Kúpacie vedierka Tummy tub, Shantala

anamor
28. dec 2007

Mamičky máte skúsenosti s kúpaním v tomto kýbliku ? Ak áno sem s nimi, výhody aj nevýhody oproti vaničke.

ikarkulka
13. máj 2010

pucitko, nejlíp uděláš, když si to zadáš do vyhledavače 😉
http://www.google.sk/#hl=cs&q=shantala+sk&aq=f&...

sorciera24
14. máj 2010

Shantala je vacsia ako tummy tub, a ja si neviem vynachvalit 🙂 ja som ju objednavala z Ciech, kedze na SR to este s vedierkami nie je take moderne...aspon tuto znacku som vtedy nezohnala....ale v kazdom ceskom e-shope pre deti ju mali....ja som ju objednavala z krtecka...

ellysa
14. máj 2010

pucitko ja ho mám odtiaľto, kúpila som ho v Inchebe na expo www.latkovky.sk

pucitko
17. máj 2010

Dakujem Vam za rady, podarilo sa mi najst shantalu aj na slovenskych strankach. Objednali sme, dufam len, ze stihne prist 😉 .

nyc
30. máj 2010

pridavam skusenost s tummy tub:
vzali sme ho do porodnice, sestricky z novorodeneckeho nikdy nic take nevideli, hned ho na mojej malej vyskusali a povedali ze vyhodene peniaze... potom si pozreli na nete videa a prehodnotili trochu nazor: super na relaxaciu miminka, ale neprakticke na okupanie zahybcekov. naucili ma kupat vo vanicke. nebala som sa kupat ani vo vanicke ani vo vedierku, ale po navrate z porodnice sme hned kupovali vanicku - dovod: Kvetka je od narodenia strasne uplakane dieta a nepacilo sa jej vo vode ani tam ani tam, a predsa len, vo vanicke som ju za minutu okupala od hlavy po paty a sla do osusky, tak nemala z toho az take stresy.
ale teraz po 6 tyzdnoch sa uz lepsi a vcera sme sa odhodlali znovu ju strcit do vedra. vysledok: plac pred kupanim, strasny plac po kupani, ale vo vedierku bola za 5 sekund ticho, kludnucka a spokojna. len skoda ze som ju musela odtial vybrat 🙂
takze odteraz kupeme na striedacku vo vanicke aj vo vedierku. pridavam aj foto do albumu

zajaciq
30. máj 2010

@nyc skus ju nakojit pred kupanim, tak 15 minut... bude spokojnejsia. nevadi ak si grcne, bude mat aspon mliecny kupel 😵

nyc
30. máj 2010

@zajaciq ja bohuzial nekojim. kupeme pred jedenim ale ona uz je kludna, paci sa jej ked ma holu susku 🙂

zajaciq
30. máj 2010

@nyc tak si ju prikladaj a rozkojte to,wed ma len 5tt🙂 place lebo chce byt s tebou.

nyc
4. jún 2010

@zajaciq ee, praveze je ovela spokojnejsia odkedy ju netrapim hladom lebo som sa marne snazila kojit. urobila som pre to co sa dalo a to ze nekojim nie je koniec sveta ani pre to nie som horsia matka. ale to do tejto temy ani nepatri. chcela som iba zdielat svoju radost z kupania vo vedierku

ellysa
6. jún 2010

idem sa podeliť o radosť z kúpania, mala som z toho trochu strach ale úplná pohodička a Oliv si to naozaj užíva 😉

michaelabj
19. aug 2010

Ahojte dievčatá, chcela by som požiadať o radu - plánujem kúpiť vedierko - ale neviem si asi správne vybrať - na nete som tu v rámci Sk našla značku Tummy Tub, Shantalu a ešte Bébé Jou.

Viete mi poradiť, v čom sú hlavné odlišnosti, resp. podľa čoho vybrať?
Shantala je vraj väčšia ako tie ostatné - je to dobré pre také malinké bábo, alebo práve naopak - je lepšia malá, kde má bábo pocit väčšieho bezpečia?

Vďaka za Vaše odpovede...

julianna78
19. aug 2010

Michaela ja som mala Shantalu a maximálna spokojnost,mne kýblik poradili sestričky v nemocke a aj doktorka ho chválila,kúpila som ho v hypernove.Kúpat v kýbliku ma naučili v nemocnici.Tummy tub som videla neskôr v obchode,ale ten mi prišiel velmi malinký tam by som malú asi neokúpala a to bola teda prtavá išla domov ked mala 1700g,tak tej velkosti u shantaly sa neboj.Ja kýblik doporučujem každému,mali sme aj vaničku v tej som raz skúsila kupat a stačilo.My sme sa kýblikovali do 11m a teraz máme super kýblik na opratú bielizen 🙂

leishmania
19. aug 2010

pred 2 dnami som kupila shantalu v hypernove za 8 eur,mozno este maju 🙂

michaelabj
19. aug 2010

fíííha 😲
tak to hned zajtra bežím pozrieť!
Až sa mi to nezdá... 😀 nepomýlili sa tam?

A čo Bébé Jou - vie niekto o ňom niečo?

leishmania
19. aug 2010

@michaelabj mali tam ze zlava pri tom, daka 67% a nova cena 8€, bolo to v bratislave v avione v hypernove, neviem ci vsade to maju

michaelabj
20. aug 2010

@leishmania ☹ tak to bude pravdepodobne výpredaj zásob - veeeľmi pochybujem, že to budú mať aj u nás...

Ja som z Bardejova, tu o kýblikoch veľa toho ešte nepočuť... Tak možno ani v ponuke ju nemajú...
Uvidíme dnes to pôjdem pozrieť poobede... Dám vedieť.

michaelabj
20. aug 2010

@leishmania ; @julianna78 nie je tá Shantala ťažká?
Na nejakej stránke som čítala že má 2kg... Môžete mi to prosím kočky overiť, alebo vyvrátiť?

A ten Bébé Jou že má len 800g...

tak to sa mi vidí veľký rozdiel.
Ď.

julianna78
20. aug 2010

Michaelabj tak shantala má presne 885g prevážila som ju 3krát na detskej váhe.Leishmania to si kúpila za super cenu,ja som za nu dala v hypernove tuším okolo20euro.

michaelabj
20. aug 2010

@julianna78 si super ďakujem veľmi pekne za túto cennú info!

Ináč u nás v hyperke ani nechýrovať, ani neslychať po kýblikoch...
Takže hľadám ďalej... 🙂

ali_ali_1510
21. aug 2010

ahojky, my mame shantal a tiez sme boli super spokojní. mala sa velmi rada kupala, no v 9m. sme prestali, lebo pri kupani chcela len stat a vodu plieskala vsade navokol 🙂 ja som kupila na internete za 20eur z tejto stranky:
http://www.bio-market.sk/detsky-kutik/kupacie-v... ,mne pride shantal dobra v tom, ze tam je jedna cast nizsia, vedierko je aj dost siroke, kupanie som zvladala v pohode jednou rukou, jednou som ju drzala a tou druhou umyvala, trosku to bolo blbe ked este nemala odpadnuty pupcek, ale potom to bolo v pohode- kvoli tomu ze sa to namocilo, ale za par dni odpadol a potom uplna pohodicka, teraz sme uz vo velkej vani ako velke slecny 🙂

awe
23. aug 2010

ahojte kocky 😉
ja som tiez kupila kyblik shantalu v hypernove v BA za 8 Eur, bol vpredaj - 67% zlava...mali biely, modry a zlty, mali tam este cca 10 kusov, takze kocky z BA, skuste mrknut tam, za tu sumu sa to urcite oplati 🙂 je to pri detskych veciach, zasite tak dolu v polici.

karrelia
20. sep 2010

ahojte, mala by som zaujem o vedierko zn. shantala , nie nove ale uz pouzité . Nepredavate niekto? Na nete som nasla len bebe jou a to sa mi zda male.... dakujem

elaine
28. sep 2010
karrelia
28. sep 2010

elaine
dakujem uz sa mi ho podarilo zohnat na slovensku 🙂

domika007
21. feb 2011

ahojte, chcem sa spytat, pouzivali ste niektora shantalu? ja sa chystam, ze ju kupim, najprv som chcela tummy tub, ale rozhodla som sa skor pre shantalu...nechcem na kupanie klasicku vanicku, ale tento kyblik, boli ste spokojne s kupanim v kybliku, aj dietatku sa to pacilo? vdaka za info 😉

zuzanalv
21. feb 2011

@domika007 ja som mala shantalu a boli sme spokojni,velmi spokojni aj malemu sa kupanie pacilo,neplakal ani raz ,kupali sme ho v nom do cca 8 mes. 🙂

domika007
21. feb 2011

@zuzanalv jeej vdaka, lebo ja som sa na ten kyblik strasne namotala, len sa bojim ci to aj babatko bude tak brat 😅 lebo klasicka vanicka je moja nocna mora 🤐

zuzanalv
21. feb 2011

@domika007 myslim ze sa mu bude lubit v nom ,malo by mu to pripominat prostredie v brusku aj ten sed so skrcenymi nozickami,nas Kubko bol skor narodeny a povedali mi v nemocnici,ze aj pre taketo deti je to prave,dokonca aj ked ho velmi bolelo brusko v teplej vode sa mu paradne uvolnili vetry a bolo po placi

domika007
21. feb 2011

@zuzanalv super, tak urcite do toho pojdem aj ja, este raz vdaka za pomoc a info 😉