Krémik na tvár pre bábätko na zimu

anndrea
11. nov 2007

Ahojte kocky, chcem sa spytat ci budete svojmu anjelikovi natierat tvaricku aj nejakym specialnym kremom v tomto drsnom a usnezenom pocasi ked pojdete von.

sara2
11. nov 2007

Ahojček.
naša slečna má už dva rôčky.Tiež sa narodila do zimy a pravidelne,keď sme s ňou chodili von som ju natierala.Aj do tašky si beriem krém a keď sme von dlhšie tak jej tváričku viackrát pretriem.Mala som raz nejaký špeciálny krém práve na takéto počasie,ale presvedčila som sa,že obyčajná modrá Indulona je najideálnejšia na mráz 🙂

antonia1
11. nov 2007

suhlasim aj my mame odmala osvedceny luxusny 😉 krem...modra indulona 😉

anndrea
autor
11. nov 2007

Tak to som fakt necakala, ale super, o to je to jednoduchsie 🙂 ja som sa uz chcela zajtra vybrat do lekarne a spytat sa na nieco specialne, ale urcite aj drahe. Dakujem maminy

antonia1
11. nov 2007

tiez som kupila v lekarni par kremikou za par korun 😖 ale stale som sa vratila k indulone a aj sestricky v porodnici a Maxikova doktorka,bez rozmyslania na otazku co na tvaricku:Indulona

anndrea
autor
11. nov 2007

Dik, zajtra ju idem kupit 🙂

penelope2066
11. nov 2007

indulona je naozaj na tvar najlepsia,hlavne pre deticky.ja sa npo uz nenatieram lebo sa potom lesknem ako diskogula

cicushka
11. nov 2007

modra indulona...potvrdzujem....

anndrea
autor
12. nov 2007

Uz sme dnes otestovali modru indulonu, zatial v pohodicke 😵

susik77
12. nov 2007

baby a kedy ich natierate? len ked mrzne, alebo aj ked je okolo 5 nad nulou?

anndrea
autor
12. nov 2007

Ja budem malu natierat aj ked nebude mrznut, ale bude studeny vietor.

lenkalienka4
12. nov 2007

Ahojte kočky. Ja som chcela kupit malej niveu proti mrazu, no ale presvedcili ste ma svojimi názormi na tu Indulonu. Ved aj brusko som si natierala indulonou ked som este bola tehu. Vyskusame aj my. 😀 😀 😀

anndrea
autor
12. nov 2007

Ved aj mna vcera prehovorili na tu Indulonu, ja som sa dnes chystala do lekarne kupit nieco specialne na tvaricku a takto to dopadlo 😀

liliandax
12. nov 2007

vidim, ze indulona vedie 😎 aj my ju pouzivame a sme spokojni 😵

monca301
12. nov 2007

ahojte. Ja malemu natieram tvaricku kazdy den rano a potom vzdy ked ho umyjem. Pouzivam od hippu krem na tvar a jed dobry. Na zimu som mu chcela kupit od nivea krem na zimu, ale asi najprv dam na vas a vyskusam indulony. Dik za tip.

antonia1
12. nov 2007

ja sa smejem ze maly po nej"vonia" ako robotnik 😀 oni to fasuju na kila...

antony77
12. nov 2007

ahojte,je tu sice zaregistrov. manzel,ale nie je doma,tak sa zapajam ja.My pouzivame Niveu proti chladu a vetru a je dobry, mala nema ziadne vyrazky, vytvori sa jej taky mastny film a davam si ho aj ja. Velmi sa mi lubi, nedavam si potom makeup, len maskaru aj na pery si davam ten krem. mala bude mat 5 m a s niveou sme max.spokojni:-)ten krem neobsahuje vodu takze tolko nasa skusenost, ale indulona ta je osvedcena klasika 😀

cicushka
15. nov 2007

ja davam idnulonu ked je chladnejsie...alebo ked fuka...a vecer pred spanim..ked grcka v noci, aby predsa len tie licka neboli stale drazdene.
a samozrejme mame doma vselijake kremiky na tvar..aj od niveii aj od hippu..ale indulona je naj..potvrdil nam to aj detsky lekar...a priznam, ze niekedy vecer sa aj ja natriem s nou.

ada78
15. nov 2007

ked sme doma, tak mu davam indulonu a ked ideme von, tak nas obidvoch natriem niveou. 🙂 obidva su perfis. 😉

zuz11
28. máj 2008

mivin80 • 1d • Dnes o 11:08
ahojte maminky.... aky krem je najlepsi na tvaricku mesacneho babatka? aj na vlaskoch ma suchu pokozku co s tym ci to natierat? dakujem

zuzka99 • 1d • Dnes o 11:11
ahoj, ja natieram tvaričku keď mal suché líčka Excipial lipolotion (myslím tak), už nemá, má peknu tvaričku ale ostali sme pri tomto kremiku, vždy večer po kupani natreme. cez deň v zime proti mrazu a vetru Nivea alebo modrá indulona a v lete na slniečko s faktorom pre bábetká (Derma sense)

asitka • 2d • Dnes o 11:29
ahojte...my teraz u malej skúšame harmanček na zmiznutie potničiek 🙂 , ale u syna mám odskúšaný johnsons"baby zvláčňujúci krém...pekne sa vstrebe a neostáva mastná pokožka....

lyongirl • 1d • Dnes o 11:33
my sme používali to čo zuzka99 a je to super, doktorka nám predpísala, lebo mal bol celý suchý ako šúpolienka 😀 . Mali sme aj všeličo z lekárne, čo nám tam poradili, ale myslím, že naj je Excipial, síce mne smrdel, ale hlavne, že pomohol.

milhaus • 1d • Dnes o 11:49
mne excipial voni a včera som si ho dala ešte predpisat, malej robi dobre a tak neviem prečo ho vymenit

katia7 • 1d, snž • Dnes o 11:54
my pouzivame detsky hipp na tvaricku a vyhovuje nam 🙂

zuzka99 • 1d • Dnes o 11:55
to sa dá predpísať Excipial? ja som ho kupila asi za 120 Sk v lekárni bez predpisu. kolko stoji na predpis?

junovka • 2d • Dnes o 12:02
u nas sa osvedcila na tvar modra Indulona 🙂

lyongirl • 1d • Dnes o 12:06
zuzka99, my sme ho mali dávno - na predpis, nepamatám, koľko sme platili, ale aj tak mám pocit, že to bolo okolo 100 SK. Skús sa na najbližšej poradni opýtať dokiny...

skolara • 1d • Dnes o 12:30
modra indulona

krista
18. sep 2008

alterna • 1d • Dnes v 07:43
Ahoj holky,
můžete mi doporučit nějaký dobrý krém pro kojence na zimu bez obsahu vody.
Vím že dělá nivea, ale tuhle značku nechci požívat.
díky moc za tipy!!!!

denisocka
18. sep 2008

excipial na predspis max 25sk

cartmanko
18. sep 2008

my davame bubchen do vetrneho a studeneho pocasia. vcera som kupoval.

martina.d.
18. sep 2008

ja som spokojná aj s modrou indulonou, aj niveou do veterného počasia, pri dcérke som používala bubchen a veľmi sa mi páči aj Hipp. Excipial lipolotio - to používame pravidelne po kúpaní, pretože z našej vody máme veľmi vysušenú pokožku. 😒

caira
18. sep 2008

mame od Hipp detsky krem na oblicej a telo, teda pouzivala jsem ho kdyz se mala narodila { je unorova} ale ted si zase asi poridim novy at mame co na podzim a zimu..

Ale klidne bych odzkousela i ten bubchen nebo tak,jesti je to dobre?

petronilla
18. sep 2008

Já jsem pro syna používala od malinka na zimu bübchen,mažu ho tím každou zimu a tak ho budu používat asi i pro malou.Jsem s ním spokojená.

kubinkov
18. sep 2008

V porodnici jsme dostali Mariol a velmi se mi líbil. Už je zima, tak ho půjdu koupit. Jinak Lipobazi jsem používala u prostřední dcery na ekzém a osvědčila se i jako krém na zimu. Ona se po všem moc zhoršovala, tak jsem to neřešila a mazala tím obě holky. Jinak není třeba se bát vody v krémech na zimu. Pokožka musí být dobře hydratovaná, aby byla odolná. Voda v kůži je vázaná na různé složky a nemůže zmrznou jako ta v mrazáku. To už je snad přežitý názor. 😉

deina
24. nov 2008

Ta modra indulona je krem na ruky? Inu som nevidela.

kisska
24. nov 2008

deini hej, dokonca to niekde fasuju ako pracovny ochranny krem. Inak aj na topanky je skvela 😀 😀 😀

sirinka
24. nov 2008

ahoj, my pouzivame od bubchen specialny krem na tvaricku do zleho pocasia ked mrzne alebo fuka vietor...

bubatenko1
24. nov 2008

ahojte no pouzivame bud modru indulonu alebo calciovu mast mi doporucila dr.a zatial v poho