Šampóny Syoss. Aké s nimi máte skúsenosti?

nnikka
4. nov 2009

Zakladam tuto temu, lebo ma zaujima vas nazor...

ja som si tuto znacku kupila, kedze to je take fantasticke ako v reklame hovoria tak som cakala "nejaky zazrak", ale ten sa nekonal, namiesto toho sa mi spravili lupiny...

mam vazne pochybnosti pouzivat ho dalej...

Dakujem za prispevky... 🙂

monkula
4. nov 2009

nnikka. ja som si ho tiež kúpila, ale nejako ma neoslnil.... 😒
Aj sestra ho prestala používať, používa len balzam, a na lupiny garnier so zinkom, po prvom umytí lupiny zmizli... 😉 😉

nnikka
autor
4. nov 2009

jasnacka asi sa vratim ku gliss kur-u ale ma trochu sklamalo ze taka masivna kampan a vyrobok nic moc 😒

bihan
4. nov 2009

Túto značku nepoznám, ale Lush má úplne bezkonkurenčnú vlasovú kozmetiku, odporúčam vyskúšať 😉

cessy
4. nov 2009

nnikka takze zase sa potvrdilo, ze "reklama je navonana zdochlina" ja som ho tiez kupila, ale nic moc....... 😒

veronika81
4. nov 2009

nnikka, ďakujem za tému 😉 Uvažovala som, že si ho kúpim, ale tak asi sa na to vy..toto 😀 Lebo aj kolegyňa ho má a viac si ho už vraj nekúpi.

nikolet02
4. nov 2009

máme ho aj mi určite si ho už nekúpime 🙄

domyyy
4. nov 2009

kočky ja mám tento balzman na vlasy a fuj, lupiny sa mi tiež spravili 😠 reklama vie človeka riadne ovplyvniť a oklamať 😖

kisska
4. nov 2009

moj zlaty konik... aspon usetrim prasule za flasku, ktora mi aj tak bude len stat na policke... HLavne, ked ja som hakliva na lupiny 😉

nnikka
autor
4. nov 2009

no vidim, ze nie sme s teodorkou len dve nespokojne... 🙄 akoze neviem ako chce tento vyrobok prezit, ale ja si ho viac uz nekupim...

bzzmajka
4. nov 2009

Ja ho mám..doužívam a už tiež nekúpim..horší ako šauma a je cenovo o dosť drahší ako šauma.

babulka
4. nov 2009

Bihan, ten Lush ma zaujima...mam od nich "mydlo" na tvar, na telo, maslo, bomby do kupela....ale k vlasovej som sa neodvazila 🙂 Pouzivas tie tuhe sampony alebo tekute, alebo nebodaj tie prapodivne hmoty v teglikoch? Milujem tuto kozmetiku, vonu, kvalitu, len tie sampony a spol. som nikdy nekupila 😉 Tak asi vyskusam.

helenkasabinka
4. nov 2009

no veru este ze mame konika.....aj ja som si chcela kupit sampony a balzamy na vlasy od Syoss....tak ako vidim radsej nekupim a nebudem na hlupost ktora nie je dobra minat peniaze 😅

grettka
4. nov 2009

babulka, akurat, ze ten lush si budes musiet objednat cez net zo zahranicia, u nas totiz predajnu zrusili...
a aby som nebola mimo temy, tak syoss mam, nic moc, ale ziadne problemy v podobe lupin zatial nesposobil, nastastie

ianitka
4. nov 2009

ja som si ho kupila uz pred rokom v madarsku, ked na slovensku este reklama nebola, bol zo zaciatku fajn asi 2 umytia, ale potom nic moc... kondicioner mam doteraz ten som nepouzivala lebo moc mi nesadol - ale aspon vtedy vela nestal, teraz som presla na tie relle z DM tie bez silikonu

babulka
4. nov 2009

Grettka, ja viem, kupovala som v Auparku 😠 , teraz z lush.co.uk

paola.o1
4. nov 2009

no zeny aj ja som vyskusala, ale nic moc. ale ked chcete mat skutocne dobru kozmetiku na vlasy, tak si ju treba kupit priamo v kadernictve. je to sice ovela drahsie ako volne predajne pripravky, ale vysledok sa neda porovnat.

trixi
4. nov 2009

ahojte, citala som testovanie kvality samponov (bezne, ktore sa predavaju v retazcoch, drogeriach), testovali sampony, ktore maju zvacsovat objem, najlepsie dopadol Pantene a najhorsie Nivea, ta bola uplne na nic. Ja som vsak najspokojnejsia s kvalitou od Kerastese, ktory sa predava len v kadernictvach.

cuchre
4. nov 2009

baby, na lush sa vam mozem spytat, kamoska im robila manazerku, ze ako to teraz funguje 🙂

nnikka
autor
5. nov 2009

hej hej s kadernickymi samponmi to nema nic spolocne...

ja ked dojdem od kadernicky tak mam super leskle a hladke vlasy a to vela krat pouzije len sampon a balzam a vysusi mi ich... a vonaju az sa ich bojim niekedy umyt

ale hento... no neviem 😖

megi93
5. nov 2009

hm ja neviem. Ja som si ho kupila keď ešte reklama nebežala a zostala som tejto značke verná. Predtým som používala gliss kur ale žiadalo si to zmeniť značku a ja som teda vysoko spokojná, mám pocit, že mám po nom fajn vlasy a to som čo sa vlasov týka dosť fajnová, okrem gliss kuru mi doteraz nerobila dobre žiadna značka 😖 až tento syoss

tynushqa
5. nov 2009

ja som vyskusala vsetko mozne, a aj toto - hroza, skoda penazi 😠 mam hrozne citlivu pokozku a hlavne na hlave, zacala som pouzivat hena sampon a kondicioner, zbavila som sa konecne po niekolkych rokov lupin! 😉 odporucam!!!

ingola21
6. nov 2009

ahoj babule...aj mna zlakala reklama na syoss...šampony sriedam..nie som fajnova čo sa tyka šamponov,no lupiny som nemala roky rokuce..stačila 2 krat umyť vlasy syosoom a neskutečne vela lupin som mala zrazu..takže nikdy viac...tak hadam bude dobry na umyvanie schodov v panelaku 🙂

ada32
6. nov 2009

ja som tiez na sampony hakliva,roky pouzivam salonnu kozmetiku l oreal,potrebovala som nieco narychlo a boli sme prave v madarskom tescu,tak som ho hodila do kosa.
a potvrdilo sa mi ze kazdemu vyhovuje naozajk nieco ine.
ja som mala po nom nenormalne dobre vlasy.
proste kazdy ma inu hlavu.

lush urcite vyskusam ale priznam sa ze v auparku ten obchod obchdzam zdaleka aj ked im strasne fandim.
tie vecicky same o sebe vonaju uzasne,ale ked sa to tam vsetko zmiesa a sinie sa to z toho obchodu 😝 😝
no ani kavu tam nemozem vypit.
moj muz vzdy hovori.boze to zase musim ist okolo toho smradu? 😀 😔

monkula
6. nov 2009

ada, aj môj manžel to povedal, že fuj, to je smrad..
ale už tam nie je.... lush na Slovensku zrušili.... práve vtedy, keĎ som ho na odporúčanie dievčat tu na MK chcela vyskúšať... 😝

bihan
6. nov 2009

Bohužiaľ najbližší Lush je vo Viedni, ale aj tak sa najviac oplatí objednávať z UK, lebo sú tam ceny tak polovičné v porovnaní s ostatnými eu shopmi.

ada32
6. nov 2009

oni ho zrusili?kedy?ved do auparku chodim casto.nevsimla som si to. 😕

bihan a poslu aj na slovensko?len ako mam objednavat ked ich poriadne nepoznam,nemam tam teda oblubene veci sa teda neviem co ako vonia.hmm

stellush
23. mar 2010

no zeny... poviem vam takto...mam ho ja, ma ho aj kamaratka a sme spokojne... cena je podla mna primerana kedze je to velke balenie... kazda zena ma iny typ vlasov... mne napriklad nesedi pantene a glisskur ani nehovorim...tym by som si mohla zmyvat hlavu kazdy den a furt by som mala mastne vlasy...takze mam na to len takuto odpoved.. treba skusat az kym si nenajdete ten "svoj" sampon ktory vam sadne...kazdy je niecim iny...

henuska2
4. apr 2011

no, ja ked si v nom umyjem vlasy... tak po 12 hodinách vyzerám akoby som si ich umyla v Raciole, Heliole, alebo v inom oleji 😀 nikdy viac...

miinka3
24. okt 2011

Ja pouzivam sayoos uz neskutocne dlho...minimalne rok a nemam absolutne zle skusenosti s nim. Podla mna, zalezi od typu vlasovej pokozky, mne sa vlasy casto nemastia preto sa mi ani nezacali, lupiny mam len v ofine a aj tie sa mi po sayoose zmiernili...chce to len pouzivat dlhsie, aby si vlasy zvykli...vzdy sampon pri meneni sposoby nejaku reakciu....Ja davam za tento sampon palec hore!!

maca_p
24. okt 2011

vlasy mam z neho ok, ale strasne ma z neho svrbi pokozka hlavy. to az tak, ze sa normalne skriabem. u mn jednosnacne elseve pre muzov v striebornej flaske 😀