• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

HIPP kozmetika. Aké s ňou máte skúsenosti?

29. septembra 2016 
ahojte maminy, ake mate skusenosti s kozmetikou Hipp, pripadne s akou babatkovskou kozmetikou mate dobre skusenosti? Dakujem :slight_smile:
11. nov 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s hipp len dobre,zle s johnson :unamused:
11. nov 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
mozem vediet ake zle? dik
11. nov 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nabeh na ekzem,ale vcas sme zbadali a preliecili
11. nov 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem :slight_smile:
11. nov 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pouzivame johnons a je super, zavisi od babinka
11. nov 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, my máme aj johnsons aj hipp a žiadne zlé skúsenosti, len dobré a ešte používame aj sebamed a sem tam niveu, :slight_smile:
11. nov 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame hipp kremik - super!
11. nov 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dievcata a pouziva niektora aj puder?
11. nov 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim, ak babo nema predpoklad alebo nejaku problemovu pokozku tak si moze dat aj kuchynsky olej na seba :grinning: zatrtujem
nam nevadi nic, chvala bohu
malej vadi vsetko, ta je exemicka na entu :frowning2:
11. nov 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pouzivame johnsons a tiez nemame problem. hipp som nikdy nemala.
11. nov 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry je seba med baby - hypoalergenny a ja pouzivam od fa Weleda a tiez super
11. nov 2008 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja ma este velmi dobre skusenosti telovym mlieckom Excipial U Lipolotio. je to na predsis a je naozaj super
11. nov 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
daska to sa da aj pred predpisu, my sme tak kupili :wink:
11. nov 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

ja pouzivam penu, krem a olej od Hippu a doteraz sme nemali ziadnu reakciu. Navyse mne prijemne vonia :wink:
ale vraj do jedneho roka nie je vhodne pouzivat pre babatko ziadnu kozmetiku, najlepsie vraj kamilkovy caj alebo materske mliecko priliat do kupela a hotovo, takto sa vyhnete alergiam, ekzemom....
11. nov 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja malych vubec nicimm nemazu a je to v pohode. kremy a oleje od hippu mam doma strasne krasne vonej asi zacnu natirat :unamused:
11. nov 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dididi, to som nevedala,ja som na to dostala recept :slight_smile: , takze ked nam dojde nemusim ist pre recept, to je super, dik
12. nov 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam zase najradsej Niveu, Hipp je tiez dobry, najhorsi je Johnsons...
12. nov 2008 o 10:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pouzivame niveu ale mam kremik aj hipp,pekne vonia a natieram tvaricku len,na ritku len nivea SOS krem
12. nov 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pouzivame tiez hipp len na tvar a robi nam dobre...
12. nov 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...my mame s Hipp len dobre skusenosti...zacali sme s kremikom na ritku, tak kremik na tvaricku, sampon , telove mlieko a olejcek...fakt su super...mozem len odporucit...dokonca i ja som zacala pouzivat... :slight_smile:
12. nov 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Obnovím túto tému, lebo sme kúpili Hipp vlhké utierky a dostali sme k tomu sprchové tekuté mydlo a skúšala som to na malej a zatial pohoda, tak dúfam, že sa mi nevyhádže, lebo ona má problémy s kožou, hlavne takto na jar a v lete. Malému vlhké obrúsky tiež nevadia, tak myslím, že je to ok. Máte ešte niekto noví skúsenosti? Rozmýšlam aj nad Altermed baby kozmetikou, ale takú tému som už založila a skoro nikto to nepozná.
11. jún 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pouzivame HIPP telove mlieko, je v pohodicke zatial
11. jún 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Utierky a mydla od www.mh-hygiena.sk
maju aj alkoholove gely na pokozku a super cistic na povrchy a hlavne je to bez zapachu.vyskusaj su fakt dobry a poslu ti to zadarmo
19. nov 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana581 ahoj my pouzivame sprchovy gel na kupanie, po kupani sa kremikujeme excipialom ( ked sa mala narodila mala velmi suchu pokozku, skusali sme aviril ale ten to este viac vysusal , excipial je uplne super ), ideme kupit od Hipp aj proti zapareninam, a kupila som aj do tohto zleho pocasia kremik na tvaricku proti vetru a chladu a zatial super. :wink:
13. dec 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby takže kozmetika Hipp je aj pre male babenka ok?? Lebo paci sa mi to zloženie a aj krásne vonia.....tak dufam že som zvolila dobrý výber.... :slight_smile:
12. jan 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111: Ano, ta kozmetika je od narodenia. Aj ked od narodenia nepotrebuje babo takmer ziadnu kozmetiku :wink: Hlavne to neprehanat.
Ja mam rodinny kupel (ale moj uz ma 2 roky), na krem proti zapareninam reagoval, tak uz ho nepuzivam, ale dlho mu vyhovoval. Mozno mierne zmenili zlozenie a to stacilo, ze mu prestal robit dobre. Mam aj krem na tvar, ale ten pouzivam iba v mraze...
Ci to bude tvojmu babu vyhovovat, sa ukaze :slight_smile: Vsetko dobre!
12. jan 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ichbinich diky moja, no dufam že bude spokojny.... a ked nie tak skusim asi Sebamed.... ale Hipp ma celkom dobre to zloženie....nenašla som skoro žiadne farbiva a PEG ako napr. v Nivei....
12. jan 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja som mala krem proti zapareninam a strasne sa mi po nom vyhadzal :( nedavno som skusila zas a s tym istym vysledkom takze putoval do kosa
12. jan 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka196 a aký si potom používala.... ja mam kupeny aj Sudocreme, ale aj od neho sa niektore babenka vyhádzali....tak ja už neviem...asi každe dieťa je ine....
13. jan 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 bioderma abc derm je super a mam aj sudocrem. ten znesie bez problemov. celkovo ma dupku nachylnejsiu, aj obrusky velmi nemusi. takze doma len vodickou a jedine vonku pouzivam obrusky aj to len pampers sensitive . z inych sa mi vyhadzal. inak na take zapareniny je dobre preliecit imazolom krempastou. ten krasne zahoji za par dni.
13. jan 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok