Šampóny Syoss. Aké s nimi máte skúsenosti?

nnikka
4. nov 2009

Zakladam tuto temu, lebo ma zaujima vas nazor...

ja som si tuto znacku kupila, kedze to je take fantasticke ako v reklame hovoria tak som cakala "nejaky zazrak", ale ten sa nekonal, namiesto toho sa mi spravili lupiny...

mam vazne pochybnosti pouzivat ho dalej...

Dakujem za prispevky... 🙂

lussy211
24. okt 2011

A čo ste čakali?Megabalenie za pomerne nízku cenu nikdy nemôže byť nič iné ako nejaký oser dievčence.Netreba za každú cenu na všetkom šetriť, stačí že si pozriete zloženie na internete a preložíte to do jazyka nášho ľudu a pochopíte že tým že si vylejete pol litra ropy na vlasy vám z nich neurobí hrivu ako mala Angelika:D

vilki
25. okt 2011

skusala uz niektora suchy sampon syoss?

lubica1504
13. nov 2012

tak ja mam dobru skusenost..mozno to zalezi aj od vlasov, ale mne uplne sadol..vlasy sa mi lahko rozcesavaju..som snim spokojna..🙂 tak to som asi vynimka..🙂)

clarissa
13. nov 2012

Poviem ti takto-skusenost ma kazda inu,sampon je vec,ktoru si nemozes vybrat podla nazoru druhych,pripadne sa priklonit k nazoru vacsiny..Ja s nim mam skusenost dobru,samozrejme ze kazda reklama na sampon je prehnana,ale mojim vlasom vyhovuje-coznamena ze sa mi nezamastia hned na druhy den,urcite necakaj od ziadneho samponu to co vidis v reklame.Napriklad mne absolutne nevyhovuje Fructis ani Elseve a velmi dobre mi robi Timotei a prave Syoss...Nieje to taka investicia ze by si si buchala hlavu o stenu,keby ti nevyhovuje,ze skoda penazi...treba vyskusat... 🙂

simca06022011
13. nov 2012

🙂))) no ja som dllllho hlada sampon a... nenasla som 🙂 teraz je celkom dobry timotei... syoss mi ide na nervy, obrovske balenie, vylieva sa ako besny.. a vlasy mam splasnute a mastne za pol dna. Aj ked napr. taky riadny sampon zo salonu vydzi 2 dni... macadamiovy aj viac, len som nan dostala alergiu :( ... takze momentalne mi nie je dobry ziadny sampon 🙂

janica077
24. sep 2014

Kúpila som si šampón syoss na regeneráciu vlasov a po dvoch použitiach sledujem zvýšený počet vypadávania vlasov ☹ Možno je to preto, že je na regeneráciu, staré vypadajú, ostanem plešatá a narastú mi nové zdravie vlasy 😀 hehe 😀

janica077
24. sep 2014

SebaMed je dobrý alebo Milk and Honey od oriflame, Pantene, Glis Kur 😵

moncivka
1. nov 2015

Syoss zlatý je najlepší šampón aký poznám
Nevie mi niekto poradiť ako mam sexovať? Už sa snažime skoro rok a nič.