• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Používate niekto výlučne len lekársku kozmetiku?

ahojte, používate niekto výlučne len lekársku kozmetiku? akú máte najlepšie overenú a kvôli akým dôvodom ju používate?
18. sep 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám alergiu na parabény a atopický ekzém. Používam Lipobase repair na ekzematické ložiská. Dosť sa mi to zlepšuje a nemusím používať kortikosteroidy (ale užívam Aerius 5mg, tak sa to dá aj bez steroidov). Na pleť používam obyčajné biele mydlo (Dove, alebo detské), pleťovú vodu Bioderma Sensibio (mycelárna) a krém používam E45 (z Anglicka), alebo z Avonu liiv botanicals. Ten parabény neobsahuje. Lebo čo som pátrala po nete, tak na príklad Eucerin pre atopickú pleť má parabény, aj Vichy kozmetika. A dobrá je aj klasická tmavomodrá Nivea v plechovej dóze.
18. sep 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa osvedcil lipikar baume od la roche posay, tiez kvoli atopickemu ekzemu na tvari.
18. sep 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
www.eucerin.sk dodaju aj vzorky :grinning:
19. sep 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pouzivam Biodermu Sebium (kvoli akne) mala som aj Vichy ale ta Bioderma mi viac sadla ...
19. sep 2008 o 15:02  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pouzivat pletovu vodu Bioderma a neviem si ju vynachvalit...sice stoji 600 korun ale radsej obetujem paniazky na nieco co mi naozaj na plet robi dobre ako nejake lacne prostriedku co aj tak nemaju ucinok :slight_smile:
19. sep 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez pouzivam Biodermu, je to super kozmetika
15. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus mydlo od www.mh-hygiena.sk
je super a ma vyborne ucinky.moje deti maju atopicky ekzem a pomaha im.
19. nov 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok