Krém po kúpaní dieťaťa. Mám ho používať každý večer?

father
22. máj 2009

Chcel by som sa spyatat ci natierate kazdy vecer po kupani dieta cele telovym mliekom. Nas maly ma 7 rokov a kazdy vecer ho natieram len neviem ci je to potrebne a nieje lepsie natierat len par x do tyzdna ... ake mate skusenosti

jarula25
22. máj 2009

no tak ja mojho maleho sice este nema ani 3 roky nenatieram,len raz do tyzdna ho natriem a to sa sprchuje kazdy den... 😉

hasleerka
23. máj 2009

no ja odkedy nie sú bábätká, tiež nenatieram každý deň, len vždy v sobotu mliekom nivea

janinah
23. máj 2009

môj má 3,5 r, a nenatieram ho vôbec

matica2
23. máj 2009

staršiu nenatieram ale mladšia má suchú pokožku ta ju musím často

grenadinka
23. máj 2009

no ja mam sice o dost mensie dieta ako vy tu, ale planujem ju natierat aspon do štyroch rockou 😅
mozno si myslite ze je to dlho, ale urcite jej to neuskodi 😉 .
a pouzivam prirodny olivovy olej z lekarne, vrelo odporucam. pouzivam ho aj ja sama a mam kozu ako detsku prdelku 😀

titkovamiriam
25. máj 2009

my sa doma vsetci natierame,pretoze mame dost suchu pokozku-pouzivame nivea kremy

papajda
26. máj 2009

moja ma 3 a pol parkrat sme uz skoncili na koznom s ekzemami.....takze davame velky pozor cim natierame a kedze ma suchu pokozku - jedine, co nam kozna odporucila je natierat tym zarabanym kremom, ktory robia v lekarni - neviem, aky to ma presny nazov, ale na stitku je napisane mast na premastenie. A tu nam vzdy na recept predpise aj detska lekarka aj kozna....vtedy je maly doplatok par centov. Da sa to aj napriamo v lekarni vypytat, ale vtedy je to ovela drahsie....

dankacac
26. máj 2009

ahojte, moja dcerka ma 3 roky a 3mes. a tiez ju stale po kupeli natierame telovym mliekom, po sprche jej natriem aspon tvar a casti tela, ktore mala cez den odhalene. nasa mala je taka ,,bledula,,tak tym natieranim nic nepokazime 😎

father
autor
1. jún 2009

dakujem, obmedzim to natieranie na 1x tyzdenne uvidime co to spravi 🙂

vanja
30. jún 2009

moju prvú dcérku som natierala deň čo deň. Teraz má 9 rokov a má suchú pokožku. Pred rokom som porodila druhé dieťa a vtedy mi lekár povedal, že v žiadnom prípade netreba dieťa natierať, nakoľko potom majú v neskoršom veku suchú pokožku. To sa mi aj potvrdilo u mojej staršej dcérky. Malú občas natriem, ale len tak raz do mesiac. Zatiaľ problém so suchou pokožku nemá.