Vaše skúsenosti s kozmetikou Babylove z DM

nastasja25
13. júl 2011

zaujímaju ma všetky výrobky a vaše skúsenosti s nimi 😉

juliap
13. júl 2011

ahoj, my mame babylove umyvaci gel 500 ml, mali sme na neho aj zlavovy kupon z DM, takze celkom dobra cena a sme s nim aj spokojni a mame aj detske mlieko a tiez sme spokojni, pouzivame ho vsetci, no a kupujeme aj vlhcene obrusky v bielom obale, to su sensitive, najprv sme kupovali pampers vlhcene, ale nejako sa teraz pokazili, a tieto nam vyhovuju. kupujeme aj babylove podlozky 1razove, vyuzivam vacsinou, ked chodime na kupalisko ... no a mali sme aj 1 balenie plienok, ale tie sa nam neosvedcili, skoro ich prepiskal ten nas huncut ...

akzuzs
13. júl 2011

Ahoj ja som tam nakupovala v DM mastičku na bradavky ked som kojila. Používala som ju asi na kilá ale bola fakt perfektná, netrebalo ju umývať, mávala som odtiaľ aj plienky a bola som tiež spokojná no teraz tam skoro nič nekupujem, lebo u nás v meste nieje DM a mne sa už pri dvoch deťoch ťažko chodí na otočku do iného mesta 😀 ale inak rada som tam nakupovala. Aj dospelú DM kozmetiku, vlhčené obrúsky, tampóny na mlieko , plastové lyžičky na krmenie, krém proti vetru na zimu a podobne

sisaha
13. júl 2011

vo všeobecnosti je babylove kvalitna kozmetika za dobru cenu..Zatial som nepocula o ziadnom skandale co sa tykalo kozmetiky..

jadi
13. júl 2011

Ahoj,my sme pouzivali babylove vlhcene obrusky- sensitive a babylove plienky, bola som len a len spokojna.

diabliq6666
5. sep 2011

ahojik...ja dawam mojej malej babylove mliecko a konecne je napapkana...pri inych ,lieckach by jedla vkuse,ale teraz si aj ja vydychnem🙂 a pouzivam aj sprchac pre malu a ak kremik na prdelku...sprchac je sice dost vyraznej vone,ale nam sa paci🙂

vianne
14. sep 2011

Ahoj,
same dobre skusenosti 🙂 Uz dva msiace pouzivame plienky Babylove, mydielko, krem na zapareniny, vlhcene utierky, puder a mnozstvo dalsich veci (kefka na flasky, lyzicky, termoobal na flasu,..a ja neviem co este vsetko). Zatial vsetko funguje, na kozmeticku nebola ziadna alergia. Mozem len odporucat 🙂 Inak ja velmi casto pouzivam Balea kozemtiku (sampon, peeling, sprchovy olej, deodorant a pod.) som spokojna, a to mam alergie snad na vsetky znacky kozmetiky Niveou pocinajuc 😉

opicamartyna
31. jan 2012

ja tam furt kupujem plienky, zatial len "predzásobu" , ale mám už od 1 až po 3 z každého asi 3 balíky, tak dúfam že bábo bude spokojné....a takisto som kúpila aj púder, olejček a krém na tvár do nepriaznivého počasia. Cena je vynikajúca, tak uvidíme, snád sa žiadna alergia neukáže. Inak som si urobila aj zásobu zo značky SEBAMED ale to je dost drahé a balenia sú také maličké, krém na zapareniny má len 100 ml a stojí tuším okolo 7 eur, tak dúfam že u tej značky BABYLOVE budeme moct ostat 😉

masasko
17. jan 2013

ahojte, neviete či kozmetika babylove pre tých najmenších obsahuje konzervanty, parabeny, umele farbiva? ďakujem

miriam3885
20. aug 2014

@masasko ahoj my používame telove mliečko a je super malička je po ňom hebučka a aj príjemne vonia a je bez parabénov... aj vlhčene servítky su super......

oxana1212
20. aug 2014

ja pouzivam vlhcene utierky babylve sensitive a su super, som spokojna.

sojaso
28. jan 2015

Presla som z pampersiek na babylove a som velmi spokojna....aj s cenou, aj s kvalitou a plus za body mam stale zlavu, pouzivam tiez vlhcene utierky a teraz najnovsie aj krem do mrazu a max.spokojnost 🙂

milota164
25. dec 2015

my pouzivame sprchovy gel aj krem na telo a tvar babylove a aj plienky sme pouzivali a vsetko je ok

lilu7
11. feb 2017

S babylove kozmetikou som velmi spokojna, pouzivam ju pri starsom pre maleho som kupila biodermu a cely bol z nej cerveny dost som sa zlakla😣tak som presla na babylove aj u neho. Okupem v levanduli, natriem olejom tiez bl. a natriem ritku bepanthenom care. Viac kozmetiky netreba.

lilu74
20. máj 2017

Tiez sme si doma oblubili babylove vyrobky-levandulovy sprchac pouzivam aj ja😂. Ked idwm do DM kupujem len babylove a bepanthen😉

lubka3232
3. júl 2017

my používame sprcháčik babylove, má fajn zloženie a je taký hutnejší, že sa nezmyje hneď z ruky, aj keď sa synček "mechrí" vo vaničke, na začiatku som používala aj bebylove mydlo, aj to bolo veľmi dobré, jemné. okrem značky babylove mám overený ešte bepanthen care na zadoček prípadne celé telíčko