Kúpacie vedierka Tummy tub, Shantala

anamor
28. dec 2007

Mamičky máte skúsenosti s kúpaním v tomto kýbliku ? Ak áno sem s nimi, výhody aj nevýhody oproti vaničke.

lodgermaniacka
27. feb 2010

dakujem za fotky 🙂 len neviem či by som sa nebala tak poskladať babo do kyblika 😀 musím pozrieť nejake videa 😉

dahlia23
27. feb 2010

ja vedierko do pôrodnice brať nebudem, to by som fakt skončila na cvokarine. Stačia plienky a kojaci vankúš. 🙂 Nemôžem zobrať pol bytu. 🙂 A silno pochybujem,že by u nás v nemocnici došli k takému pokroku, že vedierko na kúpanie. To ani neverím,že niekde na SK majú... 😅

lodgermaniacka
27. feb 2010

dahlia 😀 😀 😀

leishmania
27. feb 2010
https://www.youtube.com/watch?v=ff9WM_HfiYs

tento maly je perfektny jak zaspi na konci 🙂))

lodgermaniacka
28. feb 2010

nooo, po tých videach si na kyblik už vôbec netrufam 😀

dahlia23
6. mar 2010

ahojte,
my vedierko teda máme - shantala. otec mi ho kúpil v BA, nové nikde skladom nebolo, tak som kúpila používané, ale veď v pohode... 🙂 doniesol mi ho do pôrodnice, môj muž sa pýtal, načo nám bude ten kvetináč 😀
ale hneď prvý deň doma sme sa v ňom kúpali. to bolo trochu také nesmelé. včera to už bolo v pohode. malému sa tam veľmi páči. ale ešte viac našej Leničke, tá z neho ani nechce vyliezť a pustiť malého. a to je už stará korčuľa 😀
takže vanička s prebalovákom ostáva ďalej pekne u babky na povale 🙂

zajaciq
6. mar 2010

to jaq sa tam napcha Lenka ??? joj velmi sa tesim, ze sa Ti to osvedcilo. ja uz sa neviem dockat ako sa tam ponoriiiiiiiiiiime 😵 😵 😵 😵 😵

dahlia23
7. mar 2010

zajaciq, úplne v pohodičke 🙂 keď budem mať čas, hodím foto do albumu 🙂
ja som Ti veľmi vďačná, že si ma k vedierku inšpirovala 😵 😵 😵
bez Teba by som si netrúfla 🙂

veronikap036
9. mar 2010

ahoj všem, čekám první mimčo a chci se zeptat uživatelek a uživatelů Tummy Tub, jak je to novorozencem, jak se vám v tom koupe?? mám z toho trochu strach... 😒

zajaciq
10. apr 2010

kupeme sa od zaciatku v Shantale a je to bomba 🙂)) akonahle sa moj zlatik ocitne vo vodicke, tak plac stichne a uz si len hovie ako kralovna a spuli pusu, lebo sa jej to paci. taka je z toho vyhukana, ze je "konecne" tam 😀 😀 😀

veronika ziadne strachy s drzanim, voda nadnasa.. odzaciatku ju "periem" sama a ziaden problem.

rainee
10. apr 2010

ja by som si asi tiez netrufla kupat v tom novorodenca a pokial teda babo este nesedi. okrem toho mi to pride ako obycajny kybel, co je na tom take speci?

zajaciq
11. apr 2010

vsetko je to o predsudkoch a strachu matky... kazdej matke vyhovuje nieco ine, jasne, ze tie, co sa boja dieta chytit vobec do ruky bez perinky, nech do toho nejdu. ale pre naturalne mamicky, co sa neboja, je to vyborna vec.

rainee
11. apr 2010

no hlavne dieta nema nasilu sediet kym este same nesedi ani v kybliku ani inde, moze sa mu poskodit chrbtica.

leishmania
11. apr 2010

rainee ale novorodenec tam nasilu nesedi, je nadnasany vodou...

susik77
11. apr 2010

Ahojte, tak my mame super skusenosti s kyblikom-tummy tub. Kupali sme starsiu dceru-asi do konca 6.mes. a teraz kupeme mladsiu-uz ma 7 mesiacov. Akurat si zacina davat palceky do ust , tym padom sa posuva dole a pije vodu...a inokedy sa stavia...Je trochu utlejsia, tak by som rada kupala este mesiac-dva, pokial sa tam vojde. Ako najdlhsie(do kolkeho mesiaca) ste tam kupali deti?

martineckac
30. apr 2010

Ahojte, my sme si kúpili vedierko od BEBE JUO a nevymenila by som ho za nič, Staršiu dcéru som kúpala vo vaničke takej tvarovanej a nebolo to veľmi pohodlné, ale toto vedierko je super, odporúčam 🙂

vanesska
30. apr 2010

ahojte... aj my od zaciatku rozmyslame nad kyblikom ale akurat neviem ci si mam k tomu kupovat aj stojan alebo len kyblik staci? kde mate vy ten kyblik polozeny pri kupani?
a inak su nejake rozdiely medzi jednotlivymi znackami kyblikov?

mneme
2. máj 2010

mne ten stojan na kyblik pripada trocha ako zbytocnost a navyse ak je to ten, co som videla, vyzera ako z disneylandu. kyblik sme mali polozeny na takom sedaku, ktory sa da na vanu - pouzivaju to telesne postihnuti alebo tazsie mobilni ludia pri sprchovani. inak ale mozes kyblik polozit na stolicku alebo aj stol 😉

k.ate
3. máj 2010

my jsme malýho koupali v kyblíku tummy tub, ale v cca 5 měsících už se nám tam nevlezl, teď už koupeme jen ve velký vaně, každiopádně ale byl v kyblíku spokojenej hned od začátku... 🙂

denduska
5. máj 2010

my mame shantalu a je to bomba, lutujem ze som to nemala aj pri prvej dcere...druhu som prvykrat kupala vo vanicke, vrieskala od strachu tak sme kupili vedierko a tam je z toho unesena....len si tam hovie a kuka okolo, je to strasne mile, aj si ju viem predstavit ako asi vyzerala v este v brusku 🙂 kupem ju tam od prveho tyzdna a budem pokial sa zmesti. Ja si to davam na zem v kupelni. A inak to aj setri vodu, aj sa to lahsie vylieva. A este to pouzivam aj na pradlo ked idem vesat 😀

martineckac
6. máj 2010

Ja malého kúpem v spálni a kýblik mám položený na posteli.

ellysa
6. máj 2010

aj my sme kúpili shantalu, len asi bude najskôr kúpať mm, ja si neviem predstaviť ako ju tam budem držať 😅 , ako ste to zvládali vy? držali ste bábätká tak prstami pod krkom ako je to na videách, alebo jednoducho podľa inštinktu?
Takže nemáme sa báť kúpkať už od príchodu z pôrodnice? 🙂

kuchy
7. máj 2010

Ahojky,
taky jsem si i přes odpor a zrazování všech příbuzných žen poříddila koupací kyblík a mimi bud přidržoval manža a po pár koupáních tam matýsek držel sám, koukni do alba, Je tam Matýsek, jak si v něm sám hoví a to byl malinkej 😀 😀 😀 Ted využijeme i na druhé. 🙂

kuchy
7. máj 2010

na fotce ho ještě přidržuje manža,ale je spokojený, jako ta želva, to měl ani ne týden 🙂

ellysa
7. máj 2010

kuchy krásnučký je, už sa neviem dočkať 😀

sorciera24
7. máj 2010

ja som ho mala postaveny v kuchyni na stolicke,aby sa naspliechalo ked tak na dlazku🙂...a velmi velmi sa nam v nom dobre kupalo...kupali sme do 7.mesiacov a urcite by som nemenila za vanicku 😵

ikarkulka
7. máj 2010

alcatko.j má ve fotoblogu taky hezký fotopopis, jak koupat v kyblíku 😉 nevypadá to vůbec složitě.
máme taky tommy tub, ještě jsme ho teda neměli možnost vyzkoušet v praxi, ale stojánek k němu pořizovat nebudu. absolutně se mi nelíbí a přijde mi to zbytečné. postavím ho buď do vany a ohnu se, nebo ho postavím na stůl, na židli...

fifla
13. máj 2010

my sme mali pri oboch Shantalu a je to skvela vec...a zmesti sa tam kopec pradla pri vesani 🙂

ellysa ... neboj sa, ked dostanes malinku do ruky, hned budes vediet co s nou. A manzel sa bude mozno viac bat ju drzat ako ty 🙂 a po ked si miminko udrzi hlavku, teda cca po mesiaci sa tam pekne oprie samo a budes len pridrzat ... vidim, ze mas malinku na teple mesiace ... babenkam je v lete strasne teplo a krasne sa schladia vo vodicke a neofukne ich ako vo vanickach a nebude mat naviac vobec problemy so zastavenymi vetrami.

Ja doporucujem kazdemu kupat v kybliku. My sme kupali v obyvacke na konferencnom stoliku alebo v jedalni na jedalenskom, ako sa nam chcelo.

pucitko
13. máj 2010

Tak nakoniec asi aj my budeme kupat v kybliku. Citala som, ze odporucate kyblik zn. shantal. Ale neviem sa k nemu nikde dopatrat. Na vlastne oci som videla iba tummy tub a zdal sa mi dost velky. Poradite kde zozeniem tu druhu znacku?