Kúpacie vedierka Tummy tub, Shantala

anamor
28. dec 2007

Mamičky máte skúsenosti s kúpaním v tomto kýbliku ? Ak áno sem s nimi, výhody aj nevýhody oproti vaničke.

domika007
24. feb 2011

vedierko mam doma, vyzera uzaasne, uz sa tesim ako ho vyskusame 😵

e37
24. feb 2011

my sme mali shantallu, malicky sa z kupania vzdy velmi tesil, ani teraz sa vobec neboji vody...s kolikou sme tiez nemali problemy....vrele odporucam!

domika007
24. feb 2011

@e37 tak ja tiez dufam, ze sa mu bude pacit, lebo som sa tiez rozhodla pre shantalu 😉

e37
24. feb 2011

@domika007 Celkom urcite! Malu som kupala vo vanicke a to bolo vreskotu 😢, preto som sa tentokrat rozhodla pre kyblik a nelutujem, ale od 8 mesiaca tam chcel len stat 🙂 , uz ich kupem spolu vo velkej vani a tesia sa 🙂 . Prijemne chvile pri kupkani bez slziciek zelam!

domika007
24. feb 2011

@e37 dakujem! ja som vanicku zavrhla hned na zaciatku, tak dufam, ze som sa dobre rozhodla! 😉

sorciera24
24. feb 2011

@domika007 aj my sme mali Shantallu...kupali sme v nom od narodenia tak do 7.mes. ......bolo to nieco uzasneee 😵 maly kupanie miloval a miluje doteraz a ziadne problemy s kolikami...ako vsetci anokolo mali!!!...ale niekto si enda povedat.....a pri tom to kupanie vo vedierku bolo take jednoduche a prirodzene....nedam na vedierko dopustit!!! 🙂 urcite budes spokojna....

domika007
24. feb 2011

@sorciera24 dakujem aj tebe, no vies, mama na mna hned vybehla, ze ako ho tam chcem kupat, ze je to take malicke 🙄

elixia
24. feb 2011

@domika007 my mame Tummy Tub a kupanie vo vedierku mozem tiez len odporucat 🙂 Moja svokra tiez na mna pozerala jak na mimozemstana,ze to co som si zas vymyslela,no ja som si stala za svojim a aj manzel bol z neho nadseny nakoniec🙂

domika007
25. feb 2011

@elixia jj,u nas tiez tak, MM sa na neho nevedel vynadivat, tiez sa mu spociatku nepozdaval, ale ked ho uvidim nazivo aj fotky ci videa deti ako sa v tychto kyblikoch kupu, tak zmenil nazor 🙂

akdarka
25. feb 2011

kyblik je uzasny „vynalez”.maly vodu a kupanie miluje,koliky sme nemali.uz sme vo velkej vani ale kyblik bol uzasny.som rada,ze som ho kupila😉

ell
3. mar 2011

Ahojte, ja kupem mojich tiez v shantale a maju 9 mes tak sa chcem spytat, ci neviete dokedy je dobre kupat deti v kybliku a kedy prejst na nieco ine. Daju sa uz dat do vane potom? alebo ako ste to riesili? Dakujem

domika007
3. mar 2011

inak baby nemate nejake dobre rady, ako postupovat pri kupani uplne drobnych miminiek? lebo sa toho trosku obavam 😅 sice som obzerala nejake videa, kde sa deticky kupu v tychto kyblikoch, ale tie uz boli take vacsie, nie take uplne male, cerstvo narodene... vdaka za rady! 😉

anjelicek26
3. mar 2011

@domika007 - dietatko co nema zahojeny pupcek aj ak do kyblika davat nebudes 🙂 Iba umyvat vlhkym uteracikom. Potom uplne v pohode do kyblika, my sme malu vzdy mali celu tam strcenu, sedela na ritke, ani sme ju nepridrzali... dali sme tam akurat tolko vody, aby bola hlavicka vonku. Sedela tam ako anjelik v brusku 🙂

domika007
3. mar 2011

@anjelicek26 dakujem za odpoved 😉

elixia
3. mar 2011

@ell podla mna,kym su tam deti spokojne (a vojdu sa tam),tak ich tam kludne nechaj....my sme uz presli do velkej nane,lebo tam uz bol prilis 'divy' 😀 Tvoje uz zrejme vie sediet v 9.mes,takze v pohode aj do velkej vane uz..my sme to zatial poriesili takym tym lehatkom..ale aj z toho by uz najradsej usiel keby mohol 🙂

mipolka
3. máj 2011

Ten kyblik vyzera byt super vec. V detskom obchode, ked sme vyberali vanicku na kupanie, som tomu prilis neverila, aj ked mojmu manzelovi sa ten kyblik velmi pozdaval, ale pozrela som si zopar videi a tie deticky tam normalne zaspavaju, ake su pokojne, ako keby boli v brusku...... to je uzasne 🙂 Takze cez vikend ho poriesime, aj ked uz mame tradicnu vanicku 😉

nyc
3. máj 2011

@mipolka kyblik odporucam, je skvely pre babo do pol roka, citi sa tam bezpecne. a vanicku urcite vyuzijes potom, lebo ked uz sa nezmesti do vedierka ma tak okolo pol roka a viac a to uz nastava iny rozmer kupania, ked dietatko sedi, uz sa hra vo vodicke s hrackami a clapoce a na to je zase super vanicka 🙂

ninan2
5. máj 2011

Ahojte, tiez sa chystame kupit Shantalu, nebola som si ista ci je toto vedierko najlepsie, ale podla toho co sa tu pise tak to vyzera ze hej 🙂 takze to som rada. Objednavam zo stranky latkoveplienky, maju tam velmi dobru cenu aj bez hociakej akcie, na X inych strankach je to ovela drahsie. Tak verim ze budeme spokojni 🙂

mls
13. máj 2011

Ahojte, aj my sme si objednali Shantalu, ninan2 z toho isteho e-shopu 🙂
len si lamem hlavu ako budem v tom nasho drobceka kupat...viete poradit? ako tam s novorodencom? to ho mam fakt drzat za hlavu v tom? neviem si to predstavit. je to nase prve baby a ja s detmi vobec neviem manipulovat... ☹

pecka
13. máj 2011

@mls ak mozem poradit, my sme nasho krpca kupali hned od narodenia v kybliku. Mali sme bebe jou. Prvy den po prichode z porodnice sme nekupali, az na druhy den. Pupcek uz mal zahojeny, tak nic nebranilo kupaniu v kybli...no, ale poviem, ze prve nase kupanie dopadlo hrozne, pripadala som si total nemozne. Dala som na kyblik plienocku, akoze pre istotu, aby ho nechladila umela hmota, co bola velka chyba. Hned sa mi na nej posmykol, ked som ho chytala, tak som mu zas hlavu obuchala, no des 😝 😝 chudatko male. Prve kupanie teda trvalo nakoniec asi minutu. 😔 😔 😔 A to som mala z youtube napozeranych minimalne 20 videi. Ale na druhy den to uz bolo o 100% lepsie a tie dalsie kupania uz uplne super. Teraz sa na tom smejeme, ale vtedy mi fakt nebolo vsetko jedno, hormony po porode pracovali a ja som revala, ze ani vlastne dieta neviem okupat. Takze chce to cvik, ako vsetko. Nakoniec sme kupali v kybli do 6. teho mesiaca. Mozem len a len odporucat. Tak drzim palce

mls
16. máj 2011

@pecka Dakujem velmi pekne za odpoved a za povzbudenie. Kyblik nam uz dosiel, urcite to bude chciet cvik, ale verim, ze to zvladneme 🙂

825ap
16. jún 2011

my máme s vedierkom tiež výborné skúsenosti. mali sme shantalu a malý sa v nej čľapkal 6 mesiacov - potom sa už nezmestil. 🙂 pre nerozhodné typy môžem na skúšku odporučiť: http://www.detskapozicovna.sk/?q=vedierkoshanta...

marketa97
15. feb 2012

ahoj holky posílám fotku jak se i 15ti měsíční 12ti kilový cvalda vklidu vykoupe v kbelíku Shantala 🙂)

ninan2
15. feb 2012

@marketa97 Ahoj, my mame tiez Shantalu a dcerka ma 6,5 mesiaca a cez 9 kg uz, tak sme uz rozmyslali aj nad kupou vanicky, ale tak pockame teda este s tym 😀 kedze vedierko mi je sympatickejsie, aj dcerke sa tam paci 🙂

marketa97
15. feb 2012

@ninan2 My ho měli už jen jako skladiště na balonky, ale teď jsme ho zase vytáhli, protože máme malého koupat v hypermanganovém roztoku a takhle je tam krásně celej namočenej 🙂)) moc se mu to líbí. Jsem ráda, že jsme ho tehdy pořídili a necháme si ho na druhé. 🙂

ninan2
15. feb 2012

@marketa97 a dokedy ste ho teda regulerne pouzivali, ze sa tam v pohode zmestil aj s vodou? 🙂

marketa97
15. feb 2012

do osmého měsíce, ale vešel by se doteď 🙂

tinika
24. nov 2014

kočky objednala som si tummy tub mam aj ine vedierko avačšie, ale chcela som aj s podstavcom a teraz mam otazočku, ako ste dali vedierko do toho odstavca? ja ked ho tam dam ta sa stale kyve nechce sam i to ani zatlačit aby to nejako zacvaklo vdaka za rady

maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eetynka
28. jún 2015

Ahojte dievcata. chcem tiez kupit vedierko, ale neviem sa rozhodnut - tummy tub ci shantall? trosku sa i zda, ze shantalla, tym ze ma jednu stranu nizsie, tak by sa mi s babatkom lepsie narabalo. co myslite?