Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

anakonda
9. jún 2011

@kanhwa kazdy cche vedite najviac to nacom mu vela zalezi nie?ja nie som tu dlho som tu kratko a nesledujem to az tak moc ako vy co uz mate za sebou vela 😵

kanhwa
9. jún 2011

@anakonda
ved ok 🙂 ja len ze stale sa na poradie pytas - tak aby si od nas, co sme tu uz dlho vedela, ze na to sa neda spoliehat, lebo niekedy to ide rychlo a inokedy sa to zas uplne zastavi ☹ takze kym sa ty dostanes do zoznamu ziadatelov, tak uplne inak sa bude odsypat ten poradovnik - verme, ze rychlejsie 🙂

lenka_21
9. jún 2011

Caute kocky, dobehla som sa opytat ci nemame nieco nove v NR kraji ... kocky, este stale mi tam okupujete prve priecky 😀 😀 😀 ???

dioliana1
9. jún 2011

@cista_voda oblečenie jedine väčšie, do takého aj malé dorastie, záleží aké si si dala požiadavky, tak tú hornú hranicu úplne na začiatok stačí , ked už budeš mať stretnutia s dieťatkom, tak to ostatné za pár dní dokúpiš... 😉

misula4660
9. jún 2011

@lenka_21 ahoj. zatiaľ nič nové, ešte stále stojíme na mieste, xixi 😉

dadenka1
9. jún 2011

Dnes mi prišli dve správy... Jedna milá a jedna hnusná... Hnusná je, že napriek meškaniu mrcha sviňucha došla... 😠 a dobrá správa, že nám dnes došlo predvolanie na aktualizáciu prípravy... Tak sa dozviem niečo nové.. možno správu o tom, že sme postúpili...

anakonda
9. jún 2011

@kanhwa tak aby si mala pravduuu ftuj ftuj ftuj heee nech sa hybee 🙂

anakonda
9. jún 2011

este som chcela napisat ze samozrejme ma tesi kazda s vas ktora sa posunie alebo je na rade a dostane babo, bebaa tu rada sledujem a uz by sa aj jej mohlo postastit ale ta uz aspon ejdno stastie ma doma ze bea? 😀 😀 😀 a na druhe caka .... naduska a meghan su zeny s tt poradovnika tie ma zaujimaju velmi... uz nech sa to posunie a maju aj oni kym oni dostanu tak uz budem v poradovniku aj ja a to uz budeme musiet len cakat ....takze drzim palceee 😲 😲

anakonda
9. jún 2011

uz sa musim odhodlat aj ja zaniest papiere, takze dotaznik mam ten list co terba ako ziadatelia napisat mame chyba nam len zdravotny stav od odborneho lekara je tam pisane aj odborny aj obvodny ako chapem tak od svojho o zravi a mam pytat aj ze som neplodna?ci netreba lebo od niekoho to vyzadovali....co vy nato?a to ta priprava ze fakt taka zdlhava ze 5mesiacov? po kolko hodin tyzdenne ste chodili vy?

dioliana1
9. jún 2011

@anakonda Usmev ako dar 3 mesiace 10x 3hodiny

anakonda
9. jún 2011

@dioliana1 a upsvar 😀 😀 😀 _???

anakonda
9. jún 2011

@dioliana1 vies ja by som mala usmev a ine daleko .....

dioliana1
9. jún 2011

@anakonda to záleží na ochote psychologičky....niekde aj pol roka, inde 2 mesiace... 😒

anakonda
9. jún 2011

@dioliana1 no wed too...jaj uz by som nemala pisat mala by somsa pohnut dalej a ty ako _?mas sa

dioliana1
9. jún 2011

ok len ten dážď je na nervy, keď deti nemôžu ísť von 😖

anakonda
9. jún 2011

@dioliana1 no tak to mi hovor u nas robia uz bazen druhy tyzden manfildaci a tak... kss to bolo roboty som si necitila nohy lopatovala som nameisto chlapov jeden v praci jeden po nocnej ado toho dazd to bolo strasne ...medardova kvapka 40 dni kvapkaa 😒

lenka_21
9. jún 2011

@misula4660 A nie je Vam to uz trapne ... to plati aj pre Bebe ... no mohli by ste sa odtial uz posunut 😀 😀 😀

misula4660
9. jún 2011

@lenka_21 veď ja sa už za to aj hanbím, ako okupujem tie prvé priečky, ale stále nechcú zavolať...xixi 😀

tortelinka
9. jún 2011

neviem ako vy ostatne, ale ista osoba mi tu trochu zacina pripominat dobu nedavnu... 😢

lenka_21
9. jún 2011

@tortelinka Ja tu casto nechodim ... iba ked nahanam baby na prvych prieckach 😀 😀 😀 ... ak by som to bola nahodou ja, tak mi napis cez IP a ja sa stratim 😉

anakonda
9. jún 2011

@tortelinka tym myslis mna co zato ze som trnava ja som tu citala ked som este nebola registrovana .. velmi sa mylisss ked to o mne pises moja zlataaa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

anakonda
9. jún 2011

@tortelinka no a viem koho mas na mysli tiez pisala ze tt.. no zial mas smolu ja nie som onaa a budem rada ked to prestanes pisat namna dakujem caw

tortelinka
9. jún 2011

@dadenka1 tak das vediet ako to dopadlo....snad vas nebudu moc otravovat

cicimotinka
9. jún 2011

@tortelinka tož vieš, trafená hus zagága... nie si sama, časy nedávno minulé sú tu zase aj podľa mňa... 😠

magimary
9. jún 2011

sú tam aj tie isté gramatické chyby, aj odstup času aj ostatné veci sedia... 😉
podľa mňa by sa to malo normálne nahlásiť adminom (nový nick), keď kvôli inému nie, tak už samotná fotka je mimo 😉
@danu 😕

tortelinka
9. jún 2011

ja myslim, ze je to uplne jasne..rusime?

najjulinka
9. jún 2011

rušte rušte baby. .vieme to davno, tak sa len čakalo kedy tá hus zagaga... 😝 😀
ale tak na jej obranu ak to nie je ona, tak je s nou ako 2 hrozná , nik ich nerozozná - jedna hrozná, druhá ..... 😝

magimary
9. jún 2011

@tortelinka a ostatné, aký to mala predtým nick, nech sa mi to ľahšie hľadá 😝

cista_voda
9. jún 2011

@dioliana1 Ďakujem za radu. Človek si takýmito úkonmi snaží privodiť pocit, že už sa to blíži. Asi je ale naozaj lepšie udržať sa v kľude a nič nepredbiehať 🙂

magimary
9. jún 2011

@najjulinka @cicimotinka @tortelinka
takže potvrdené, je to tá istá osoba 😉 😎 (info od admin 😉 )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre