Krémik na tvár pre bábätko na zimu

anndrea
11. nov 2007

Ahojte kocky, chcem sa spytat ci budete svojmu anjelikovi natierat tvaricku aj nejakym specialnym kremom v tomto drsnom a usnezenom pocasi ked pojdete von.

mufo24
10. jan 2009

My sme kúpili HIPP do chladného počasia a sme spokojní.

holly1
10. jan 2009

Nivea Wetter and Wind

annouk
10. jan 2009

my pouzivame sebamed : http://www.drmax-lekarna.cz/sebamed-detsky-plet... je skvely, prijemne babatkovsky vonia a nie je z neho mala cela mastna

smilena
11. jan 2009

My používáme krém od Klorane a jsem maximálně spokojená 😉 tvářička je po něm krááásně jemná a voňavá!

krista
13. jan 2009

bambusek • 1d • Včera ve 21:56
Ahoj holky
Chtěla bych se zeptat, jaký používáte krém na obličej, při těchto mrazech? Myslím samozřejmě pro naše zlatíčka 😀 😀
Díky moc za odpovědi

sarkabrezen • 1d • Dnes v 08:07
ahoj, já malou obecně moc nemažu, ale teď na ty kruté zimy a protože jezdíme i na hory jsem pořídila altermed baby winter cream (takový s kuličkama ve víčku)...

elly • 1d • Dnes v 08:45
No ja mazu niveou a na pusinku libello.

lenkazdenek • 1d • Dnes v 09:20
ahoj ,my máme nivea proti chladu a mrazu

jandalinka • 1d • Dnes v 09:41
my máme také nivea proti chladu a mrazu 😉 ,jediné co se nám osvědčilo na zimu

tlapicka • 1d, 20tt • Dnes v 10:30
buebchen wind und wetter.

krembonzur • 1d • Dnes v 10:49
ahoj, ja taky teda nijak zvlast nemazu, ale v tehle kose, kdyz uz se vypravime ven, tak mame bubchen-wind und wetter...

krista
14. jan 2009

olah • 1d • Dnes ve 12:34
Ahoj holky, co používáte na mazání obličeje při pobytu venku. Zkouším niveu, ale ne tu obyč, nebo indulonu , ale vyjdeme ven a Vojta má tvářičky jako Nastěnka a potom suché až šupinaté.
Díky za názor

karot • 1d • Dnes ve 12:38
My od 4.měsíců používáme univerzálně tento 🙂 :
http://www.docsimon.cz/zbozi/hipp-babysanft-det...

malovani • 1d • Dnes ve 12:39
My mažeme Buebchen wind und wetter a na pusinku Labello.

zuzlik08
19. jan 2009

my pouzivame niveacky vyzivny a zatial je fakt super

bashka
19. jan 2009

babule, ta modra indulona co tu bola o nej rec pred par stranami je ta obycajna? Univerzalna indulona hand protection? Ci nejaka speci pre deti? Lebo jednu mam doma, doniesla mi mama, ze fasovali, len sa mi to nezda dat malej na tvaricku, hm?

august076
19. jan 2009

Ja som pri synovi, ktorý má 4 roky používala Nivea Wind und Wetter Cream tak do cca 3 rokov, tento rok som kúpila Bubchen - Ochr.krem proti chladu a vetru, synovi nerobí nič ale dcérke, ktorá má 14 mesiacov vysušuje líčka, takže sondujem, čo by som jej kúpila. Inak pediatrička mi odporučila pre malú, ktorá má veľmi citlivú pleť na tváričke - dokonca pod perami na bradičke už aj akoby ekzém - aby som ju do zimy natierala Infadolanom. Ale stále neviem.... možno vyskúšam modrú indulonu ...

gabka32
19. jan 2009

my používali Astrid ochranný krém proti větru... a nic moc (manžel omylem koupil místo krému na opruzení) - malá měla tvářičky suché, drsné, po návratu z venku červené a už se začly i olupovat. tak jsem pořídila Niveu Nutri sensitive - výživný krém a max.spokojenost - za pár dní tvářičky zas jemné jak prdelka 🙂 ale krém mažem i doma, někdy 4-5x za den.

veronika13
19. jan 2009

bashka, tá modra je obyčajná, myslím, že sa nič nestane, keď jej ju dáš na tvár, ak pomôže o to lepšie
ja dávam na tváričku vonku Nivea do zimy a chladu a som spokojná, lebo má tiež dosť citlivé líčka, drsné, niekedy začervenané. Doma ho natieram nechtíkovou masťou z Weledy, tiež pomáha

bashka
20. jan 2009

veronika, dik. Len sa trosku bojim experimentovat, dala som jej raz ten Hipp a mala nejake lisaje potom. Skarede, 2 mesiace trvalo, kym jej to zmizlo 😒

pismenka
20. jan 2009

mamky poraďte, změnili jsme krém, používali jsme weledu a řekla jsem si, že je už docela štěpí veliká tak jí dám něco levnějšího a českého.
Tak jsem koupel koupila BATOLE koupel a aviril s azulénem (nebo tak nějak) na tělíčko a za dva dny se mi celá osipala, jako když jsem omylem koupila Johnson & Johnson.
K MUDr. jsem nešla a kapu jí Fenistil,ted šla spát a uplně se jí udělali za ouškama červené flíčky,myslíte že to může být taky reakce?jinak máme takovou krupičku - pupínky malinké.

l.lara
20. jan 2009

..my sme tiez zacali pouzivat nivea babby ochranny krem proti chladu a vetru - bez obsahu vody a je vyborny 🙂

wali
20. jan 2009

pismenka, ja by som povedala, ze to bude zrejme reakcia na novu kozmetiku. skus ju vysadit, vratit sa k welede (predsa je to len prirodna kozmetika) a ak to zmizne, asi to je jasne, ze to bolo z toho a nie napr. z jedla. ale tipujem to skorej na to Batole kupel. vseobecne je aviril olejicek dobre znasany, tak zrejme skorej ta kupel 😒

titkovamiriam
20. jan 2009

aj my zijeme cela rodina na nivea , kludne im napis o vzorky poslu ti 😀

tangy
11. feb 2009

Ahojte maminy! A co ta indulona baaby? Mate skusenosti?

dankadina
12. feb 2009

indulona baby je ritku nie na tvaricku, ale kludne mozes v zime dat na tvaričku modru indulonu

suziad
12. feb 2009

aky je najlepsi krem na leto pre citlivu pokozku

zuzana581
12. feb 2009

My používame od narodenia Niveu detskú a striedame to s Excipial Lipolotion, lebo malá máva suchú kožu. SUZIAD mne sa pri malej na leto najviac osvedčil detský opalovací krém Eucerin. Je na citlivú pokožku aj s prípadným sklonom k alergiám.

lena27
12. feb 2009

my používáme Hipp, krásně se roztírá

suziad
13. feb 2009

Tak ja som kupila v lekarne Baby Seba med ochrany pletovy krem je vyborny. Prijemne vonia a mala po nom krasnu jemnu pokozku.

danielaviki
6. okt 2010

Prosim Vas od akeho veku a v akom pocasi treba zacat pouzivat kremiky proti chladu a vetru? Az v zime alebo aj teraz uz ? A je to vobec potrebne?

terezt
29. nov 2010

@kjajule Nivea je taky spatna? Ja jsem slysela jen o Johnsonu, ze radsi nepouzivat... Mazala jsem ho normalnim hydratacnim kremem a porad mi tvrdi, ze ho to stipe...?!? Ted uz se nechce mazat nicim! Ze zacatku jsem kupovala Weledu, ale ted jsem chtela preradit na neco jineho a ne tak draheho... ☹ Tak snad ten Bubchen...

kjajule
29. nov 2010

@terezt Já jsem neřekla že nivea je špatná 🙂 , nám ale prostě nesedí 😉 , pro někoho to muže být jedinečná kosmetika pro nás určo nee..

katarina.banska
30. nov 2010

ahojte, ktory krem by ste mi odporucili na tvaricku v zime? hlavne ked spinka vonku, chcem jej niecim tvaricku natriet. udreli uz mrazy, tak nejaky fakt dobry chcem. vobec nemam skusenost aky mam kupit?
ked mne sa zda ta indulona dost taka husta, tazko sa natiera........ 😒
dakujem pekne

mau
30. nov 2010

@katarina.banska odporúčam nový z Biodermy (http://www.bioderma.com/sk/nc/produkty/co-je-no...) - veľmi ľahko sa rozotiera, pretože je skôr ako mliečko a na pokožke po nanesení vytvorí hustý film. Odskúšaný aj na vlastnej koži a funguje 😉 Navyše je hypoalergénny.

katarina.banska
30. nov 2010

@mau
dakujem pekne. my mame od biodermy sampon aj krem na ritku. a som s touto znackou spokojna. vy ho tiez pouzivate? a natieras ho len na tvar, ale aj na rucky a telicko?
kolko prosim ta stoji? dakujem

mimimoje
30. nov 2010

Nivea krém na zimu a vietor alebo Klorane - ten sa ľahučko rozotiera. Minulý rok sme používali Niveu a ani jedno drsné miestečko alebo vyfúkané líčka. Aj Bioderma nám sedela.