Sedák do vane. Kedy ho používať?

niki285
24. sep 2008

Chcem zrusit vanicku na kupanie a malu davat do velkej vane. Aku mate skusenost so sedakom do vane? pouziva sa az ked dieta samo sedi?

mimik9911
24. sep 2008

no to by aj mna zaujimalo, tiez uvazujem nad kupou sedaka a pri vyrobku som nasla, ze je od 7 mesiacov, davali ste niekto babo aj skor do sedaka? My uz kupeme vo velkej vani ale na tej podlozke pre babatka

ena
24. sep 2008

Ja som davala maleho do sedaka okolo 6 mesiacov, ale to len vtedy, ked som kupala obe deti naraz.
Teraz mi maly pekne sedi, sedak uz v podstate nevyuzivam. Sikovnejsie okupem bez toho, aby som maleho musela narvat do sedaka a potom ho vytahovat z neho.
Inak, nemozes do vane dat vela vody potom, lebo ti bude babo v sedaku plavat 🙂
My sme ho pouzili len par krat, a na to, ze sme kupovali novy, tak asi dost zbytocna kupa 😒 Takze v podstate, ulahci to kupanie, ale da sa bez toho zaobist.. takze po skusenostiach by som ho uz nekupovala.

Inak, ked sedak videl na starsi syn, hned sa do neho musel narvat aj on a to mal vtedy cca 2.5 roka 🙂

miriamkac
24. sep 2008

Ahojte.
Tak ja som davala chlapcov do sedaka, ked vedeli sami sediet cca od toho 7 mesiaca. Mozete pozriet do mojho albumu ako to vyzera 😉 ...je to super vec a moooc mi to pomohlo. Teraz my uz z toho vyliezaju, takze sa mi to uz zda pre nich nebezpecne, tak ak by ste niektora mali on zaujem, mozete mi poslat IP a dohodneme sa.

miriamkac
24. sep 2008

ena pre mna tu urcite nebola zbytocna kupa a clovek sa neboji od dietata otocit, alebo odbehnut s tym, ze sa mu vykoti a utopi. 😉 . Neviem, ale ja som nemala skusenost s tym, ze by mi deti v sedaku "plavali" 😉 A este oni sami sa tam citili bezpecne a vodu s hrackami si uzivali 😉 , Ked ich kupala mama u seba doma bez sedakov tak boli laknuti a nedovercivi.....ten sedak je proste istota, hlavne ho doporucujem pre maminy, ktore nemaju pri kupani pomoc a su na to same....Aspon mne to pomohlo.

nevesta
24. sep 2008

Ja som si sedak pozicala a dobre som spravila, pretoze som ho puzila raz... akonahle mala vedela sediet, isla sauz vytahovat von a to sa mi moc bezpecne nezdalo... takze ja osobne si myslim, ze zbytocne vyhodene peniaze...

zrzulka
24. sep 2008

miriamkac super to vyzera vo vani. my mame taky isty sedak ale zatial ho nevyuzivam kedze mala este sama nesedi. to sa moze davat aj ked dieta este nesedi? som prekvapena...

miriamkac
24. sep 2008

zrzulka to akoze ti nesedi ani v kociku? Inac tie fotky su tak z 9-10 teho mesiaca chlapcov...Ja by som bez tych sedakov nevedela kupat. Trvalo by mi to straasne dlho a tej vody, co by som minula...ajaj...Ja som totiz na tie deti sama. 😖

danu
24. sep 2008

ahojte my sme pouzivalo sedatko do vane cca 2 mesiace a nevedela som si ho vynachvalit 😉

ena
24. sep 2008

miriamkac; ja som to raz prehnala a napustala som dost vela vody, tak potom tam mareka nadnasalo 🙂
a ja sa snazim neodbiehat pri kupani, a pozeram, ze ty mas to kupanie na 3 krat, takze trocha iny zaberak, tak hlavne pri dvojickach sa to fakt zide ..🙂
pri filipovi nam napriklad stacila protismykova podlozka a marek zas rad lezi vo vode na bruchu a hlavu drzi hore..

miriamkac
24. sep 2008

Ena pri malej som mala aj ja len protismykovku, to sa da v pohode zvladnut, ale s chlapcami by som to bez sedakov nezvladla, u nas to bola nutnost a sa im tam pacilo... 😉 ...Sice mala som v kupelni potopu, oni skor ako sami vyliezali zo sedakov vyhadzovali z vane hracky....ale pokial bolo mozne tak plne vody 😖 ...

bzuco
24. sep 2008

aj my máme sedátko a je to super podľa mňa
😉

lula5
24. sep 2008

aj ja ho mam, da sa stuplami prichytit o spodok vane a je to super!

babulik22
24. sep 2008

ja som nad tym sedakom akurat minule uvazovala.hned sa mi to pacilo ked som to videla.malu uz zacnem kupat vo velkej vani,tak to bude fajn.ked lula pises,ze su na spodu stupliky,ktore sa prisaju na spodok vane,tak super.lebo v ruke som to nemala,len v katalogu som to videla.ja mam vzdy vsetko pripravene a od kupania neodbieham,tak prekoprcnutie u nas nehrozi.

pietra
24. sep 2008

ja som sedak vyuzivala len chvilu, aj ked sme ho vyuzili a pomohol, boli to v podstate vyhodene peniaze. Pozerali sme lacnejsie verzie a pri tych som mala pocit, ze nie su uplne hladke na hranach, tak sme zobrali dost drahy. Je super, ale fakt sme ho vyuzivali mozno mesiac. Ako vyhodu beriem, ze som mohla malej napustit veeeela vody, co sa jej fakt pacilo a vedela som, ze sa neutopi
ena, mne kiku nenadnasalo a to som jej davala fakt dost vela vody, v podstate skoro az po hranu sedaka 😕

trixi
24. sep 2008

ahojte, sedak do vane som kupila pred 3 rokmi pre synovca, ked bol u nas na navsteve, velmi nam pomohol, vtedy maly uz sedel, vyhral sa v nom, mal taky pultik a na boli hracky. Potom ten sedak nasi pozicali a ked sa mi narodil syn, tak sme ostali bez sedaka. Pri synovi sme sedak nepouzili, cca od 2 mesiacov sa kupeme spolu. Mame obrovsku vanu a je to pre mna pohodlnejsie.

ena
24. sep 2008

pietra- no sranda a nas tucko v nom plaval, ked mal vela vody, tak hned mal nohy vykotene hore a on tam bol nakrivo 🙂
a tie prisavky su fajn, len drzia az tak silno 😉 , ze ked som maleho vybrala z vane a chcela som sedak vybrat, nech nezavadzia Filipovi, ktory sa dalej cvachtal, tak sa jednou rukou nedaju odcucnut z dna, treba na to dve ruky a tahat obe strany naraz 🙂

pietra
24. sep 2008

ena, ja som vzdy podobrala prisavku prstom, ked sa tam dostal vzduch, tak to islo lahucko. inak som mohla tahat kolko som chcela, prisavky drzali. Aspon som im verila, ze sa ozaj neodlepia

erikasadek
24. sep 2008

http://www.pixmania.com/fr/fr/558118/art/babysu...

a co poviete na toto , od narodenia az do 8 mesiaca, na pololezato a od 8 az 15 mesiaca sedi 😉

erikasadek
24. sep 2008

http://www.baby-walz.com/SyEngine.php?Act=97554...
alebo tento , mam aj ja a som velmi spokojna, az do veku pokial nestoji sam tak ho pouzivam, inak ja moje deti v tom len sprchujem, vyborna vec , osvedcilo sa mi viac ako sedak.

elize
24. sep 2008

tak si viem zivo predstavit ten nesktocny rev, keby som Maxinka narvala do sedaka. My pouzivame len protismykovu podlosku. Vo vani pekne sedi aj bez sedaka. Ma okolo seba veeela hraciek tak sa zabavi. Kym nesedel pouzivali sme take lehatko - tiez super pomoc 😉

elinka27
24. sep 2008

my sme ho zacali vyuzivat ked vedel ako-tak sediet sam, ale pouzivali sme ho chvilu lebo uz vie sam sediet.Este ho raz za cas pouzijem ale malo.(v albume mame foto)

danu
6. júl 2009

winki.w • 2d • Dnes o 13:29
ahojte, naši majú 7,5 mes., ešte nesedia, ale vanička nám už je len tak-tak. rozmýšľam nad kúpou sedáka do vane. máte s tým skúsenosť? nešmýka sa to? možem tam posadiť bábo na tú chvíľu čo ho poumývam? vďaka za rady a tipy 🙂

winki.w
6. júl 2009

DANU, DIK 🙂

zuza.m
6. júl 2009

ja som ho chcela kupit ale mali rad ked ležal vo vani a potom zo dna na den zase stal a nechcel sediet.tak že už sme to nekupili.ale ma to take pricucky od spodu tak že šmykat by sa to nemalo.myslim že je to fajn hlavne ked sa hraju.že ich človek nemusi tolko podopierat alebo stražit aby sa nešmykli pod hladinu.tak že su volne obe ruky na hranie. 😉