• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Umývate svojim detičkám zadočky po každej stolici?

digysa :grinning: no zaujimava otazka :grinning: :grinning: :grinning:

ja umyvam rano a vecer, lebo sme vacsinou vonku.....inak pozivam vlhke utierky :slight_smile:
6. mar 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
digysa- Alexander má v kakaní už systém, chodí hneď po raňajkách....takže sme vtedy doma, vykadí sa, umyjeme a ideme vonku :wink:. A ked je chory a kaká z antibiotík, tak tiež sme vtedy doma...a po kakaní umyjeme.
6. mar 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja umyvam po kazdom kakani a tiez kaka pravidelne po ranajkach,takze sme este doma a potom vacsinou okolo olovrantu a to sme tiez vacsinou doma, ked sa pokaka a sme niekde vonku,tak samozrejme pouzivam vlhcene utierky,ale to je len vynimocne
7. mar 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To mate dobre, ze pravidelne kakanie......Pravidelne u nas kaka moj syn a muz :confused: A syn ma uz vyse 3 rokov, tak ten zasadne pouziva vlhke toaletne papieriky.... ved sa kazdy den kupe.
Dcerka kaka aj 3 krat za den. Ked ma riedku stolicu, tak ju tiez umyjem, inak nie.
8. mar 2009 o 01:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
digy- nas kakava hned rano ako sa zobudi,a to sme doma. Vacsinou spavame doma. Ked sa pokaka mimo, tak vlhcene.
8. mar 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja malého po každom kakaní, ak sme doma, umývam a používam tiež vlhčené obrúsky, neviem čo by som bez nich robila :grinning:
8. mar 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
používame obrúsky a večer dobre umyjeme ritulu. :grinning:
8. mar 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok