcii aj mimo tých troch dni. plienky kupujeme za ich normalnu cenu t.j. 12,90 ale hlavne tam chodime kvoli mlieku aj bez akcie je lacnejsie o polovicu ako tu.

ivetka5
28. júl 2009

Katy, prosím a aké je veľké balenie plienok, koľko je tam cca ks? A mliečko aké papáte? My máme Bebu Ha, asi neviete nikto cenu, hm? Ďakujem 🙂

katy1979
29. júl 2009

ivetka no my tam pojdeme az v auguste tak ti mozem pozriet. my papame nestle bifidus a to stoji do 10eur 900g. ale mam pocit ze ceny mlieka su tam vsetky podobne.
a plienky kupujeme 5+ takze tam je urcite menej kusov ako pri vasich malých velkostiach. v tých nasich je nieco cez 50ks.

titkovamiriam
29. júl 2009

http://www.bipa.at/Layouts/bp_Default.aspx?fold...

to je link na drogeria bipa ta je tiez v hainburgu

ajciatko
7. aug 2009

ahojte,
my sme sa v bipe registrovali cca pred 4 mesiacmi a stale nam neprisla plastova karta tak nakupuijeme na tu papierovu
a v DM som sa registrovala cez net ze babybonus a do tyzdna mi poslali taku obalocku aj s dvomi kuponovymi knizkami...

katy1979
7. aug 2009

ajciatko skus im napisat mail ze vam neprisla karticka. nam prisla po nejakých 3-4 mesiacoch.

ivetka5
8. aug 2009

ajciatko, prosím ťa a ako si sa registrovala cez net, mne to nejde akosi, aj keď dám babybonus 😅 Ďakovala 😀

ivetka5
8. aug 2009

Už som to našla 😀 😉

ivetka5
8. aug 2009

ajciatko, prosím ťa aké sú tam približne zľavy a na čo? Ako u nás, alebo lepšie? Myslím cenovo, tak to asi aj hej, že? V DM. Ďakujem pekne 😎

ivetka5
17. aug 2009

Prosím napíšte🙂 Ďakovala🙂

jasminet
17. aug 2009

baby, tie 20% zlavy co byvaju raz za mesiac, to nema nic spolocne so zaregistrovanim, s kartickou a tak... ze? proste pridem a nakupujem bez toho aby som sa zaregistrovala...?

ivetka5
17. aug 2009

A kedy bývajú tých 20%, na začiatku mesiaca?

jasminet
18. aug 2009

ivet, ak som to dobre pochopila, tak by mali byt teraz od 7-9 septembra... aspon nieco take je na stranke bipa.at ale po nemecky viem akurat tak pozdravit 😀 ale mozno sa pletiem....

ivetka5
18. aug 2009

jasminet, dík, pozriem to, vtedy máme aj na pláne ísť, začiatkom septembra 😎

ivetka5
19. aug 2009

A poradí mi ešte niekto prosím, čo je Bipa Baby Club? Nejde mi to zaregistrovať, je to potrebné k akciám pre drobcov, napr. toho 6.-9. septembra? Díky. 😉

kika25
30. sep 2009

Ahojte, prosim Vas ako je to so zlavami pocas baby days v BIPE?
Budu zlavy uz aj zajtra,alebo az v pondelok? vdaka

tigri
1. okt 2009

ahoj Kika! najblizsie bipa baby days su az 5.-7.oktobra
viete niekto, na co bude zlava tentokrat?

http://www.bipa.at/Layouts/bp_Default.aspx?fold...

Ivetka, pokial viem, to si registrujes, ked si vybavujes bipa card...

tigri
1. okt 2009

tu aj aktualny katalog rakuskej DM

http://www.dm-drogeriemarkt.at/dmAHomepage/gene...

Aptamil (Nutrilon), ktory je u nas teraz vo veeelkej akcii za 13€, tam bezne stoji 12,45€

jaroe
20. okt 2009

neviete kolko stoja v Rakuskej DM ekologicke jednorazove plienky ALANA?

katuska987
29. sep 2010

chcem sa spytat ci pozna niekto plienky MYLOVE z rakuska a co tam stoja?

raa2
5. okt 2010

@tigri zlavy su na mlieka, kase, vyzivky, pitie...a ked mas 100 bodov na bipa karte tak ti daju este 10 % dole 😉

mima300
5. okt 2010

Ahojte, potrebujem poradiť. Chcem ísť nakupovať do Bipa v Hainburgu, mám aj kartu. Nemám tam žiadne body, lebo je nová. Budem mať aj tak zlavu na prášky ? Alebo na to potrebujem určitý počet bodov ? Ako sa pripisujú body, jedno € jeden bod ? Ďakujem za odpovede.

martinka1981
6. okt 2010

@mima300 zlavu budeš mať aj ked nemaš body,všade kde je uvedene že cena s bipa card to plati aj pre teba 😉 ako je to s tymi bodmi neviem,pracuju tam aj Slovenky tak sa ich skus spytať.

gelka1986
6. okt 2010

ahojte 🙂 , chcela by som sa vas opytat kde sa ta bipa prresne nachadza 😀

martinka1981
6. okt 2010

@gelka1986 jedna je priamo v meste a druha dalej tam kde je Spar,Billa atd...

gelka1986
6. okt 2010

aha lebo ja som tam zatial nebola,,, tak sa to da najst wrawis a cenowo je to tam ako ,,, chodis tam dlho?

mima300
6. okt 2010

martinka1981 ďakujem 🙂

martinka1981
7. okt 2010

@gelka1986 je to hned na hlavnej v meste a potom dalej zbadaš viac obchodov pokope a medzi nimi Bipa. Oplati sa tam niečo,prašky určite,pre deti jedlo tiež,a su stale neake akcie treba sa popozerať. Ja tam chodim od min.roku 🙂
@mima300 nieje za čo....

sylviah
27. okt 2010

kocky, ako je to s baby days v BIPE? mam kartu bipa card, ale na stranke citam, ze clenovia bipa BABYCLUB maju zlavy tie dni v mesiaci. automaticky plati, ze ked mam kartu, tak som aj clenom babyclubu?