Je lepšia modrá či červená indulona na ekzém?

zvonkohra
24. apr 2012

na atopicky ekzem u deti ktore sa intenzivne skriabu je ktora indulona je lepsia?

bambibam
2. feb 2015

na atopický určite najskôr duševná pohoda ...psychika je najdôležitejšia ,jedna lekárka mi raz povedala ,dajte sa do poriadku vy a vaše dieťa sa dá tiež. Niekde robíte chybu. A mala pravdu (radikálne som vyriešila stres dieťaťa doma i v škôlke) ,ked že druhé bola voda - tvrdá a vysúšala začala som pred kúpaním potierať olejom Balmandol (tak nejako) a potom stačil excipial lipoloito ktorý dodnes sem tam použije a je po ekzéme. Inak môžete na dieťa natrieť aj ....a nepomôže.

barca1205
14. júl 2015
Používateľ barca1205 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.

Nám na ekzém najlepšie pomohol Local Cream od Protopan. Ja naň nedám dopustiť

lubomira1965
14. júl 2015

nechtikova mast

samuelm6
2. feb 2016

A zo všetkých na ekzém je ktorá najlepšia? Zelená,červená,modrá,oranžová?

spominanyotec
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monicca51
15. nov 2017

@spominanyotec co to vlastne je a kde sa da zohnat injektor medikament prosim vas?

tomaskova
15. nov 2017

ja som ekzematik od mala, tiez vsetko vyskusane a nic.uzavrete ako autoimunne ochorenie.to s tym chlorom...byvam na dedine a tam sme pili vodu zo studne ziadna mrstska chlorovana voda.je pravda ze vysusuje a zhorsuje ekzemy ale tridsat rokov som ju nepila, nekupala sa v nej. mne velmi pomaha modra indulona.odporucila mi ju aj kozna dr. ze je lepsia ako vichy a podobne zbytocne predrazene somariny. a to som ozaj uz kadeco vyskusala kedze som koncila uz na kortikoidoch pichanych do zadku. neviem ci to tu mozem spomenut ale este karel hadek ma vynikajuci bylinny krem pre ekzematikov kt.aj ulavuje od svrbenia. ja som skoncila aj hospitalizovana na koznom a po vsetkych moznych-nemoznych vysetreniach mi nic nenasli...

lubomira1965
18. nov 2017

lubovnikovy olej

brusnatanecnica
18. nov 2017

aj my sme vyskusali vselico, vyhodila som vela penazi na kremiky.
pre syna je naj: more, biolampa zepter a na premastovanie vazelina z DM-ka.
skoda, ze som na to prisla az po tolkych rokoch...

damoska
5. nov 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

pomohla vám ta indulona? Alebo ste ju použivali iba ako základ pod nejaky krém určený priamo na ekzem?

12romi34
6. dec 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

možno ako podklad pod nejaky krem proti ekzemu je lepšia ta modra, ta je uplne obyčajna. Ale skus, možno pomože

ivanaa346
13. jan 2024

@meg_junova dobrý čo pomohlo vášmu bábätku na ten exem ? Ďakujem