Je lepší a lacnejší Avon alebo Oriflame?

danculik
17. mar 2009

Ahojte🙂chcela by som sa vás opýtať ktorá kozmetika či Avon alebo Oriflame je lepšia? a ktorá je teda ak sa to dá porovnať aj lacnejšia?

Robím si taký mini prieskum...vyzerá kozmetika v obidvoch firmach lakavo...ale chcela by som si dat poradit ktorá je lepšia🙂

ďakujem

slniecko154
22. jan 2015

tie ktore pindate ze avon aj oriflame su "shity", si myslite ze to co sa predava v drogeriach su nejake zazraky?? je to vsetko to iste..

angel257
22. jan 2015

ani jedno by som si nevybrala, ale inak oriflame je fajn , nakupujem tam vonavky a spreje tie majú dobré. no kozmetika v avone i oriflame je na nič :/ laky tiež stoja za starú belu kedže od oboch mi vyschli po kratkom case , sprchac som tiez mala odtial bol v pohode, pripravky na cistenie pleti na nič , bolo to ešte horšie ....kremy tiez mali v pohode

simca06022011
22. jan 2015

Každá ma niečo dobré a veľa na nič.. každému sadne niečo iné... ja som napr. rozmaznaná s citlivou ale zmiešanou pleťou, teda pleťová kozmetika mi absoutne nesedí od nich. Musím poveda,ť že čo sa týka vôní sú na rovnako.. kvalita rovnaká a každá značka má niečo"pekné" pre každého, dá sa vybrať, nie každý ma na 100EUR parfum. Pleťové veci mne ani môjmuokoliu nevyhovujú, čistiace su slabé, na masky z oboch sledujem časté alergie. Ale napr. oriflame má jeden špičkový peeling, na ten nedám dopustiť. Zase z avonu sa mi páčili tie gel laky na nechty, alepoužívam podklad a vrchny lak z oriflame 🙂))) Guličky na tvar tiez radsej z avonu ak chceme tmave... Sprcháče pekne voňajú, majú ich ľudia radi aj šampóny, ja zase používam niečo iné.. je to vec vkusu... podľa mňa sú tak na rovnako.. ale ak si dačo obľúbiš tak iné od konkurencie nebudš mať rada 🙂))) Zase porovnať v danej cenovej kategorii s kozmetikou z drogerky.. sú na tom naozaj rovnako. Hocijaký krém za 5-7 eur sa vyrovná aj tomu z avonu aj oriflamu a teda, treba sledovať iba svoju pleť ako zareaguje.
A to hovorím ako avonlady aj oriflmkova predajkyňa :P A ceny.. ak sa zaregistrujes je ti to jedno 🙂

mircalla
22. jan 2015

@slniecko154 Je aj ina a kvalitnejsia kozmetika, a nepredava sa v drogeriach, ale v parfumeriach, pripadne v lekarnach. Je aj za inu cenu.

lorela
22. jan 2015

@akejka Nič v zlom, naozaj 🙂, len sa chytám tvojho napísaného, "nepoznáš nikoho, kto by mal alergiu na nejaký avoňácky výrobok". Tak jedného už poznáš - mňa. Po väčšine krémov, najmä tých s ovocnými kyselinami sa vyháďžem na tvári a dekolte možno do hodiny (alergická reakcia).

Jedno obdobie som používala kozmetiku Avon, ale našla som si iné výrobky, pretože:
- z väčšiny pleťových krémov som sa vyhádzala,
- z tých, ktorých som sa nevyhádzala - nedostavil sa účinok a sľubovaný efekt ani po niekoľkých mesiacoch,
- masky a peeling - či som používala alebo nie, stav pleti a pokožky bol rovnaký,
- sprchové gély a šampóny mi nesadli vôbec.

Vyskúšala som aj niekoľko výrobkov z Oriflame, zdali sa mi kvalitnejšie. Ale je tomu pár rokov dozadu...

michaela1711
22. feb 2015

Ja som pracovala chvýlu v oriflame a ja som bola s timy výrobkami spokojná. Ale mojej babičke sa z očných tieňov opuchli viečka takže každému sedí niečo iné. Každý má iný typ pleti. Mne to veľmi pekne vonia tie krémy z oriflamu aj vône. Ale teraz si nakupujem kozmetiku v obyčajnej drogérii ale chcela by som si občas niečo objednať ešte z oriflamu. Ja som mala rada jeden make up s oriflamu mala som určité veci tam vyhliadnuté čo mi sedia.

visage1974
12. mar 2015

ja som registrovana v oriflame 16rokov a kozmetiku a wellness produkty pouzivame cela rodina, tiez nieco vyhovuje nieco nie ak nie je super na tom ze ked to aj pouzivam mozem to vratit a peniaze my vratia. A paci sa my na tom to ze davaju aj darceky pri objednavani. Venujem sa tomu ako ja chcem bud jeden cas ako teraz uz pol roka len vyuzivam a objednavam len pre rodinu, tak len vyuzivam zlavy. Ale teraz zistujem ze sa kazi pracka treba kupit novu, tak troskku sa tomu zacnem venovat viacej nech si na nu zarobim. Avon som skusala viac ktrat ale nesadol my. Treba skusit vidiet a porovnat.

alenka35
7. apr 2015

10 dôvodov, prečo nakupovať z katalógu Oriflame
1. Každé tri týždne je k dispozícii nový tlačený aj online katalóg s viac ako 800 úžasnými výrobkami, od základných produktov až po luxusné kolekcie vôní a módnych doplnkov.

2. V každom katalógu nájdete v priemere 20 nových produktov s najaktuálnejšími tipmi a radami od profesionálnych expertov.

3. Nakupujte šikovne - kupujte vysoko kvalitné výrobky za atraktívne ceny.

4. Počas vášho stretnutia vám vaša kozmetická poradkyňa pomôže vybrať výrobky ušite priamo na vašu mieru.

5. Nakupujte priamo v pohodlí vášho domova. Objednávať si môžete kedykoľvek emailom, na stretnutí s poradkyňou, alebo tak, že jej zavoláte. Vaše výrobky vám budú dodané až ku dverám!

6. V rámci 100% záruky spokojnosti môžete neporušený výrobok vrátiť svojej kozmetickej poradkyni do 14 dní od zakúpenia alebo ak ste ho použili, maximálne v objeme 30%.

7. Naše výrobky môžete otestovať – požiadajte svoju kozmetickú poradkyňu o vzorky výrobkov a otestujte aj navoňané stránky v katalógu.

8. Chcete sa cítiť ako skutočná hollywoodska hviezda? Objavte naše špeciálne kolekcie odporúčané celebritami, ako sú Demi Moore či Monica Bellucci.

9. Naše výskumné a vývojové centrum neustále vyvíja nové produkty a zdokonaľuje existujúce tak, že kombinuje to najlepšie z prírody s najnovšími vedeckými poznatkami, všetko v súlade s nariadeniami EÚ.

10. Záleží nám na našej planéte a ľuďoch žijúcich na nej. Kupovaním našich výrobkov podporíte rôzne charitatívne projekty a pomôžete nám chrániť životné prostredie. Tu sa však nadšenie nekončí! Ešte väčšie možnosti a výhody na vás čakajú, ak sa stanete kozmetickou poradkyňou/poradcom Oriflame!

Spýtajte sa svojej kozmetickej poradkyne na príležitosť s Oriflame!

Veľa úspechov a príjemné nakupovanie!

mims_03
20. jún 2015

Určite obe značky majú niektoré výrobky lepšie a iné zasa horšie, záleží od typu pleti.. na kozmetickom poradenstve určite poradia 🙂

stanulienkat
20. jún 2015

Tretotriedna kozmetika,ktoru vedia pekne odfotit.😉

adamx
22. júl 2015
Používateľ adamx je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adamx.

Ak niekto chce tak na Avon je tu 30% zľavový kupón http://www.kuponyzdarma.sk/?s=avon

lara1507
22. júl 2015

Od nejakého času Avon už vyrába vo väčšine Čína! Ľudia sa na to sťažujú... ja osobne ani jedno ani druhé!

karkana
22. júl 2015

no ja osobne z ori kupujem len špirálu alebo cerutky na oči, make up,,,,,,,,voňavky-tak lacno voňajú,,,,o ničom,,,,,,,,,,,,,,,,čiže parfumy len z avonu

fredericenko
15. okt 2015
Používateľ fredericenko je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fredericenko.

Ja odporúčam Avon. Kvalitné výrobky za dobrú cenu + môžete použiť zľavy (napr. toto: http://www.kuponyzdarma.sk/avon/ ). Ja som s touto firmou nikdy nemal problém. Hlavne parfumy majú dobré 😎

oriflame333
27. okt 2015

baby ak by ste mali zaujem objednat vyrobky z oriflamu alebo pre vas este lepsie o poradkynu oriflame, zaregistrovat sa tak sa ozvite, mate zlavu 20% oproti katalogovej cene, nie je tam ziadna podmienka objednavat kazdu kampan, mozte len pre svoju vlastnu potrebu alebo ponuknut aj kamaratkam, mozte aj vy zarabat.A samozrejem ziskate aj rozne zlavy a darceky.
Spisska nova ves a okolie, ozvite sa kto ma zaujem tu do spravy alebo na email smejko219zavinac centrum.sk mam pokazeny zavinac tak zato takto rozpisane 😀
oriflame je prirodny a dalsie co avon nema ta su wellness vyrobky, vitaminy, koktejly....

lavinis
27. okt 2015

používala som obe, nevidím osobne rozdiel v cene a kvalite, nemôžem nadávať, keď som mala 20 rokov, úplne mi ti stačilo, neskôr som už prešla na úplne iný druh kozmetiky, nakupujem v lekárni alebo parfumke, v drogérii maximálne tak antiperspirant alebo sprchový gél

martinabw
13. dec 2015

Všetky Avonky a Oriflamky seeeem :D tie ktoré naozaj viete ako to funguje, a boli ste úspešné a prestali ste lebo je trh presýtený, ponúkam niečo nové!!!!Práve preto možnosť rýchleho karierneho postupu, stante sa lýderkou al manažérkou do roka!!!s krásnym prímom!množstvo výhod, žiadne veľké podmienky čo by ste museli splniť.Tiež som robila avon a robim no už len pre rodinu. No toto sa naozaj oplatí vyskúšať!!! Výrobky naozaj kvalitné, spokojný zákazníci sa radi vracajú! No treba začať teraz kým nieje toho tak veľa a rozbehnúť to !!! emoticon Mail namňa bwdnes@gmail.com Celá SR!!!!a pripište Avonka Oriflemka

janula1987
25. dec 2015

Dievčata, môžeme tu predávať výrobky, ktoré máme doma naviac? 😉

stanulienkat
25. dec 2015

neviem, ktorý je lacnejší, ale kvalitný nie je ani jeden.

betka239
25. dec 2015
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

ja len z avonu objednavam

martinaxx
6. jún 2016

Žienky,ktoré pracujete s Avonom či Oriflamom-nechcete si rozšíriť svoj sortiment o čistiace prostriedky,vecí do domácnosti a mnoho iného?Každá žena doma upratuje,perie,varí-preto sa tieto výrobky dobre predávajú.Vyskúšajte 🙂 Pre viac info píšte správu.

ada1702
15. júl 2016

nie každý krém alebo akýkoľvek produkt sadne každému, preto robím kozmetické poradenstvo zadarmo, ono je to totiž o tom, že správna kozmetická poradkyňa má byť pri vás nie vtedy, keď je všetko ok, ale vtedy, keď to ok nie je a má nájsť riešenie, ja taká som, takže keď chcete skutočne solídne poradenstvo, ozvite sa mi a aby to bolo úplné, robím s Oriflame

vanesanova
15. júl 2016

Podla mna oriflame je drahsi a kazda firma ma lepsie cosi ine ja si napr.na kozmetiku potrpim aj na znacky ale iny ruz a lesk na pery ako z avonu nekupujem som s nim spokojna na jednotku uz niekolko rokov parfemy tam nekupujem lebo mam pocit ze kazda druha baba ich nosi a ja mam radsej vynimocne parfumy a avon ma aj super kozmetiku na akne a laky na nehty ale len tie gelove tie vydrzia naozaj dlho a milujem od nich ceruzky a linky tekute na oci a na obocie taktiez maju lacne a dobre kremy na ruky.

mididen
19. júl 2016

Registrujem nove Avonky. keby ste si chceli objednavat so zlavou 15-30% sami pre seba... dodanie 2 dni zdarma, takze netreba cakat 2 tyzdne na Avon Lady ;)
+ uvitacie darceky prve 4 mesiace ;)
Vyskusate, porovnate, mozete vratit, nemusite kazdy mesiac objednavat, nic nie je povinne ;)

katelina77
21. aug 2016

ženy ak máte záujem registrujem oriflame 🙂 máte lacnejšie produkty, týždenne akcie, zlavy, aj víkendove + wellnes prodkty 🙂 .. K téme : nevedela som sa rozhodnut pre Avon či oriflame,, ale rozhodlo pre Oriflame napr. to že je netestovaná kozmetika na zvieratách, sama podla svojej aktivity sa šplhaš na %, a stým aj tvoj zárobok, majú super veci a stretká tzv babince 🙂 píšte spravu

lucinka511
28. aug 2016

@danculik ani jedna.

lucinka511
28. aug 2016

@slniecko154 no najradsej kupujem drogeriu v lekarni a to napr biodermu.vichy.a ked z katalogubtak syncare. a su aj lepsie znacky a celkom aj dostupne. no avon a oriflem nemam rada.to si kupim radaej obycajnu niveu alebo loreal v tej istej cenevej kategorii.

patamato
28. aug 2016

Ja mam rada AVON

milynr
25. sep 2016

Ahojte baby, pracujem pre Oriflame a tak ako kazda z nas mam moznost vyberu, ale rozhodla som sa tak z vlastnych skusenosti, Avon mi nerobil dobre, zistila som ze je to syntetika, odvtedy len Oriflame, je to cisto prirodna kozmetika z rastlin a byliniek, takmer na vsetko su vzorky, treba vyskusat, viem uz o tej firme dost vela kedze som s tym zacala naplno pracovat a cestujeme s Oriflame po svete, ak by chcel niekto poradit popripade sa stat nasim clenom a uplatnovat si zlavu na vyrobky bez obmedzeni kontaktujte ma na lyziciarova.miska@gmail.com

jendzela
1. okt 2016

ahojte, teraz je za registraciu a objednavku v Oriflame ako darcek rucny mixer Orava 🙂 ak by ste niekto chceli, tak mi dajte vediet