Kúpeľ Johnson&Johnson. Aké s ním máte skúsenosti?

marhulka88
31. jan 2008

Ahojte chcem sa poradit ci ste niekto od narodenia pouzivali kupel Johnson...citala som ze ho staci dat do vody a splni funkciu aj mydla aj samponu
...tiez som citala ze Johnson nie je velmi dobra pre novorodencov tak neviem...mamky radte lebo ja som uz z tych priprav na mimi trochu mimo realitu 😀

andy.a
31. jan 2008

marhulka,aj u syna aj u dcéry som používala aj používam túto značku kúpeľovej peny..asi tak od 2 mneiacov,dovtedy som len v čistej vode kúpala..nerobí nám problémy táto značka,aj keď sa hovorí,že vyvyoláva dosť alergií.. 😖

mydlo ani šampón netreba,to je pravda.. 😉

junovka
31. jan 2008

ja sa od kozmetiky Johnsons drzim co najdalej 😖 😠 😉

janeette
31. jan 2008

ja používam tento kupeľ od 2 mesiaca malej,a som s ním spokojná,teda:malá je s ním spokojná 😀 😀 😀 k tomu sa kupkame aj so sprchovým gélom tej istej "odrody"harmančekový b a doporučujem ho aj pre maminky,je suuupeeer

nutka
31. jan 2008

v NZ sa pouziva bezne pre novorodencov a aj nasho hned okupali v jonsone....a tak aj ja som kupila a je krasne vonavucky...ten fialovy myslim...a nemame ziadny problem..... 😉

gangulienka
31. jan 2008

ja v tom kupem od narodenia, pouzivali to v porodnici a mala bola okej tak som si povedala ze to skusim. po kupili aj natieram mlieckom Johnsons a vsetko je ok ziadne problemy

ena
31. jan 2008

aj my pouzivame johnson od narodenia.
ale niekedy kupeme so samponom, niekedy len cista voda..

pietra
31. jan 2008

marhulka, ono takmer na vsetky najdes pozitivne aj negativne ohlasy. V porodnici sa tato kozmetika pouzivala tiez, ale ja som sa jej prve tyzdne vyhybala, teraz som skusila a v pohode, ziadna reakcia. Ono ti dietatko moze zareagovat na ktorukolvek znacku

marhulka88
autor
1. feb 2008

dakujem vam babky moje....zda sa ze ozaj budem musiet vyskusat par znaciek aby som sa rozhodla 🙂

lyzenka
1. feb 2008

tusim vyskusam aj ja 🙂 no zatial mame nineu sampon a bath 🙂

monca301
1. feb 2008

ja pouzivam pre maleho tiez tuto kozmetiku od narodenie a musim povedat, ze som s nou spokojna. Pouzivali sme tu fialovu a teraz mame zelenu s olivovych vytazkov. V nemocnici tiez pouzivali tuo kozmetiku. Treba len vyskusat a ak by mala z toho alergiu treba zmenit.

bubadlo27
1. feb 2008

u ns v porodnici tiez pouzivaju Johnson, co je aj sampon a mydielko a kedy to nebolo dobre pre novorodencov, pochybuejm ze by ich v tom kupali, ale je to asi len vec nazoru, 😉

ja malej pri kupani robim mix aj niveu a aj johnson a ziadne problemy sme nemali a ani nemame, len sa tesi ze kolo peny ma vo vanicke 😀

bystricanka
2. feb 2008

ja Johnson používam od narodenia bábätka a zatial som s tým nemala žiaden problém. Aj keď šampón som začala používať až od 6.mes. Ale sme s touto značkou spokojní

petusko
2. feb 2008

aj my používame Johnson kúpanie aj telové mlieko od narodenia, tiež v pôrodnici túto kozmetiku používali, mne je ľúto aj vymeniť značku, lebo mi to strašne pripmína aký bol náš syn maličký uzlíček 🙂 tá vôňa ma vždy vráti k momentu, keď mi ho priniesli v pôrodnici v perinke takého malého a voňavého 😵

fibus
3. feb 2008

ahojte ,no mam nerobila dobre tato kozmetika, uz porodnici sa maly na 3 den vysipal 😠 komplet cervene male bodky, nasadili dithiaden a o 4 dni sme boli ok, tak od vtedy len det. mydlo bubi a olivovy olej a sme v pohode

denik
3. feb 2008

my sme ho zacali pouzivat asi ked mala malá 5 mesiacov.. vsetko bolo ok, ale od isteho casu pozorujem alergiu na ruckach a nedavno som si vsimla, ze uz aj na chrbatiku.. potraviny to nebudu, radila som sa s lekarkou.. vyradili sme JOHNSON kupel a je to lepsie.. mali sme aj utierky Johnson a vyhodila sa jej cela dupka.. inak pouzivame Sebamed, ten je naozaj super..