Garnier pure výrobky. Ste s nimi spokojné?

pimpa
25. dec 2008

Ahojte,
chcem sa vas opytat, ci pouzivate garnier pure vyrobky a ci ste s nimi spokojne? V poslednom case mam vela vyrazok a ciernych bodiek, najma na brade a pocula som, ze toto pomaha...mohli by ste mi odporucit, co z toho kupit, aby to zabralo? Zatial mam ten ich cistiaci gel, co sa pouziva ako mydlo, uvidim, ci pomoze. Alebo ak mi mozete nieco odporucit ine, co zabera na mastnu plet...diky moc 😉

veronika81
25. dec 2008

ahoj pimpa,
ja používam garnier pure už dlhé roky, mám denný krém, čistiaci gel, čistiace tonikum a 3v1 pre hĺbkové čistenie (používam to ako peeling 1x týždenne). Som s touto kozmetikou nadmieru spokojná, občas som vyskúšala aj výrobky inej značky, dokonca som investovala aj do rady vichy na problematickú pleť, ale nakoniec som sa vždy vrátila ku garnier. Majú dva druhy denného krému, mne konkrétne vyhovuje ten PureA a naopak skúšala som aj nočný krém z tejto rady, ale s tým som ja osobne nebola spokojná, ráno som mala po ňom príliš mastnú pleť.
Určite treba vyskúšať, každému môže vyhovovať niečo iné 😉

bzuco
25. dec 2008

aj ja odporúčam... 🙂

trixi
25. dec 2008

ahojky, ja uz som na garnier pure stara, ale aj tak ho pouzivam (puberta ma neopusta a asi si ju odnesiem az do dochodku 😀 ) a som velmi spokojna. Skusala som rozne ine znacky ale zatial tato mi naozaj vyhovuje a pomaha.

monkula
26. dec 2008

aj ja používam Garnier už asi 6 rokov, momentálne "fičím" na Pure, som spokojná... odporúčam ešte aj hrejivú masku Pure, je výborná... 😉

danulka2
26. dec 2008

my mame pletovy peeling garnier pure, ale dcere sa z neho robia vyrazky, tak ho pouzivam ja a mne vyyhovuje

ashley
26. dec 2008

Aj ja som spokojna s garnier.

veronikahel
26. dec 2008

ja mam garnier pure tampony, používam ich sem tam, ked je treba, ak sa mi niečo ukáže na tvári 😀
..a zaberaju...

pimpa
autor
26. dec 2008

Dakujem vam vsetkym za odpovedde. Dobre to padne, ked clovek zisti, ze to, co si ide kupit, uz niekto vyskusal a vyhovuje to. Tak som sa rozhodla pre peeling /ako ho inak pouzivate? raz ci dva razy do tyzdna? / ja mam dost mastnu plet a z toho aj tie vyrazky a cierne bodky, este skusim aj krem pure A, len este neviem, ci nocny alebo denny.diky

denisocka
26. dec 2008

aj ja používam 😵

bora8
26. dec 2008

ahoj tak ja garnier nepoužívam, lebo som naň dostala pred troma rokmi strašnú alergiu 🙄

dejna3
26. dec 2008

ja tiež používam už pár rôčkov Garnier Pure a som veľmi spokojná, vyhovuje mi

bambusko
26. dec 2008

pimpa, ja nemozem nic okrem nivea kozmetiky, mam citlivu plet a zo vsetkeho sa vyhadzem 🙄 uz som prestala robit pokusy, ale pred 1,5 rokom som si kupila denny aj nocny pureA. denny mi nevyhovuje, ale nocny som pouzivala niekolko mesiacov a teraz si ho dam, ked mam nejake akutne problemy - zapalene upchate pory ap. a je super. do rana je vidiet vysledok a znasam ho ok 🙂

pimpa
autor
1. jan 2009

Dakujem vsetkym vam za rady, uz si aj idem kupit ten nocny krem. V novom roku zelam vsetkym menej a menej pupakov /tym co ich nieco take trapi/ a vela lasky 😀