Opaľovací krém pre bábätko. Aký používate?

jenis
22. apr 2007

Ahojte mamicky! Neviem ci tu uz je taka tema, ale asi nie. Takze zacina pekne pripekat slniecko. Ake opalovacie kremy pouzivate pre babetka? Faktor, znacka. Ja si neviem vybrat. Tak poradte. 😎 😎 😎

gangulienka
1. jún 2012

mladsia dcerka je atopicka...minuly rok Bioderma (super)... tento rok Alverde (super ) 🙂

timbouctou
1. jún 2012

@redangel32 vstřebá se rychle, skoro hned jak ho naneseš, takže se dá použít normálně pod oblečení, není mastný.

@michaelka83 no je fakt, že nám se to vyrazí jen po nějakém podnětu, tak možná pro vás ta bioderma bude lepší.

redangel32
1. jún 2012

@michaelka83 potom daj vediet 😉 ako dopadol test.

michaelka83
1. jún 2012

@timbouctou No třeba z krémů (ne opalovacích) na AE nám vyhovuje jen Bioderma a A-Derma. Další značky pro nás katastrofa. Tak snad opalovák od Biodermy bude ok🙂 Když ne, spotřebujem ho s manželem 😀 😀

michaelka83
1. jún 2012

@redangel32 JJ, dám🙂

baklik
1. jún 2012

@michaelka83 hmm, tak to ma teraz zarazilo. ja som si myslela, ze na AE je vhodny aj daylong. ze ide prioritne o tie mineralne filtre... 😖

baklik
1. jún 2012

@michaelka83 a konkretne ake emolienty z biodermy a a-dermy pouzivate?

redangel32
1. jún 2012

@baklik tusim to tam aj pise v pribalovom letaku 😒

timbouctou
1. jún 2012

@redangel32
@baklik
ono s tím AE to je kus od kusu, musíte to vyzkoušet.

michaelka83
1. jún 2012

@baklik ono je to opravdu individuální. 😒 Používáme od Biodermy Atoderm PP, v akutní fázi jsme používali PO Zinc a od A-Derma Exomega krém nebo mléko (podle stavu pokožky, když je sušší tak krém - ten je i na obličej). tyhle dvě značky střídáme, aby si na ně kůže malého nezvykla a nepřestala na ně reagovat.

baklik
1. jún 2012

@timbouctou ved toto... zhanala som nejake vzorky detskych opal. kremov v lekarnach, nikde nic nemali... 😖

michaelka83
1. jún 2012

@baklik Právě, oni vzorky mají, ale pro sebe a pro známé 😀 Takže já vrážela spousty peněz do drahých krémů na atopák, než jsme to vychytali. 😒

baklik
1. jún 2012

@michaelka83 mne povedali, ze vzorky nedostavaju, udajne len vynimocne.... 😖

kachen
1. jún 2012

@baklik Kecaj, vzorky maji, ale pro sebe. Jak uz tu zaznelo.

gangulienka
1. jún 2012

ja sa musim pochvalit s pozitivnou skusenostou v lekarni, pytala som vzorku biodermy lebo dcerka je atopicka, lekarnicka povedala, ze nemaju, ale otvorila normalne balenie kremu vraj nech malu natriem a uvidim a ked tak potom to kupim...ja som natrela prisla som o tri dni ze ok beriem to a oni mi dali nove balenie, ze toto otovrene si nechaju ved este niekto bude chciet vyskusat 🙂

redangel32
1. jún 2012

mozno v jednej lekarni "nemaju" vzorku,ale v druhej ponuknu. Niekedy treba pokusat.
@gangulienka pekna skusenost. Konecne niekto ustretovy k zakaznikovi 😉 .

timbouctou
2. jún 2012

@baklik no jak píše @michaelka83, to si prostě nějaký koupíš a když to mimču nebude vyhovovat, tak ho budeš používat ty, no. Zkušenost s takovou vstřícností, jako má @gangulienka bohužel má opravdu málokdo.

rainee
2. jún 2012

ja uz mam boja malu niecim natriet lebo sa mi pred mesiacom velmi skaredo vyhadzala z biodermy, dost sme sa natrapili kym to zmizlo. teraz som radsej nic nedavala, ale ked pojdeme k moru na dovcu niecim ju musim natriet. ako male mimino mala daylong a ten bol ok, tak hadam tato znacka nesklame 😲

rainee
2. jún 2012

@baklik dcerka ma citlivu pokozku so sklonom k AE a daylong bol ok, naopak bioderma uplna katastrofa, reakciu na nu vyliecil az protopic krem od alergologicky 😝 takze je to individualne, kazdemu sadne nieco ine.