Sudocreme. Môžem ho použiť pri každom prebaľovaní?

lusil2005
26. jan 2008

ahojte baby
ja viem ze urcite to tu uz bolo niekde napisane ale nepomaha ani vyhladavac a akosi sa k tomu neviem dopracovat... takze radte: sudocreme je aj ako prevencia proti zapareninkam alebo len na ich liecenie? mozem ho pouzivat normalne pri kazdom prebalovani?
dakujeeeeeeem 😠 😀

trixi
26. jan 2008

Ja som ho sice nepouzivala, dostali sme ho v balicku pri odchode z porodnice ako vzorku a malemu nerobil dobre, ale nasa MUDr. ho doporucovala, a ako som tu niekde citala, tak to maminky pouzivaju pri kazdom prebalovani.

lucaska
26. jan 2008

lusil 2005, mi sme ho pouzivali pri kazdom prebalovani a v pohode on je na normalne bezne pouzivanie, teraz ked je vacsi tak menej ale bola som s nim veeelmi spokojna a este sme pouzivali aj sebamed na ritku tiez nam vyhovoval.

lusil2005
autor
26. jan 2008

trixi hej hej aj ja mam ten este z porodnice. a dnes som ho otvorila a pekne mi vonal tak som si povedala ze by nebolo odveci skusit. doteraz sme pouzivali rybilku, ktora je super ale ta aroma... nic moc 😀

lucaska dakujem 😉

biba12
27. jan 2008

Je to aj prevencia proti zapareninkam, dvama ho malemu aj pod krk, kde ma zahyby a krasne to pomaha. Teraz som dostala Bepanten, tak vyskusam to, ale ze vraj je to vyborna mast, rovnako ako sudocreme.

susik77
27. jan 2008

ahoj, my sme ho zac.pouz.teraz na zaparen.a je super, asi ho tiez budem poyuz.stale 😉

certica
27. jan 2008

mne sudocreme vzdy super zabral. bezne sme pouzivali rybaciu, ale ked bola zapareninka alebo nejaky problem, do dvoch dni nam ten sudo zabral

susik77
27. jan 2008

baby, mne este zostal bepanthen, tak ked mi skonci sudokrem, zacnem pouz.bepanthen 😎

dominica
27. jan 2008

my sme dostali sudocrem tiež v balíčku z pôrodnice, nádherne voňal, ale používame rybaciu masť. Raz mal malý na tváričke ekzém a dr. nám kázala dať na to rybaciu, tak vtedy som kúpila ten sudocrém, že nebudem mu patlať na ksicht také smrady, ale nezabral. Tak ho teraz dávam na ritku, ale tá cena, škoda, že je taká vysoká...

marorlinko
27. jan 2008

tuna v uk, je tento krem najpredavanejsi, ja ho pouzivam tiez a nemam s nim problemy, pri kazdom prebalovani, ke dma maly troch acerveny zadocek, cize zapareny dam kremn a uz to zmizne, aj ked nema vzdy ho pouzivame, tak ho skus, dobry je krem aj E45 je drahsi, ale tiez dobry je na tie zaparene zadocky aj na ekzemy a pod.

bubba
27. jan 2008

sudocrem nam zabral na vsetko..ja som nikdy nenatierala ritku pri prebalovani kazdy krat,len pri dakom probleme,ved ked sa to poumyva a necha ususit tak je to lepsie,lebo aj tie maste tam pod plienkou trocha kvasia...
a mozem podotknut ze E45 je fakt genialny,pouziva sa to aj ako telovy gel pri kupani pre deti s prob.pokozkou a nasledne p kupani sa tym istym aj natiera... 😉

susanh
27. jan 2008

Ja tiež môžem Sudocrem odporučiť. Dávali sme ho vždy pri prebaľovaní, neskôr len po kakaní a kúpaní. Aj podráždený zadoček sa s ním rýhclo zahojil.

uhlikova09
28. jan 2008

Ja mam tiež ešte ten z porodnice,použivame ho ale nie stale,manzel kupil teraz aj velky sudocreme takze ked tamten dojde tak mame dalsi 😉 Inak ten kremik pomaha dobre aj mne na vyražky ,heheh dobre vysušuje 😀

bystricanka
28. jan 2008

ja som dávala a ešte dávam sudocrem. Mala som aj aviril, ale nič moc. Sudocrem odporúčam, aj keď na koždé deculo môže inak pôsobiť 😒

vlasa
28. jan 2008

sudocreme je super,my sme ho vymenili s rybacinou,ta smrdela a sudocreme fajn voni.striedame ho s cervenou detskou indulonou,ta je tiez perfektna,aj ked je nejaky problem 😉

lentilk.a
18. jún 2009

Cize ak som spravne pochopila, moze sa pouzivat kazdy den, po kazdom prebalovani, teda aj viackrat ako 3 az 5 krat za den? Dakujem. 😉

tinkaaa
18. jún 2009

aj my používame sudocreme
najskôr sme mali rybaciu mastičku ale tá nebola taká dobrá a navyše je redšia ako sudocreme takže sa aj rýchlo míňala a po dlhšej dobe nám ščervenávala kožtička tak som dávala chvíľku bepanthen a potom sme prešli na sudocrem je fantastický 😉 😉 😉 😉

pookie
18. jún 2009

Ano lentilka, kludne ho mozes pouzit pri kazdom prebalovani, ved ani netreba nahrubo, ako prevencia staci aj jemnucky film. Je fajn aj na ine miesta, zahyby alebo ak je exzem... Aj ja som s nim spokojna.

nikollette
18. jún 2009

My sme so sudocremom tiež spokojný, taže odporúčam 😉
a kludne aj po kazdom prebalovaní, kym su babatka mensie, aspon na jemnucko, ako prevenciu proti zapareninkám, urcite to neuškodí 😉

lentilk.a
18. jún 2009

Zienky dakujem 😵

vinifera
18. jún 2009

Dominica pri niektorých ekzémikoch je vhodnejšie ich akoby zvlhčiť preto ti lekárka odporučila tú rybaciu masť. Sudocrem viac menej vysušuje. Tiež som používala. Bol fajn. Ale zdalo sa mi, že až moc vysušuje. Tak máme teraz SOS Nivea krémik. Je taký mastnejší. Ale každá pokožka je iná. 🙂

cestovatelkaandrea
19. jún 2009

My tiez pouzivame Sudocreme od narodenia. Ale len vtedy ak je drobec pokakany. ked je iba pocikany, tak nie.doteraz sme nemali ziadnu zapareninu, tak asi to tak drobcovi vyhovuje 🙂

ali27
19. jún 2009

nam tiez sudo doteraz vyhovoval, ale najnovsie sa jej porobili nejake cervene vyrazky ktore nie a nie zmiznut, sudo vobec nepomaha, takze davam kadeco ine, solaris od Dr. Nony, imazol, tiez mam tu niveu, ale zatial to nemizne... zmenili sme typ plienok, tak mozno to bude tym...

nikollette
9. sep 2009

My používame sudocreme tiež a vyhovuje úplne...
ale ako píše vinifera, je dobrý aj nivea SOS 😉 to tiež máme...

rimmel
10. sep 2009

nieje to prevencia, ale liek..nic sa nema davat na prevenciu..prevenciou je caste prebalovanie 😉

pajinka23
10. sep 2009

my ho pouzivame od narodenia a nemozem si ho vynachvalit 🙂 🙂 🙂 mali nemal ani jednu zapareninu a ani potnicku 🙂 🙂 🙂 je to super vec ja mu ho davam pri kazdom prebalovani ale len trosicku 🙂 🙂 a dokonca pomaha aj na stipance od komarou,mame to vyskusane 🙂 🙂 ja by som ho za iny krem nemenila aj ked je trosku drahsi 😉 😉 urcite odporucam 😉

rimmel
10. sep 2009

pajinka nemala by si davat krem ak nieje potreba...ak budes casto prebalovat , zapareninam sa vyhnes..my vobec nemavame.

pajinka23
10. sep 2009

rimmel my prebalujeme tiez casto ale tento sudokremik nam odporucili uz v porodnici 😉 ja mu davam len tak ani nie na spicku prsta aby sa nepovedalo a myslim si ze tym nemozem ritke uskodit ale len predist zapareninam a potnickam my mame totiz aj tu nevyhodu ze byvame v podkrovnom byte a mame doma kazdy den strasne teplo a mali sa poti este aj na zadocku 😀 😀 😝 ale tento kremik je super na vsetko mozne ja som si ho raz dala aj na popalene plecia co som mala od slnka a verte neverte mi to dost pomohlo zmiernit tu stiplavu bolest po opaleni 🙂 🙂

rimmel
10. sep 2009

pajinka hej tiez ho mame doma ze kdyby neco 🙂 nam zas povedali v nemocnici ze nedavat ako preventivku ale iba ak sa objavi zaparenina..a mne to aj dava zmysel tak robit...ale sak ako vam to vyhovuje 🙂

lyongirl
10. sep 2009

ahojte, ja malému nedávam nič, iba ak má ritku červenú a na noc. Tiež som so sudokrémom spokojná, ale máme aj rybaciu masť, ktorá síce nevonia, ale striedam to. A ešte používam krém z DM drogérky a ten je od Alverde a je tiež fajn a pekne vonia

alias313
10. sep 2009

sudokrem davam stale-no asi tak 2x za den ho natriem, ked sa pokaka a vecer po kupani a tuk tuk tuk este ani raz ziadna zaparenina 🙂