HIPP kozmetika. Aké s ňou máte skúsenosti?

daskak
11. nov 2008

ahojte maminy, ake mate skusenosti s kozmetikou Hipp, pripadne s akou babatkovskou kozmetikou mate dobre skusenosti? Dakujem 🙂

simonaf
14. apr 2012

@katrenka111 a ak si neskúšala masť bepanthen, tak len odporúčam...okamžite začína účinkovať a nielen upokojí, ale hneď podporuje hojenie, nám sa stalo, že zaparený červený zadoček bol do troch hodín skoro bez stopy po zaparenine, pre mňa zázrak... len teraz chvíľku nepomáhal ani on, lebo nám idú všetky očné zúbky naraz a stolica je poriadne silná, asi aj moč, pokožka sa ani nemá kedy preliečiť....inak fakt zaberal ukážkovo 🙂

grososova
24. máj 2012

,,,milujem Hippp a krásne z toho voná bábenko 😎

stastickooo
20. aug 2012

možno ho vyskúšam, ja zatial mám úplne skvelé skúsenosti s kozmetikou sebamed 🙂

autumn11
29. sep 2016

ja používam pre malého iba Hipp kozmetiku. Krásne jemne vonia a syna nedráždi. Okrem nej používam na zadoček bepanthen care, ktorý perfektne ošetrí zadoček pri zapareninách. Hlavne teraz, keď idú malému zúbky, tak často kaká a aj stolica je agresívnejšia.

lilu7
18. jan 2017

v hippe mi okupali syna druhy den po narodeni a cely sa vyhadzal - odvtedy sa tejto kozmetike vyhybam - zla skusenost pre mna zial:( pouzivam biodermu detsku do kupela, sebamed olejcek na masaze a bepanthen care na zadocek.

lilu74
19. jan 2017

Nas top krem pre krpca je bepantehn extra-a v poslednej dobe uz aj pre mna😂👍

lilu74
21. jan 2017

A vlastne davkovac na mydlo kacicku mame hipp ta je genialna😉👍

autumn11
23. jan 2017

@lilu7 aj ja používam bepanthen extra pre seba hlavne na suché a popraskané bradavky. Je super🙂

lilu7
24. jan 2017

👍

katarina_luknarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomika333
5. okt 2019

Dobry deň... Zienky prosim vas na akej stranke maju najširší vyber kozmetiky hipp? Chcem syncekovi nakupit kompletku a nie vsade ju maju. Poradte prosim.