Kedy sa má prať detským práškom na pranie?

inhotep
31. okt 2009

Ahojte mamičky-nemamičky.,poradte!Do -kedy sa má prat detské vecičky, detským práškom na pranie??

titkovamiriam
31. okt 2009

ja som do 3m a potom v normalnom

vanja
31. okt 2009

ja som v detskom neprala vôbec, ani pri jednej ani pri druhej. Nikdy sa mi nevyhádzali ani nemali problémy. Skôr mám skúsenostiod iných mamičiek, že keď sa perie v detskom prášku, deti si potom ťažko zvyknú na normálny. 🙂

kaleilah
31. okt 2009

já myslim že hlavně záleží na prášku, který používáš normálně, třeba ariel,persil atd jsou hodně agresivní, ty bych nedávala ze začátku. a taky záleží na aviváži, jájsem prala v lovele, používala jsem silan aviváž sensitiv. Ale prokaděný ílý body jsem prala v arielu, a pak jsem dala dvojitý máchání, jinak mi ty fleky nešly dolů, byla jsem líná předepírat 😉

vanja
31. okt 2009

no ja periem od malička v persil gorld a nie je agresívny

tomasek06
1. nov 2009

Já jsem prala v dětském prášku do 4 měsíců a pak už v normálním 😉

trpaslikg
1. nov 2009

my pereme v persilu sensitive, ale pry na nej byvaji alergie 🙂

lul
1. nov 2009

ja budem prat dovtedy, dokedy neminiem 5L Lovelu kupenu za supervyhodnu cenu 😉

cmulinko
1. nov 2009

Pre celu rodinu puzivam persil naturals alebo fairy. Akurat na manzelove spinave robotnicke oblecenie pouzivam agresivnejsie prasky.

inhotep
autor
1. nov 2009

Kedy ste začali prat aj Vaše ,aj detské vecičky spolu?,lebo ja stále perem zvlášt malej vecičky,a zvlášt naše.

kaleilah
1. nov 2009

inhotep já asi v půl roce, prostě v době když už nebylo jen bílý a sametový 😉 ale začal mi nosit tepláčky,mikinky, džíny atd...tak to jsem začala dávat s naším prádlem, jinak body, dupky, overálky na spaní,plenky peru do teď zvlášť. Když toho moc nenasbírám na týden,přihodim jeho larisu a spacího plyšáka a je to 🙂

lucia375
1. nov 2009

Ja perem v Lovele pre obidve deti ale ked bude mat malá tak 1 rok prejdem na obycajny Persil alebo Bonux.

vercak.
1. nov 2009

Já jsem měla Lovelu 9kg, takže jsem v ní prala asi do 6 měsíců. Pak jak tu píše kaleilah, když začal mít takový klasický věci jako my, prala jsem je s našimi. Někdy jsem prala i naše věci v Lovele, hezky voněla. Ale zase musim uznat, že neprala moc dobře fleky. Dneska už to peru všechno dohromady a v persilu. A co má jemnější, třeba chlupatý mikči nebo svetřík, tak to peru na jemno třeba s dečkou nebo tak. 😉

vieraj
1. nov 2009

ja periem od zaciatku spolu s nasimi - v prasku Tide sensitive. pekne vonia.
Mala nemala nikdy chvalabohu ziadne kozne problemy. ale vzdy dam este jedno plakanie na vyse.

aponchie
1. nov 2009

u prvni sem koupila Lovelu a byla naprd nic nevyprala a stala za prdlacku ve vsech smerech tak ted peru v Persilu sensitive pro vsecky a je klid a hlavne se to vypere

leniciatko
1. nov 2009

čaute,ked som mala katku malú-dááávno,tak som kúpila taký náš, Bambino, ale sa mi moc nepáčil ,ostávalo z neho biele prádlo šedé a nažltlé. tak som horko ťažko minula malé balenie. potom som prala v normálnom našom biomate -bonuxe. ked sa narodil malý,tak som od prvého dňa prala všetko v bonuxe. a nič sa mu nestalo. 🙂

vanja
1. nov 2009

vždy som prala všetko spolu, nikdy som prádlo nedelila na detské a dospelácke, nevidím v tom najmenší problém 🙂

gabak
2. nov 2009

Ja používam Lovelu od narodenia. Malá má 3 ,5 .Prednedávnom som skúsila aj ariel ale je dosť silný a niektoré farebné veci mi vybledli. Tak som sa zase vrátila k lovele. Aj keď dám skrátené pranie, vždy to je čisté.Ale preistotu dávam dvojité pláchanie.
🙂

salonka77
2. nov 2009

Ja mam doma 5-mesacneho synceka a pouzivam detsky prasok Batole. S Lovelou nemam dobre skusenosti, vyhadzal sa mi na chrbatiku, mal cervene puky, tak sme museli ist s nim na kozne a doktorka povedala, aby sme zmenili prasok a pouzivali Batole namiesto Lovely. A mala pravdu, odvtedy uz nemame ziadne problemy a periem vsetky jeho vecicky. Nedam na neho dopustit. 🙂

dukie
2. nov 2009

Já prala v Lovele asi 10 měsíců... no a pokud chceš přejít na "normální" prášek a chceš mít totálně čistý svědomí, tak holt začni tak, že to necháš máchat dvakrát... a je vyřešeno. 🙂

kulicka3
5. nov 2009

ahoj a v čem perete když má dítě ekzem?

crca
5. nov 2009

Kulička3,mám dvojčata půl roku a holka má lehký ekzem,a od narození do teď peru v tekutém prášku Batole.

kacena4193
5. nov 2009

Ja periem stále s jemným pracími prostriedkami, používam Lovelu alebo DM značku Denk mit, ten rad obsahuje aj prací prostriedok aj aviváž na citlivú pokožku.

cacinka11
30. máj 2011

ahojte chcem sa spýtať dá sa kúpiť prací prášok detský na pracie značky FAIRY? a kde by dom ho mohla kúpiť. Ďakujem

cacinka11
30. máj 2011

@cmulinko možem sa spýtať kde sa dá kúpiť na slovensku praci prášok detský FAIRY? Dakujem

cmulinko
30. máj 2011

@cacinka11 fuuu asi ti nepomozem.ja nie som na slovensku,takze nemam ani sajnu ci sa vobec predava aj na slovensku 😒

cmulinko
30. máj 2011
cmulinko
30. máj 2011

@cacinka11 ten link je pre teba

jaroe
30. máj 2011

ja periem v mydlovom slize, je setrny k prirode, pokozke aj k penazenke 🙂

31majka12
6. jún 2011

jaroe 🙂 mozem sa opytat co je to ten mydlovy sliz?

pia22
6. jún 2011

Nezalezi ani tak na tom v com periete, ako na tom, ci sa pradlo poriadne vyplaka. Ja malemu periem od narodenia v 2 pracich programoch-klasicky a po jeho ukonceni pradlo preperiem este v setrnom 30 min. programe bez prasku.