Krémik na tvár pre bábätko na zimu

anndrea
11. nov 2007

Ahojte kocky, chcem sa spytat ci budete svojmu anjelikovi natierat tvaricku aj nejakym specialnym kremom v tomto drsnom a usnezenom pocasi ked pojdete von.

vejinka
24. nov 2008

my pouzivame niveu baby pri chladu a vetru 😉

lumah
24. nov 2008

ahojte!
ja používam sebamed-pleťový krémik, zatial je všetko v pohode.

kisska
24. nov 2008

vejinka - a je dobra?, ja mam doma tiez nejake vzorky kremiku bez vody, ale este som ho neskusala...

saska.t
24. nov 2008

ja od firmy weleda proti chladu dostat v DM drogeriach a vyhral test kremikov pre babätka 😀

katmi
24. nov 2008

tak my pouzivame klasicku modru indulonu.. ta sa mi pri malej osvedcila najlepsie.dokonca jej zmizli suche flaky po tvaricke,ktore ine kremiky nezvladli..ja ostanem pri indulone 😉

kisorka
24. nov 2008

odporucame weledu krem na zimu, bez obsahu vody - dobre ked mrzne. je uzasny, pouzivam ho aj ja aj dcerka.

aponchie
24. nov 2008

indulona modra..pak taky od batole krem do zimniho pocasi

dankadina
25. nov 2008

Doma používame niveu baby, na von v tomto počasí od bubchenu wind and wetter a je super

makinka.1
25. nov 2008

Ja mam detsky biobalzam od Saloosu.A super. 😉

suziad
25. nov 2008

tu indulonu mozem pouzit aj na mesacnu slecnu?? Dnes som kupila hipp na zimu tak uvidim aky bude

blau
25. nov 2008

my bepanthen teraz ked je zima, alebo penathen proti zime a chladu. Modra indulona sa mi osvedcila velmi dobre na ritku 😉

adriana84
25. nov 2008

my pouzivame kozmetiku milette,je uplne fantasticka,takze nikdy by som nemenila 🙂 😉

vejinka
25. nov 2008

kiska..nemozem sa stazovat maly ho dobre znasa a nema ziadne vyrazky..fajne sa rozotiera a tusim je bez parfumu 😉 vrelo odporucam

aponchie
25. nov 2008

suziad jasne,ze muzes 🙂

marika80
25. nov 2008

my nepouzivame vobec nic ☹ . A momentalne sme v stadiu, ze sa nechce kremovat ani po kupani, a na tvar ani sahnut 😠

avanka
25. nov 2008

My pouzivame Babylove proti chladu z DM a je skvely a ma nadhernu vonu

junovka
25. nov 2008

ja nedam na klasicku modru Indulonu dopustit 😎 😉

stvura
26. nov 2008

Baby, fakt modru indulonu? Je to totizto kremik na ruky...
Maly sa po nej tak leskne ako vianocna gula, musim sa na nom velmi smiat...

martimarti
26. nov 2008

Weleda - ochranný balzám pro chladu a větru určený pro dětičky. Přírodní kosmetika bez chemických přídavků. 169 Kč v DM.

usnicka
26. nov 2008

my pouzivame kazdy den po kupani Excipial, ako uz tu viacere maminy pisali a ked ideme von, tak hipp na tvaricku, to bola vzorka v tom balicku z porodnice a celkom sa mi pozdaval, ale vyskusam aj tu indulonu, ked ju chvalite..dik za tip.

monatko
26. nov 2008

my sme dostali vzorky NIVEA krem do necasu - spokojnost, kupila som teraz Bubchen tak uvidime......

bambusko
26. nov 2008

vraj je dobry aj olej z marhulovych jadier, idem vyskusat 🙂

http://www.bioshop.sk/obchod/rastlinne-oleje-ar...

aponchie
26. nov 2008

jasne,ze je modra indulona hlavne na ruce,ale je vytecna na vsecko a o cervene desinfekcni ani nemluvim ta je uzasna na ruzne spatne veci na pokozce a vylecila me babicce nejaky vridek..na indulonu nedam dopustit a jeste obcas marynu a kdyby se delal ,ale uz nedela nela gold krem..jenze mam obavu,ze puvodni receptury to uz nebudou dle tech vuni,jinak dodrzujte zasadu tak 15az20min natirat nez s jde ven pac jinak to zmrzne nevsakne a muze to bolet obvzlast kremy ,ktere obsahuji nejake procenta vody,taktez radeji kremy hutnejsi a mastnejsi a nemusi jich byt vrstva aby se lesklo mimco jak nekdo psal ,staci malinko 😉a z DM drogerie mame i pro sebe detskej krem neboli mleko na telo v te zlute lahvicce s mandlema a voni bozsky..a nekdy davamei obyc.Niveu,ale nam uz jsou skoro 4roky takze chce zkusit co vidi doma +velka pomoc pro nas:labelo tycinka na rty pac nam schnou a pod rtikem se obcas dela zarudle suche mistecko a do 2dnu po labelu je to OK

hubka
29. nov 2008

My sme skusali vzorky nivea ale maly mal nejaky pupaciky, tak som v lekarni kupila sanosan a zatial sa mi paci...ta indulona ma fakt nenapdla,v buducnosti dobre vediet 🙂

yasmina
30. nov 2008

My pouzivame Klorane Bebe Nutritif vyzivujuci krem s cold cream a nechtikom....a je uzasny!

akzeret1
30. nov 2008

u nás vede modrá indulona,skoro na všechno 🙂
měli jsme niveu proti větru a mrazu a malá se po ní osypala
prostě stará klasika u nás vede 😉

ba80
30. nov 2008

my mame nivea baby- wind&wetter a sme spokojni ...ta indulona mi fakt nenapadla... 😉

angellinka
30. nov 2008

No podla mna BAby Penathen,mame vsetku kozmetiku od nich a sme nadmieru spokojni!!!!

many
1. dec 2008

tak my už podle rad najeli na modrou indulonu 😀 😀 😀

krista
30. dec 2008

nadik • 1d • Včera ve 21:09
Holky mám prosbičku čím mažete miminku tvářičky teď do těchto mrazivých dnů když jdete ven? Může se dát obyčejná modrá Indulona? Mám 8měs. mimčo.

betina • 1d • Včera ve 21:12
nadik,

od magistry z lékárny a rovněž od naší dr.mám doporučný Infadolan. Je výborný, krásně mastný a ještě hojibý bez obsahu vody. Doporučuju

andira001 • Včera ve 21:14
Nadiku, modrou indulonu mi doporučovala kamarádka, která pracuje v porodnici u nedonošenců, prý je s ní mažou celé 😅 Já dávám buď ochranný balzám do mrazu od Weledy nebo ochranný krém od Hippu, ty se nám osvědčily nejvíc 😉

kijonkova.k • 1d • Včera ve 21:14
Tak já mažu Excipialem,mastí s mandlovým olejem.Je zvláště vhodná pro dětskou pokožku,bez obsahu vody.Mažeme tím celé tělíčko(máme občas ekzém).Ale myslím,že indulona není taky špatná. 😉

betina • 1d • Včera ve 21:15
andira,

jak píšeš, malá dostala po porodu novorozenecké akné a modrá indulona zabrala perfektně.

nadik • 1d • Včera ve 21:18
Aha no já jí totiž dnes nic nedala a večer jí vylezly tváře jako Marfušce při námluvách... 😀 chuděra malá jsem to nedomyslela 😖 . Teď jsem jí to na noc napatlala tou indulonou a ještě Bepantenem, tak nevím.... a ten krém od Hippu koupím to i v lékárně? No ale díky za typ zkusím tedy zatím tu Indulonu. Máš pravdu,že já jí měla mít do porodnice byla v seznamu, ale pak jsem jí ani neotevřela, tak jsem nevěděla na co jí konkrétně použít.

nadik • 1d • Včera ve 21:20
Koukám ale ta indulona vodu obsahuje...

andira001 • Včera ve 21:20
Nadíku, v lékárně určo seženeš, ale nejlevněji ho mají v DM, to je tutovka 🙂 Já si s ním mažu ruce 😅

kijonkova.k • 1d • Včera ve 21:21
Taky občas mažu celé tělíčko indolonou,když nám dojde ten excipial 🙂

jandaj • 3d • Včera ve 21:21
já používám speciální krém do chladu a větru od Nivei a je naprosto super 🙂

slunicko552 • 1d • Včera ve 21:22
Jandaj já taky a nemůžu si stěžovat 😉

ducky • 1d • Včera ve 21:23
My mažeme krémíkem od Altermedu, má medvídka na víčku a spokojenost maximální. Krásně voní a dobře se roztírá. Koupí se v lékárně.
Modrou indulonu bych ven nepoužívala kvůli té vodě.

😉

nadik • 1d • Včera ve 21:27
Tak jo holky díky, já se zítra poradím v lékošce a uvidíme. Doteď vlastně od porodu jí mažu pořád jen slunečnicovým olejíčkem a tak se v dětské kosmetice zatím neorientuju.... 😉

nadik • 1d • Včera ve 21:30
betina: Ten infadolan ten taky mám tak zkusím až půjdem zítra ven, je fakt,že já ho měla od kožařky na suchý obličej taky.