Opaľovacie krémy pre škôlkarov. Čo je dobré a lacné?

janinah
14. júl 2009

Ahojte,sú tu príspevky o krémikoch pre bábetká,mňa by zaujímalo,aké prípravky používate pre deti tak od 3. rokov- tu doma aj pri mori, kupovala som Day long a bola som spokojná,ale už sa mi zdá drahý l tak hľadám niečo iné- dobré a lacnejšie,dík za tipy.

mimomu
14. júl 2009

ahoj jani.tak u nas vitazi nivea krem a dobry je aj astrid detsky aj mliecka po opalovani su super a su ovela lacnejsie nez day long. 🙂

titkovamiriam
15. júl 2009

nivea

bets
16. júl 2009

ja som prave vcera kupovala kremy na dovolenku.
radila som sa v lekarni, lebo nemam vyslovene oblubeny krem na opalovanie. na kazdy z nich co som kedy kupila, tak sa objavili hlasy od mamiciek, ze neodporucaju, ze zle vysli v testoch, ze deti zle reagovali a tak. my sme nejaky problem este nemali, ale snazim sa kupovat kvalitnejsie kremy. akurat mi vsak nesadol detsky krem od sebamed, mal taku zvlastnu konzistenciu po naneseni, zle sa roztieral a na pokozke zostavali take zmolky (alebo neviem ako to nazvat)
vcera som kupila daylong kids a vichy detsky (tu je faktor az 50). vzdy kupujem pre deti dva rozne kremy, keby nahodou na jeden z nich zle zareagovali. my sme velmi svetli, potrebujeme sa viac chranit.
polovica jedneho vzdy zostane aj na druhy rok, len mi raz v lekarni odporucili, dat krem do chladnicky, ked ho chcem o rok znova vytiahnut.

janinah
autor
16. júl 2009

tak som dnes kúpila day long,nemám už čas iné skúšať,ďakujem,krásne leto 😉

strunka
17. júl 2009

ahojte,
my mame taky slabsi atop. ekzem a od malicka kupujeme v lekarni krem na leto i zumu Altermed a mame s nim dobre skusenosti

kyska
20. júl 2009

u nas fici astrid-detsky aj dospelacky, spokojnost i ked naviac sa musi chranit manzel-blondiak, mala je taky fototyp ako ja 😀