Je lepší a lacnejší Avon alebo Oriflame?

danculik
17. mar 2009

Ahojte🙂chcela by som sa vás opýtať ktorá kozmetika či Avon alebo Oriflame je lepšia? a ktorá je teda ak sa to dá porovnať aj lacnejšia?

Robím si taký mini prieskum...vyzerá kozmetika v obidvoch firmach lakavo...ale chcela by som si dat poradit ktorá je lepšia🙂

ďakujem

janejane
21. feb 2013

Cenovo urcite je vyhodnejsia kozmetika Mary Kay. A hlavne aj kvalitovo.

monique2
21. feb 2013

kvalitou urcite - ale cenovo???

natalienka12
21. feb 2013

obe značky sú shity

bazalka01
3. mar 2013

Odporúčam vyskúšať produkty firmy Tiande. Táto firma zahájila svoje pôsobenie v SR v máji 2012. Má v ponuke okrem kozmetických výrobkov aj rôzne náplaste na bolesti kĺbov, chronické bolesti atď., detoxikačné náplaste, menštruačné vložky na rôzne gynekologické problémy...
Všetky produkty sú vyrábané podľa starodávnych tibetských, čínskych a altajských receptúr s vysokým obsahom prírodných látok.
Veľmi kvalitné a cenovo dostupné produkty. Po zaregistrovaní sa do firmy okamžite nakupujete výrobky s 35% zľavou. Registrácia je úplne zadarmo, neplatíte žiadne registračné ani členské poplatky. Môžete si objednať kľudne hoci aj jeden výrobok a to hneď s tou už spomínanou 35% zľavou.
A ešte si môžete aj privýrobiť.
Ak by mal niekto záujem napíšte mi IP ochotne a rada poradím, prípadne pošlem link na registračný formulár.

mery00
5. mar 2013

Urcite Mary Kay, pretoze avon aj oriflame preplatite. V MK dvakrat taka velkost kremu, za taku istu cenu ako avon,oriflame....

visage1974
28. mar 2013

mne vyhovuje oriflame kvoli tomu ze je to kozmetika pre celu rodinu kde si moze vybrat kazdy a hlavne usetrim 30% a su aj doplnky vitaminove takze vyuzivam naplno pre seba apre moju rodinu vyhody lacnejsie kupit a ked nevyhovuje mozem vratit a peniaze mi vratia a clovek ked je na materskej tak potrebuje presne to usetrit a mat kvalitnu kozmetiku

anika11
2. máj 2013

Avonlady a Oriflamelady mam pre vas ponuku. Podrobne cez IP 😉

bumbalko
2. máj 2013

Jednoznačne Mary Key,zbožňujem ju!!!!

reni1512
2. máj 2013

@bumbalko ...Mary Kay je dostupna bezne? Alebo len cez net? vdaka 🙂

bumbalko
2. máj 2013

V žiadnom prípade nie cez net!! kočky,ak by ste mali nejaké otázky,prípadne záujem o vzorky,či problém s pletou rada na všetko odpoviem, môžem poskytnúť vzorky zadarmo!! píšte IP.🙂

alenka777
2. máj 2013

@reni1512 cez poradkyne mk

zuzkat1
2. máj 2013

Tema je Avon vs. Oriflame
Jednoznacne Avon. Som len bezny zakaznik a mam doma veci z oboch stran... Tiene,ruz atd.od Avonu vydrzia cely den,s parfemov sa da super vybrat,bizuteria je hypoalergenna a vobec necerna...kremy su super vidno aj vysledky po pouzivani...pouziva ich cela rodina a to mame citlivu plet a vsetkym tie kremy sadli

monikarachel
21. máj 2013

@zuzkat1

Ahoj Zuzka a nechceš sa zaregistrovať? Ponúkam na úvod darček pre nové Avon Lady 🙂

zuzkat1
21. máj 2013

@monikarachel ahoj🙂 dakujem nie... Uz som mala ponuku ... A stale je platna ale v robote mam Avon lady + kamoska to robi takze nemam komu nukat... A nie som ten typ behania po okoli..🙂

dzinno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadka245
20. máj 2014

Chcete si kupovať výrobky z Oriflame za poradcovské ceny( o 23% lacnejšie)?Tak sa zaregistrujte a môžte mať aj zisk z predaja,alebo len nakupovať pre seba a svoju rodinu.Ak by sa chcel niekto zaregistrovať rada to urobím.Bližšie info v správe 😉

iva_janot
21. máj 2014

Registrujem Avon,
DK, RK, LM ale aj iné lokality

ozvite sa, bavte sa a zarábajte

Ivka J.

lenkadenisa
28. máj 2014

z obidvoch si kúpujem max. tak doplnky, kozmetiku nie, to skôr dám viac peňazí za kvalitnú. z oriflame som mala rada giordani gold, ale už mi vôbec nevyhovuje. a odkedy testuje avon opäť nejaké svoje výrobky na zvieratách, snažím sa od nich čo najmenej.

dzuliaporadkyna
2. jún 2014

Mile damy ako som tu čitala rad za radom velmy sa mi pacia vase prispevky komentare otazky ja som sa rozhodla ze sa sem zaregistrujem uz len kvoli Vam , ako citam rad za radom vy potrebujete poradit ja ako poradkyna Oriflame nie som proti Avonu niekto ma rad Avon niekto Oriflem .Mila lenkadenisa Giordani gold je superr aj ja mam rada niekedy vyes vychitit v dobrej cene teraz v 07 bola v akcii cela sada za 13,99 gulvockovy telovy sprej a toaletna voda 🙂)))) Ale ak potrebujes poradit kludne mi napis na imail solteszova@centrum.sk budem rada alebo skyp dzulia1232
V 08 Laky na nechty 2,99 specialna gelova technologia je superr , velmy sa oplati sada Harmony za 3,99 potom je tam Optimals pletove mlieko redukuje existujuce pigmentove skvrny a vela vela vyhod o ktorom este anyi neviete kludne mi moste napisat na imail alebo na facebook na skyp hocikde a vdacne vam poradim podla vlastnosti plety voci licenia A UZ MAM 09 katalog takze kludne sa pitajte 😉 🙂

dzuliaporadkyna
4. jún 2014

Mile kocky a damy registrujem Oriflame len už kvoli tomu ze sa mozte dostat do zrebovania o hodnotny bycikel a welnes produkty ktore su fantasticke a aj ja sama pouzivam kapsulky hlavne na vlasy a nechty uz aspon mam vlasy na hlave 🙂 ale bez srandy clenstvo je -23% ako uz viete a este je aj vyhoda ze sa zrebuje a popritom mozte aj zarobit :D moje kontakne je skyp dzulia1232 FB Julia Solteszova alebo aj tu 🙂))) 🙂 😉

niki101988
5. jún 2014

@danculik ani jedno ani druhé

mikibe
7. jún 2014

Hľadám ambiciózne,kreatívne a šikovné predajkyne prírodnej veľmi kvalitnej značky cca 200 výrobkov v katalógu,obchodníci ocenia maržu a kvalitu výrobkov a príjmu...Tie čo pracujete s katalógom neváhajte z tohto príjmu žijem...kontaktujte ma do správy. 🙂

iva_janot
2. júl 2014

Kto si chce niečo objednať z AVONU alebo Oriflame so zľavou 15%?
som z Dolného Kubína, ale aj iné okresy nie je problém

píšte, dá sa to objednať aj tak že to príde priamo Vám domkov-nemusí to ísť cezomňa -t.j. žiadne poštovné!

Ivka

jayro
1. nov 2014

Registrovať do Avonu sa môžeš klikom tu: http://goo.gl/LtqZI5
Po registrácii ta bude kontaktovať miestny Avon Leader.

visage1974
22. dec 2014

Výživový doplnok s obsahom základných živín na posilnenie vlasov a nechtov. Redukuje vypadávanie vlasov, pomáha odstraňovať problém slabých, lámavých vlasov a štiepajúcich sa nechtov. Užívajte 2 tablety denne aspoň 3 mesiace bez prerušenia.Ak nechcete platit za jedno 19,90€ ale len 15.31€ a k tomu mozte ziskat darček v hodnote 15,80€ hoj.zazrak a krycí krem, blizsie info v sprave poslem, registracia zadarmo

laylag
22. jan 2015

Ahojte. Chcete niektorá objednávať z avonu? Najlepšie Prešovčanky 🙂 ak áno, píšte IP.

sadul
22. jan 2015

@bazalka01 tiande ponuka nas maser, vyborna znacka, hlavne naplaste, cenovo ale drahsie..

sadul
22. jan 2015

@danculik ja sama objednavam oriflame, hlavne pre rodinu, inak nenukam, nie som ten typ, vyrobky pouzivam a oproti avonu su pre mna lepsie, v avone som nenasla vhodny produkt pre moju plet, takisto mi napr. vone nesedia..v oriflame mi sedi skoro vsetko, poznam ho uz dlhsiu dobu a nemam ziaden dovod ho menit, pouzivam aj wellness vyrobky, hlavne pre dieta..som spokojna..

bazalka01
22. jan 2015

@sadul na tie náplaste nedám dopustiť hlavne na Wutong a Jian Kang. Používam ich nielen pri bolesti ale aj pri nádche.

mircalla
22. jan 2015

@janejane Pouzivam Mary Kay pripadne La Prairie, z tychto ani jedna, vyskusala som v minulosti