Umývate svojim detičkám zadočky po každej stolici?

lienka55
5. mar 2009

Zaujimalo by ma ci vasim deturencom umvate pod tecucou vodou zadocky po kazdej stolici,ak je to teda mozne,alebo len poutierate vlhcenymi obruskami?Nakolko kvoli zdravot. problemom nasho syna nam tak kazala dr.,sme si na to zvykli a praktizujeme to stale. 😉

dididi30
6. mar 2009

digysa 😀 no zaujimava otazka 😀 😀 😀

ja umyvam rano a vecer, lebo sme vacsinou vonku.....inak pozivam vlhke utierky 🙂

bibinka
6. mar 2009

digysa- Alexander má v kakaní už systém, chodí hneď po raňajkách....takže sme vtedy doma, vykadí sa, umyjeme a ideme vonku 😉. A ked je chory a kaká z antibiotík, tak tiež sme vtedy doma...a po kakaní umyjeme.

ivet100
7. mar 2009

ja umyvam po kazdom kakani a tiez kaka pravidelne po ranajkach,takze sme este doma a potom vacsinou okolo olovrantu a to sme tiez vacsinou doma, ked sa pokaka a sme niekde vonku,tak samozrejme pouzivam vlhcene utierky,ale to je len vynimocne

digysa
8. mar 2009

To mate dobre, ze pravidelne kakanie......Pravidelne u nas kaka moj syn a muz 😕 A syn ma uz vyse 3 rokov, tak ten zasadne pouziva vlhke toaletne papieriky.... ved sa kazdy den kupe.
Dcerka kaka aj 3 krat za den. Ked ma riedku stolicu, tak ju tiez umyjem, inak nie.

blau
8. mar 2009

digy- nas kakava hned rano ako sa zobudi,a to sme doma. Vacsinou spavame doma. Ked sa pokaka mimo, tak vlhcene.

zuzana17
8. mar 2009

Ahojte, tak ja malého po každom kakaní, ak sme doma, umývam a používam tiež vlhčené obrúsky, neviem čo by som bez nich robila 😀

jujka
8. mar 2009

používame obrúsky a večer dobre umyjeme ritulu. 😀