Kde dávate strihať deti?

zrzulka
4. dec 2008

.....kde davate strihat detom vlasy???????? nase dievcatko ma jeden rok a nikde ho nechcvu ostrihat. :(((( Vzadu ma uz take zlepene vlasky ze az. Ako dredy🙂)))) Neviete mi poradit nejaky detsky pripravok aby sa jej nelepili🙂

marika80
4. dec 2008

Ja som strihala malu sama. Ale aj v kadernictve mi ju skusali ostrihat (mala nespolupracovala). Ja davam malej kondicioner ale ma dredy aj tak. Inac vraj je dobre spat na hodvabe a vlasy sa nechlpia a lesknu. No spavame raz tak a inokedy onak.

pietra
4. dec 2008

my sme malu ostrihali doma strojcekom uplne nakratko, lebo mala vlasy velmi jemne a nerovnomerne dlhe. V Bratislave som videla dost kadernictiev s napisom detske, tak skus zadat do vyhladavaca

katmi
5. dec 2008

zrzulka v Bratislave v tescu Lamac je kadernictvo Klier..ostrihaju tam aj dieta.. maju tam taku detsku stolicku na strihanie 😉

beboo
5. dec 2008

aj my sme boli minuly tyzden v Klieri ale v Avione a ostrihali nam maleho bez problemov, teda zobrali ho bez problemov, strihanie uz bolo horsie ale podarilo sa 🙂

natalii6
18. jan 2010

ahojte ja som dneska objavila jeno detske kadernictvo nedaleko medickej zahrady sa mi zda ze na janackovej ulici je to trochu zasiet ..... takze odporucam 😉