Sudocreme. Môžem ho použiť pri každom prebaľovaní?

lusil2005
26. jan 2008

ahojte baby
ja viem ze urcite to tu uz bolo niekde napisane ale nepomaha ani vyhladavac a akosi sa k tomu neviem dopracovat... takze radte: sudocreme je aj ako prevencia proti zapareninkam alebo len na ich liecenie? mozem ho pouzivat normalne pri kazdom prebalovani?
dakujeeeeeeem 😠 😀

murinka
10. sep 2009

ja som pouzivala sudocreme ako neosvedcil sa pri zapareninach tak dobre ako johnsons 😉 hmmm...co je viem...na kazdu ritku je iny kremik lepsi 😀

wild.horses
10. sep 2009

nam proti zapareninam najlepsie ucinkuje obycajny zasyp. Sudokrem pouzivam len ak vidim, ze uz nieco zacina, nie preventivne. Na zahyby som ho pouzivala, teraz uz len pudrik, nejako na maleho lepsie zabera 😉

prasiatko30
11. sep 2009

ja som s velkym elanom kupila sudokrem ked som mala moznost, lebo u nas ho nedostat, a dcere veru velku dobrotu nenarobil - zadocek mala z neho pekne cerveny, tak som sa vratila k sebamedu - z toho nema nikdy cervenu ritku a to aj ked ako starsia uz prespala celu noc a nemenila sa jej plienka tak mala zadocek pekny bezproblemovy a experimenty uz radsej nerobim. 🙂

jankapiknova
11. sep 2009

jak citam tak citam ze vtomto sa moc radit neda,lebo kazda ritka chce nieco ine. Nam zas pudrik nepomohol,jedine co nam pomohlo je sudocrem, ale nastastie len raz mal vyhadzanu ritku z pampersok activ, ale sudocrem nam pasuje urcite. 😉

amy14
11. sep 2009

ja na sudocreme nedám dopustiť,dávam jej to od narodenia a problém sme nemali vôbec žiadny....malá má 2,5mesiaca....je dobrý aj na hocijaké vyrážtičky,potničky....

mataaaaa
13. sep 2009

ja takisto davam sudocrem od narodenia malej, a doteraz sme nemali ziadne zapareninky.. ani v tom najteplejsok pocasi.. len teraz ako som skusila aj niveu sme sa zaparili.. tak to liecime .. ale aspon viem ze Sudocrem je Sudocrem 🙂

zuza.m
13. sep 2009

no ja som mala sudocrem od narodenia do nejakeho 4mes pokial sa neobjavila zapareninka.potom sme prešli na niveu nič moc a skončili sme pri rybiej mastičke.ta sa mi zda najlepšia leboak aj ma trošku červeny zadoček po nej to pekne zmizne ale sudocrem stym neurobil nič.aspon nam. 😉

gretulienkamm7
28. sep 2012

sudokrem obsahuje propylen glykol- nádite si na nete čo je to za látka-, ja som to malému NIKDY nedávala. Od narodenia používal kým mal plienky len Weleda krém proti zapareninám. A nikdy ich nemal!!!!!, ked mal redšiu stolicu, natrela som na hrubo.Vraj aj tá rybacia masť je super, neviem, nemali sme.

ducci
23. okt 2012

my sme mali aj rybaciu mast, ale najlepsie nam fungoval bepanthen. ten ma neskodne zlozenie a aj sa dobre rozotiera

modrofuzik11
23. okt 2012

ahoj, ako prevencia sa pouziva najma bepanthen. neobsahuje alkohol a k pokozke je velmi setrny. ak sudocreme, tak by som ho dala az ked by boli zapareniny. ale aj s tymi si vie poradit bepanthen 🙂

lencika
22. apr 2013

ja som rok pouzivala rybilku a potom som nahodne kupila bepanthen lebo akosi rybilku v lekarni nemali a uz sme ostali pri nom