Šampón na dlhé vlásky pre dievčatká. Aký použiť?

pacna
3. máj 2008

ahoj mam dceru, ktora ma dlhe vlasy. ked jej vlasky nezapletiem tak ich ma stale "zbite".
tak isto ked ju okupem tak taaaažko sa rozčesavaju aky šampon použiť?
🙂

briluxina
3. máj 2008

Skusila si kondicioner? alebo balzam na vlasy? alebo zriedenu octovu vodu vraj je to dobre na rozcesanie vlasov.

alionuska
3. máj 2008

Nasa mala Alenka ma take vlasky,ze aj rozcesana moze ist spinkat a rano ma na hlavicke vybuch.Ked ju neocesem poriadne jeden den tak sa jej robia dredy. 😀 Pouzivam tiez kondicioner a teraz som jej kupila z oriflame taky sprey pre dievcatka na vlasky,aby sa dobre rozcesavali.Inak by som nemala asi sancu ju rozcesat.Musim jej na vlasky nieco dat,lebo sa jej strasne motaju. 🙂 Ale ma ich krasne....

pacna
autor
3. máj 2008

ali a kondicioner klasicky taky pre dospelych? Dominika ma take jemne vlasky blond take ako keby melirovane(neviem po kom) 😅 a ta druha ma vlasky hnede a take ako ja 😖

alionuska
3. máj 2008

No normalny.Kondicioner,najlepsie pantene alebo dove. 😉

mimikyky
3. máj 2008

ja mám dve kočky s vlasmi až po zadok, takže presne viem, o čom píšeš 😉

používame šampón gliskur, a teraz striedame s tými novými v tube-šampón čo viac regeneruje,
balzám, ten je nutný, nechávajú si ho kočky na hlave kým sa poumývajú, potom zmijú,
a ešte je strašne super z glis kuru ten sprey, dvojfázový, oranž, alebo žltý, na rozčesanie je bombový,len sa šmýka dlážka keď sa na ňu nastrieka 😀
a na noc vlasy slabučko zapletieme do copu

maca793
3. máj 2008

obe dvojičky majú dlhé vlasy, našťastie dosť kvalitné a nemusím používať žiadny kondicionér na rozčesanie. vždy po kúpaní si vlásky poriadne rozčesú kefou a zapletiem im vrkoč. ja používam šampón z DM za 29,90 detský, alebo aj obyčajný brezový alebo lipový.

pacna
autor
3. máj 2008

nasa po brezovom mala vlasy normalne "vrzgajuce" 😒

maca793
3. máj 2008

každá pokožka inak reaguje na šampóny, skúšala som už aj Johnson ale vlasy mali ako obšťatá slama. 😝

pacna
autor
3. máj 2008

maca a to su ake 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadulka19
3. máj 2008

u nás nepomáha ani kondicionér.Ma hnevá ale,že chce nosiť vlásky rozpustené a to rozčesávanie je otras 😠

prvapomoc
3. máj 2008

moja mala ma sice kratke vlasky ale hore na hlave ma par pramenov dlhych a riadne sa je zamotavaju.kupila som raz šampon Bubchen s kondicionerom a je super.ale tvoje baby su už velke,aaj ja by som asi skusila dove alebo pantene 😉

maca793
3. máj 2008

mňa hnevá aj to, že aj napriek tomu, že majú krásne vlasy, nechcú ich nosiť rozpustené ale v cope. 🙄

dadulka19
3. máj 2008

maca,tak mňa opak 😀 ,najradšej by som jej to zaplietla,aspoň by sa jej to nemotalo,ale kočka,musí mať rozpustené 😝

maca793
3. máj 2008

a zistila som aj to, že im vlasy strašne reagujú na mesiac. niekedy im mastnejú rýchlejšie, že musíme umývať aj 3x do týždňa, inokedy sú strašne elekrizujúce, alebo sa nedajú rozčesať. vtedy ma ide šľak trafiť. 😀

pacna
autor
3. máj 2008

Dominika do skoly nosi cop alebo len na vrchu zapnute, ale doma musime zapliest aj na noc lebo len kviči že ju škutujem 😝

vesi
3. máj 2008

pacna, aj moja dcéra má jemné, ale husté vlasy, používame šampon detský Bubchen alebo Johnsons a obyčajný klasický kondicionér 🙂

jaduska
3. máj 2008

dadulka19,to aj naša princezná chce vlasy nosiť iba rozpustené. A má ich ešte aj vlnité, tak sa rozčesávajú o to horšie. Stále sa jej vyhrážam, že ju ostrihám, tak vtedy sa učesať nechá, našťastie do škôlky si nechá zapliesť vrkoče, ale keď je dlhšie doma, tak ráno jej vlásky zopnem a o chvíľu už sú rozpustené. Zatiaľ nepoužívam nič na rozčesávanie, lebo u nás v drogérii nie je moc veľký výber a kondicionér pre dospelých na nej skúšať nechcem. Tak dúfam, že tu ešte niekto poradí niečo dobré 🙂

dadulka19
3. máj 2008

jaduska,to je ako u nás 😀 ,tiež sa vyhrážam,že ju ostrihám.A vlásky máme aj my vlnité a ešte aj jemné 😒

sisulik
3. máj 2008

a neskusali ste olej na vlasy? ja malej davam raz za tyzden-raz za dva tyzdne na hodinu-dve olej co je urceny na vlasy..nedavam na cele vlasy..len na korienky..a odkedy to pouzivame, tak sa to super rozcesava...

jaduska
3. máj 2008

dadulka - taky tak, vlnité a jemné 😎

sisulik a ako sa ten olej volá?

sisulik
3. máj 2008

jadus..ja som v kuvajte..a v arabskych krajinach je mnozstvo druhov olejom na vlasy..jedny z takych velmi dobrych je od znacky Dabur (ktora je indicka znacka) a vola sa Amla...inac indovia su vo vyrobe takychto olejov naozaj super...inac som pocula ze aj cisty olivovy olej je dobry..

jaduska
3. máj 2008

fiiiha, sisulik, tak do kuvajtu momentálne nemám cestu, aby som tam olejík kúpila 😀 😵 😀

Ale možno nájdeme niečo aj na Slovensku, lebo máme s tým rozčesávaním fakt problém, malú pri tom kvákam, a potom sa nechce česať

alenik
3. máj 2008

mne sa osvedcil sampon shauma,teraz je novy a k tomu sprej na rozcesavanie vlaskov,tiez tej istej znacky.Mala ma potom super vlacne vlasky,neuzlia sa jej a krasne vonaju... 😵 😵 😵

maca793
3. máj 2008

alenik
ale schauma detská, nie? nie dospelácky šampón?

alenik
3. máj 2008

ano,detska.Su dva varianty.Jahodovy a multivitamin.Ja mam ten multak a sprej je len jahodovy,ale fakt super.Vobec nezatazi vlasky a su take vzdusne,maju objem.Moja mala ma kucierky a mavala skor suche vlasky,teraz uz OK 😉

maca793
3. máj 2008

skúsim to pre Karolínku, lebo tá má pekné kučeravé vlásky, ale po noci akoby chcemlon.
koľko stojí balenie? nemám prehľad ☹

alenik
3. máj 2008

Vies co?U nas Sampon okolo 60 a sprej cca 70.Vydrzi vsak dlho,lebo dobre peni a sprej ak davas na umyte(mokre)harko,tak staci 3-4 krat strieknut a rozcesat

pacna
autor
5. máj 2008

tak nastudovala som a tu shaumu pozriem.
ona ma sice dost jemne vlasky ale uvidime. 😀

bzuco
5. máj 2008

ahojte...pridávam sa k maminám vlasatých slečien 🙂
moja Barborka má tieež riadne vlasiská,už ich má skoro po zadok....tiež občas bojujeme pri česaní, ale stačí postrašiť, že vlasy ostriháme a hned je všetko tak ako má byť 😀 😀 😀
našťastie má vlásky super kvality a husté...neviem po kom...ja mám jemné vlasy ☹ a muž tiež, tak on to vyriešil tak, že sa dal ostrihať dohola 😀 😀 😀 😀

pacna
autor
5. máj 2008

bzuco u nas tiež stači postrašit nožnicami a je všetko o.k 😀
a ty čo malej použivaš na vlasky?