• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde dávate strihať deti?

.....kde davate strihat detom vlasy???????? nase dievcatko ma jeden rok a nikde ho nechcvu ostrihat. :(((( Vzadu ma uz take zlepene vlasky ze az. Ako dredy:slight_smile:)))) Neviete mi poradit nejaky detsky pripravok aby sa jej nelepili:slight_smile:
4. dec 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som strihala malu sama. Ale aj v kadernictve mi ju skusali ostrihat (mala nespolupracovala). Ja davam malej kondicioner ale ma dredy aj tak. Inac vraj je dobre spat na hodvabe a vlasy sa nechlpia a lesknu. No spavame raz tak a inokedy onak.
4. dec 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme malu ostrihali doma strojcekom uplne nakratko, lebo mala vlasy velmi jemne a nerovnomerne dlhe. V Bratislave som videla dost kadernictiev s napisom detske, tak skus zadat do vyhladavaca
4. dec 2008 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzulka v Bratislave v tescu Lamac je kadernictvo Klier..ostrihaju tam aj dieta.. maju tam taku detsku stolicku na strihanie :wink:
5. dec 2008 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme boli minuly tyzden v Klieri ale v Avione a ostrihali nam maleho bez problemov, teda zobrali ho bez problemov, strihanie uz bolo horsie ale podarilo sa :slight_smile:
5. dec 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som dneska objavila jeno detske kadernictvo nedaleko medickej zahrady sa mi zda ze na janackovej ulici je to trochu zasiet ..... takze odporucam :wink:
18. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok