Súprava na krst. Kde v Bratislave sa dá kúpiť?

jaroe
20. apr 2009

maminy, v com ste mali poobliekane deti pri krste? Zatial mam len krstovu kosielku a sviecku. Poradte prosim kde zozeniem nejake vhodne oblecenie pre takmer 3 mesacne babo - v zavinovacke nebude.

ariadna
20. apr 2009

ahoj my budeme krstit 10maja a kupila som malej saty take ruzove satenovo tylove a biely svetrik navrch biele pancusky a este musim zohnat topanocky .saty a svetrik som kupila vo vypredaji v tescu 😀 oblecenie biele na krst mavaju aj v kojeneckych obchodoch len mi to pride dost drahe na to ze si to oblecie 1krat.

martao
20. apr 2009

jaroe,
my síce nebývame v BA, ale pri NM a viem, že sa to dá aj požičať. U nás to požičiavali v detských odevoch.

paola.o1
20. apr 2009

ahoj, ja som dostala nadhernu supravicku prave na krst, no fakt som skoro odpadla, aj kvalitna, 100 percent bavlna, no nadhera. a nakoniec mi kamoska povedala, ze ju kupila v pasazi co je na trhu na mileticke, kde je to kadernictvo a tak. ja niesom velmi trhovy typ, ale nedalo mi to a isla som tam pozriet a vacsinu veci pre maleho teraz uz kupujem len tam a to aj pre zname tu z viedne🙂 no a bola to ciapocka, rukavicky, overalik s anielikmi a papucky a bluzicka, to vsetko za 700 sk.

cessy
20. apr 2009

jaroe moj maly mal 3 mesiace ked sme ho krstili, oblecene mal bezove nohavice, biele body a taku maslovu bundicku..na nozkach mal capacky...takze uplne bezne....ziadne extra ktstove oblecenie 😉

vivusika
20. apr 2009

My tiež ideme nášho krstiť začiatkom mája a to už bude mať pol roka a ja ani netuším, čo mu oblečiem 🙂

tynushqa
20. apr 2009

ahojky,
keby si mala zaujem tak mam taku supravicku na krst aj s topanockami - je to taka kosielko-tricko, nohavky a ciapocka - take ani nie tenke a ani velmi hrube idealne na toto obdobie, keby si mala dievcatko a k tomu mam aj rucne strikovane saty ako keby s vlečkou a ruzovou stuhou 😉

dankadina
21. apr 2009

ja som supravicku kupila az v poprade my sme mali dlhe madeirove saty a čepček stálo to cez 1500 SK a teraz mi to visí doma 🙂

aduska_ba
7. nov 2012

Surne potrebujem oblecenie,alebo body pre syna na krst.Kde v BA by som si mohla kupit?Vie mi niekto poradit?