Kozmetika A - derma. Ako ste s ňou spokojné?

lucaska
22. feb 2008

ahojte maminy,chcela by som sa poradit, mate skusenosti s kozmetikou a-derma pre babatka??? ako ste spokojne???

zuan
22. feb 2008

ahoj, lucaska, nam tuto kozmetiku predpisala detska doktorka, lebo maly ma suchu a citlivu pokozku. urobili sa mu take cervene fliaciky na krku pod uskami, bala som sa, ze je to ekzem, ale nastastie to ma vraj len z tepla. pomaly mu to ustupuje, ale len pomaly.

inak som s touto znackou celkom spokojna, ale pouzivame ju len tyzden - mame tekute mydlo a mlieko po kupani.

lucaska
autor
22. feb 2008

zuan a pouzivas tu modru alebo zelenu.................

zuan
22. feb 2008

zelenu, na podrazdenu pokozku

bihan
23. feb 2008

my máme modrý krém na tvár aj tel. mlieko a tiež som spokojná 😉

trixi
23. feb 2008

zuan, nas maly ma podobny problem. Okolo usiek ma tiez cervene flaky. Boli sme s tym u koznej, ta nam dala nejaku masticku, ale vobec mu to nepomaha. Ked mu je teplo, vzdy mu to velmi vystupi. Pomohla vam ta kozmetika?

lucaska
autor
23. feb 2008

trixi mi mame podobny problem okolo krku a v zahyboch na rucickach a hlavne ked sa spoti tak sa mu to pohorsi, v pondelok pojdem kupit vyrobky z a-dermy a uvidime. mala som doma par vzoriek z a-dermy a zda sa mi ze mu to trosku pomaha. no ved uvidime....... 😉

nika000
23. feb 2008

aj my používame a-dermu modrú a zdá sa mi že je dobrá.

uhlikova09
23. feb 2008

ja som o tejto kozmetike pocula 1 krat vo stvrtok ked sme boli u dr. ta nam ju odporucila kedze maly ma citlivu pokozku

zuan
23. feb 2008

trixi, na tie flaky sa mi ani nezda, ze by to pomahalo, mozno trochu. a mozno to chce dlhsi cas pouzivat. tiez to ma chvilu bledsie, chvilu cervensie, neviem co mam s tym robit. tie mu budem asi natierat takou mastickou, co nam dala kozna na suchu pokozku - je namiesana v lekarni a vola sa mast na premastenie.
najhorsie je, ze neviem, z coho tie flaky ma - nic som nezmenila - ani prasok na pranie, ani jedlo (kojim), ani nove oblecenie. ja ani manzel nemame ziadne alergie ani ekzemy, tak neviem, dufam, ze mu to rychlo prejde.
doktorka si tiez mysli, ze to ma z tepla. ale tak zrazu?

a na ostatne telo som s touto kozmetikou spokojna.

lucaska
autor
25. feb 2008

ahojte tak mi sme mali na vikend vzorky na skusku a uplne super. tak som dnes bola v lekarni a kupila zeleny krem a-derma na telo a na tvar............ 😉

trixi
26. feb 2008

zuan, kupila som si zeleny krem a som spokojna. Malemu to pomalicky pomaha. Pouzivame ju par dni, tak uvidim. V lekarni mi povedali, ze vysledok sa dostavi po dlhsom pouzivani. Ja som s malym bola u koznej. Dala nam nejaku mast, vlastne uz viacero masti ale ziadna nepomaha. Vraj to nema vrodeny ekzem, ale reakciu na nieco s cim prichadza denne do kontaktu. Preto som zmenila aj jeho kozmetiku. Inak nasa kozna ani riadne nevstala od stola, len na neho z dialky kukla a bolo. Uz sme tam boli niekolko krat. Chodime tam pomaly castejsie ako do obchodu.

zuan
26. feb 2008

trixi, tak drzim palce, dufam, ze vam to pomoze. ja som to vcera malemu len umyla cistou vodou a ziadne kremy a zda sa mi, ze dnes rano to ma bledsie. tak pozorujem a uvidim vecer.
mne sa tiez zda, ze ti lekari viac experimentuju ako vedia naisto, co pomoze.

lucaska
autor
29. feb 2008

ahojta,tak mi od pondelka pouzivame zelenu a-dermu a som velmi,velmi spokojna. na rucickach a tvaricke uz nemame nic,len trosilinku okolo krku ked sa spoti,ale oproti tomu ake to maval teraz ma kraaaaasnu pokozku.....

mozem to len alen odporucit........................ 😉 😉

hanka333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz